A Wy ile drzewek zasadziliście?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Niegrzeczny Oskarek
Ikony
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zdeklasowani znowu
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 listopada 2020, 16:23
Też chciałabym sadzić drzewa ale mnie nie stać
:c
Odpisz
7 listopada 2019, 13:18
Ide kupić nasiona drzew na allegro i zasypać nimi łąkę
Odpisz
8 listopada 2019, 09:58
sadzonki i mączka kostna
Odpisz
6 listopada 2019, 18:04
Dać na to połowę budżetu aperture
Ale szefie zbankrutujemy !
Wykonać !
Odpisz
6 listopada 2019, 19:13
@KubiXator: Szefie, możemy zasadzić drzewa cytrynowe?
Odpisz
6 listopada 2019, 20:09
@RayGuy_Player: z tym to rzym spalisz
Odpisz
6 listopada 2019, 22:40
@RayGuy_Player: mmm mmm cytrynki
Odpisz
6 listopada 2019, 19:05
Już 15
Odpisz
4 listopada 2019, 17:22
Zasadziłem z tatą 2 ha lasu. Sadziliśmy sosny na tych działkach po dziadku, których nikt nie chciał kupić. Las będzie potem łatwiej sprzedać niż piasek.
Odpisz
4 listopada 2019, 20:23
@Project007: Ekonomiczne i ekologiczne, najs.
Odpisz
4 listopada 2019, 17:41
5
Odpisz
4 listopada 2019, 17:17
co to jest za strona?
Odpisz
4 listopada 2019, 17:17
@biktolp: team trees
Odpisz
4 listopada 2019, 17:07
Kim jest Remukk i czemu tylko jedno drzewo
Odpisz
4 listopada 2019, 17:08
@Big_Chungus: mój nick i 1 bo 5 już zasadziłem
Odpisz
4 listopada 2019, 17:07
0, po co hajs przepi***alać skoro i tak zrobią to inni
Odpisz
4 listopada 2019, 17:08
@nightcube: u nibba
Odpisz
4 listopada 2019, 17:22
@nightcube: 🔒
Odpisz
4 listopada 2019, 17:24
@nightcube: I tak mówią kolejni,aż nikt nie robi "Bo ZrObIą iNnI"
Odpisz
4 listopada 2019, 17:39
szybsza kłódka hahaa
Odpisz
4 listopada 2019, 21:19
@nightcube:
Odpisz
6 listopada 2019, 20:10
@nightcube: gdyby każdy tak mówił to tych drzew było by licho co
Odpisz
6 listopada 2019, 21:09
@michaolekYT: 20 milionów to i tak jest tyle co nic porównując do ilości drzew na całym globie
Odpisz
6 listopada 2019, 21:38
@nightcube: lepsze 20 milionów niż zero
Odpisz
7 listopada 2019, 08:31
@nightcube: Ty chyba chcesz mieć rekord strzałek w dół
Odpisz