Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar darcus

7 listopada 2019, 12:19

Przestańcie mówić że komunizm w założeniu jest dobry xD

Avatar axis551

7 listopada 2019, 12:31

@darcus: W absolutnej teorii miał być dobry

Avatar elmachtronic

7 listopada 2019, 12:58

@darcus: w założeniu owszem. Ale jest to założenie utopijne bez możliwości powodzenia i ignorujące czynnik ludzki.

Avatar darcus

7 listopada 2019, 13:55

@elmachtronic: Nie utopijne tylko antyutopijne. I dlatego już z założenia jest ch*jowy.

Avatar axis551

7 listopada 2019, 14:33

@elmachtronic: Chodziło mi właśnie o założenie

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2020, 10:39

@darcus: to tak samo jakby powiedzieć że nazizm też w założeniu był dobry tylko wykonanie ciulowe

Avatar darcus

18 sierpnia 2020, 13:13

No dokładnie. Oba ch*jowe, autorytarne, zbrodnicze

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2020, 13:45

@darcus: tak z tym że jakimś cudem pratie komunistyczne w Polsce są legalne a nazistowskie z tego co wiem nie. Powinny obie byc nielegalne

Avatar darcus

18 sierpnia 2020, 21:45

Pewnie racja.

Avatar
Tlenektlenka4

7 listopada 2019, 16:42

Da ktoś szablon?

Avatar Pendrag

4 listopada 2019, 07:27

4k

Avatar Mr_Butter

3 listopada 2019, 22:44

Wesoły i wąsaty pan z ZSRR: Kurde no a miało być tak pięknie

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 3 listopada 2019, 22:50

@Mr_Butter: Grrr... Towarzysz Stalin ma się nijak do komunizmu, to był jeb**y dyktator, mordował ludzi albo wysłał do kołchozów czy gułagów ;-;

Avatar qqwe22

4 listopada 2019, 06:58

@Towarzysz777: czyli rasowy komuch

Avatar KufelMleka

3 listopada 2019, 22:44

Jakość tego mema odpowiada jakości życia w systemie komunistycznym, więc tak.

Avatar emilian02

3 listopada 2019, 22:44

@KufelMleka: to ma sens

Avatar Gryficowa

4 listopada 2019, 06:34

@KufelMleka: Ej, to ma sens

Avatar Razzberry

3 listopada 2019, 22:46

K O M U N I Ś C I J E D L I D Z E I C I

Avatar seba27113

3 listopada 2019, 22:50

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 3 listopada 2019, 22:51

@Razzberry: Kiedy Saszę boli noga, a nie stać Cię na leki, więc go zjadasz...

Avatar Razzberry

Edytowano - 3 listopada 2019, 23:16

@seba27113: Ale bym opitolił takiego dorodnego komunistę z rożna

Avatar Razzberry

3 listopada 2019, 23:17

@Towarzysz777: Jeszcze nie musisz robić mu pogrzebu
*Tu wstaw stonk*

Avatar Towarzysz777

3 listopada 2019, 23:19

Avatar stefus

3 listopada 2019, 22:47

na Ukrainie zwłaszcza

Avatar
Konto usunięte

3 listopada 2019, 22:47

może to jest lepsza jakość, nie widzę na pierwszy rzut oka, ale jeśli jest to go wykorzystaj, bo inaczej nici z głównej

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Totalnie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Powodzenia

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka