Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 września 2020, 11:57
Ja o 7:30 zaczynam lekcje
Odpisz
1 lutego 2019, 18:53
o 5 wstaję
Odpisz
21 października 2017, 20:17
ja mam na 7 10. na 8 to święto jest
Odpisz
30 stycznia 2017, 10:22
wstaje o 6:20 :/
Odpisz
9 lutego 2016, 17:06
Ja 6:45...
Odpisz
23 listopada 2015, 20:51
u mnie 8 to raaaaj
Odpisz
7 marca 2015, 07:33
ja o 6.00
Odpisz
30 grudnia 2013, 21:40
ja o 5:30 wstaje :/
Odpisz
13 grudnia 2013, 17:39
ja o 06:00
Odpisz
10 września 2013, 21:22
ja wstaje o 10:00 ...
Odpisz
9 września 2013, 18:22
ja wstajé o 7:20 ale kiedyś musiałem wstawać o 6'tej więc 8 to byłby raj
Odpisz
9 września 2013, 17:54
na 8? niektórzy o 4 idą
Odpisz
9 września 2013, 17:01
Na 8:00 ? Ja muszę wstać o 6:00 ;_;
Odpisz
9 września 2013, 08:22
Ja mam od poniedziałku do środy na 8, a w piątek i czwartek na 7. I codziennie 7-8 lekcji. Zachciało mi się ku*wa technikum...
Odpisz
9 września 2013, 15:10
@sneycu: Znam ten ból, 4 dni na 7:10 i raz na ósmą, technikum wymaga jednak ;)
Odpisz
9 września 2013, 14:28
Mnie budzi tak codziennie :P
Odpisz