Jakoś trzeba dbać o te petabajty memów z archiwum
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Totalnie
Jakby trochę nie fair
Z klasą się trzeba urodzić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 8 listopada 2019, 20:21
W piecu jeja pali sie slabe memy
Odpisz
4 listopada 2019, 22:07
A to nie tak że serwerownie się chłodzi, bo ona sama grzeje się jak jasny pieron?
Odpisz
4 listopada 2019, 22:08
@terminator5: Jak śnieg przysypie serwery to nawet granie w Wieśka III na ultra i HD modach nie pomoże.
Odpisz
4 listopada 2019, 22:09
@terminator5: to jak wyjaśnisz to że serwery gugla są w Afryce, HEEE?
Odpisz
4 listopada 2019, 22:13
@Krzyniu: Bo jest tania siła robocza
Odpisz
4 listopada 2019, 22:22
@KufelMleka: Panie Kuflu, granie w Wieśka nic nie zmieni, bo serwery nie liczą, tylko przechowują dane
A co do waćpana Krzynia, to są bo A), jak zauważył pan Jacek, tania siła, i B) tani (a na pewno tańszy niż w krajach cywilizowanych) teren
Odpisz
4 listopada 2019, 22:42
@terminator5: No nie liczą, bo się ich do tego nie używa. Jednak dalej są to komputery posiadające pamięć, procesory i wszystkie podzespoły, w tym też najpewniej kartę graficzną, czyli pewnie dałoby się je wykorzystać do zagrania choćby w Super Mario Bros. A poza tym jakieś procesy muszą na serwerach zachodzić, jak zapis mnóstwa danych, ich segregacja i kompilowanie, przesył w obie strony, aktualizacje itd.
Odpisz
4 listopada 2019, 22:49
@KufelMleka: No właśnie, i od tych procesów się grzeją. Ale większość serwerów nie jest przystosowane do odpalenia gier, szczególnie tak wymagających. Mają wydajne procesory, fakt, ale po co im super karty jeśli prawie w ogóle albo w ogóle nie liczą grafiki
Odpisz
4 listopada 2019, 23:17
@terminator5: Wiem. To wszystko było żartem nawiązującym do popularnego niegdyś mema o Wiedźminie-spalaczu grafik.
Odpisz
4 listopada 2019, 23:26
@KufelMleka: A nie no, ja jak najbardziej rozumiem, aczkolwiek jako przyszły TI czułem się zobowiązany sprecyzować, heh
Odpisz
4 listopada 2019, 23:29
@terminator5: A ja jako człek kulturalny czułem się zobowiązany wyjaśnić swoje motywy.
Odpisz
4 listopada 2019, 23:34
@KufelMleka: Ależ kulturalna dyskusja się wywiązała, cieszę się że są jeszcze ludzie z którymi można porozmawiać, a nie się pokłócić
Odpisz
4 listopada 2019, 23:37
@terminator5: Mnie też to cieszy.
Odpisz
8 listopada 2019, 07:59
@KufelMleka: lol
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2019, 20:48
1 petabajt to 1000 terabajtów
Trochę dużo jest tych memów w archiwum
Odpisz
Edytowano - 8 listopada 2019, 00:16
Dajmy na to, że trzy memy to 1mb,
3000 to 1G,
300'000 to 1TB,
zatem w archiwum jest 300mln memów... Coś dużo... To pewnie par00fki
Odpisz
Edytowano - 8 listopada 2019, 00:18
@Towarzysz777: Ale w tytule jest "PetabajtY" - więc co najmniej dwa, co daje nam 600 mln... To z kolei shitposty
Odpisz
7 listopada 2019, 22:13
W serwerowni nie można grzać, musi być tam odpowiednio niska temperatura aby serwery mogły pracować 24/7 bez ryzyka przegrzania
Odpisz
8 listopada 2019, 00:06
@szyper2006: są zasilane na ogień serwery jeja
Odpisz
7 listopada 2019, 22:34
Serwerownia to piwnica Bożydara
Odpisz
7 listopada 2019, 20:56
Przez ten mem przypomniała mi się pasta o serwerowni wykopu
Odpisz
7 listopada 2019, 20:45
Po co grzać w serwerowni
Odpisz
7 listopada 2019, 20:37
Ok, to jest epickie
Odpisz
4 listopada 2019, 22:12
Ale przypominasz Sobie, że macie sprzęt od AMD który sam się pali.
Odpisz
7 listopada 2019, 20:20
@JaJestemZWami: może każdy inny proc AMD był ch*jowy, ale Ryzeny są lepsze od Intela
Odpisz
7 listopada 2019, 20:26
@Polalak: Mam już taką odrazę do AMD że i tak wolę postawić na Intela.
Odpisz
4 listopada 2019, 22:06
Pãrōwkï
Odpisz
4 listopada 2019, 22:08
@nightcube: sam żeś jest p@rówa
Odpisz