Gdy przegrywam, spoko. Gdy wygrywam, super! Gdy wygrywam, mimo iż przeciwnicy wzięli rakową OP postać, tylko by mieć pewną wygraną:
LOL nawet z nim w drużynie nie umiecie wygrać ez noobs
A najczęściej pisze to typ z samego dołu tabeli, który przez cały mecz w najlepszym wypadku gówno robił, a w najgorszym perfidnie przeszkadzał drużynie.
Najgorzej jak jesteś po stronie przeciwnika. Rozku*wiasz enemy, a tu nagle po 1h meczu robią ci comeback i tracisz punkty rankingowe i 1h swojego życia
@Boberek00: Chyba, że przeciwnicy gniotą Cię przez 2/3 gry, przez pierwsze 1/3 szydzą z każdej Twojej porażki, a reszta gry jest okropnie napięta bo nie można sobie pozwolić na błąd.
Ja bym takie osoby banował, nie ważne czy się wygrywa czy przegrywa to trzeba być miłym dla innych. No chyba że jakiś dzieciak w przeciwnym teamie ciśnie cię od początku gry
Komentarze
Odśwież7 listopada 2019, 18:40
Gdy przegrywam, spoko. Gdy wygrywam, super! Gdy wygrywam, mimo iż przeciwnicy wzięli rakową OP postać, tylko by mieć pewną wygraną:
LOL nawet z nim w drużynie nie umiecie wygrać ez noobs
Odpisz
4 listopada 2019, 18:11
Pisanie ez jest niemiłe imo
Odpisz
7 listopada 2019, 15:02
@D0minik: za co wdolglos? przeciez to swieta prawda
Odpisz
7 listopada 2019, 15:06
@komzler: That's how jeja works.
Dal czerwone ten kto pisze ez
Odpisz
7 listopada 2019, 15:35
@D0minik: Ja piszę wp bo szanuję przeciwnika
Odpisz
7 listopada 2019, 16:07
@Karlos12: No i prawidłowo
Ja GG WP nawet jak przegram
Odpisz
7 listopada 2019, 16:56
@D0minik: ja jak przegrywam to nic nie pisze, ewentualnie wp
Odpisz
7 listopada 2019, 18:29
@D0minik: i tak pisze ez
Odpisz
7 listopada 2019, 16:14
A najczęściej pisze to typ z samego dołu tabeli, który przez cały mecz w najlepszym wypadku gówno robił, a w najgorszym perfidnie przeszkadzał drużynie.
Odpisz
7 listopada 2019, 15:33
Zawsze piszę GG ez jak przegram żeby zdezorientować przeciwnika
Odpisz
7 listopada 2019, 15:44
@drzefko: Ja tylko kiedy kompletnie mi nie idzie, bo to zabawne kiedy patrzą w tabele, a gość co pisze ez ma np. 0 0 5
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2019, 15:23
Jak nie popieram tego, to jak wku*wiają to sam to robię, szczególnie, że jak robię z teamem comeback, to ja carryuję, to mogę XD
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2019, 15:01
mnie osobiscie wkurzaja ludzie ktorzy tak pisza, zwlaszcza gdy przez caly mecz dostawali wpie**ol i wygrali tylko na farcie
Odpisz
7 listopada 2019, 14:41
Najgorzej jak jesteś po stronie przeciwnika. Rozku*wiasz enemy, a tu nagle po 1h meczu robią ci comeback i tracisz punkty rankingowe i 1h swojego życia
Odpisz
4 listopada 2019, 22:29
Dla takich ludzi jest specjalny kociołek w piekle
Odpisz
4 listopada 2019, 18:02
Czasami takie mecze są najlepsze
Odpisz
4 listopada 2019, 18:06
@Boberek00: Dobre są długie i męczące mecze, gdyż zwycięstwo jest wtedy najlepsze.
Odpisz
4 listopada 2019, 19:46
@Boberek00: Chyba, że przeciwnicy gniotą Cię przez 2/3 gry, przez pierwsze 1/3 szydzą z każdej Twojej porażki, a reszta gry jest okropnie napięta bo nie można sobie pozwolić na błąd.
Odpisz
4 listopada 2019, 20:43
@Tajdeus: Temu napisałem czasami
Odpisz
4 listopada 2019, 19:21
Ja bym takie osoby banował, nie ważne czy się wygrywa czy przegrywa to trzeba być miłym dla innych. No chyba że jakiś dzieciak w przeciwnym teamie ciśnie cię od początku gry
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2019, 18:09
Często w L4D2
Odpisz
4 listopada 2019, 18:01
bardzo czesto mi to robili
Odpisz