Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MeenziPL

Edytowano - 8 listopada 2019, 20:21

W piecu jeja pali sie slabe memy

Avatar terminator5

4 listopada 2019, 22:07

A to nie tak że serwerownie się chłodzi, bo ona sama grzeje się jak jasny pieron?

Avatar KufelMleka

4 listopada 2019, 22:08

@terminator5: Jak śnieg przysypie serwery to nawet granie w Wieśka III na ultra i HD modach nie pomoże.

Avatar Krzyniu

4 listopada 2019, 22:09

@terminator5: to jak wyjaśnisz to że serwery gugla są w Afryce, HEEE?

Avatar jacek1s

4 listopada 2019, 22:13

@Krzyniu: Bo jest tania siła robocza

Avatar terminator5

4 listopada 2019, 22:22

@KufelMleka: Panie Kuflu, granie w Wieśka nic nie zmieni, bo serwery nie liczą, tylko przechowują dane

A co do waćpana Krzynia, to są bo A), jak zauważył pan Jacek, tania siła, i B) tani (a na pewno tańszy niż w krajach cywilizowanych) teren

Avatar KufelMleka

4 listopada 2019, 22:42

@terminator5: No nie liczą, bo się ich do tego nie używa. Jednak dalej są to komputery posiadające pamięć, procesory i wszystkie podzespoły, w tym też najpewniej kartę graficzną, czyli pewnie dałoby się je wykorzystać do zagrania choćby w Super Mario Bros. A poza tym jakieś procesy muszą na serwerach zachodzić, jak zapis mnóstwa danych, ich segregacja i kompilowanie, przesył w obie strony, aktualizacje itd.

Avatar terminator5

4 listopada 2019, 22:49

@KufelMleka: No właśnie, i od tych procesów się grzeją. Ale większość serwerów nie jest przystosowane do odpalenia gier, szczególnie tak wymagających. Mają wydajne procesory, fakt, ale po co im super karty jeśli prawie w ogóle albo w ogóle nie liczą grafiki

Avatar KufelMleka

4 listopada 2019, 23:17

@terminator5: Wiem. To wszystko było żartem nawiązującym do popularnego niegdyś mema o Wiedźminie-spalaczu grafik.

Avatar terminator5

4 listopada 2019, 23:26

@KufelMleka: A nie no, ja jak najbardziej rozumiem, aczkolwiek jako przyszły TI czułem się zobowiązany sprecyzować, heh

Avatar KufelMleka

4 listopada 2019, 23:29

@terminator5: A ja jako człek kulturalny czułem się zobowiązany wyjaśnić swoje motywy.

Avatar terminator5

4 listopada 2019, 23:34

@KufelMleka: Ależ kulturalna dyskusja się wywiązała, cieszę się że są jeszcze ludzie z którymi można porozmawiać, a nie się pokłócić

Avatar KufelMleka

4 listopada 2019, 23:37

@terminator5: Mnie też to cieszy.

Avatar baarts

8 listopada 2019, 07:59

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 7 listopada 2019, 20:48

1 petabajt to 1000 terabajtów
Trochę dużo jest tych memów w archiwum

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 8 listopada 2019, 00:16

Dajmy na to, że trzy memy to 1mb,
3000 to 1G,
300'000 to 1TB,
zatem w archiwum jest 300mln memów... Coś dużo... To pewnie par00fki

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 8 listopada 2019, 00:18

@Towarzysz777: Ale w tytule jest "PetabajtY" - więc co najmniej dwa, co daje nam 600 mln... To z kolei shitposty

Avatar szyper2006

7 listopada 2019, 22:13

W serwerowni nie można grzać, musi być tam odpowiednio niska temperatura aby serwery mogły pracować 24/7 bez ryzyka przegrzania

Avatar PanNiedzwiadek

8 listopada 2019, 00:06

@szyper2006: są zasilane na ogień serwery jeja

Avatar macikos12

7 listopada 2019, 22:34

Serwerownia to piwnica Bożydara

Avatar JaBezTrybu

7 listopada 2019, 20:56

Przez ten mem przypomniała mi się pasta o serwerowni wykopu

Avatar Szortek

7 listopada 2019, 20:45

Po co grzać w serwerowni

Avatar
Konto usunięte

7 listopada 2019, 20:37

Ok, to jest epickie

Avatar JaJestemZWami

4 listopada 2019, 22:12

Ale przypominasz Sobie, że macie sprzęt od AMD który sam się pali.

Avatar Polalak

7 listopada 2019, 20:20

@JaJestemZWami: może każdy inny proc AMD był ch*jowy, ale Ryzeny są lepsze od Intela

Avatar JaJestemZWami

7 listopada 2019, 20:26

@Polalak: Mam już taką odrazę do AMD że i tak wolę postawić na Intela.

Avatar nightcube

4 listopada 2019, 22:06

Pãrōwkï

Avatar Noobmaster69

4 listopada 2019, 22:08

@nightcube: sam żeś jest p@rówa

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Totalnie

Jakby trochę nie fair

Z klasą się trzeba urodzić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka