Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Dardanelle

10 listopada 2019, 21:27

Drogie jejaki, jakich gatunków słuchacie?

Avatar Helmut_Przeciwlotniczy

11 listopada 2019, 00:51

@Dardanelle: ja często słucham metalu i rocka

Avatar Agateex

20 listopada 2019, 11:17

@Helmut_Przeciwlotniczy: indie folk i electrojazz

Avatar kamil2506

11 listopada 2019, 21:35

Według mnie każdy powinien mieć swoje zdanie na temat muzyki i nic nie mam do kamerzysta, sam go słucham

Avatar rew12

13 listopada 2019, 15:49

Avatar RK_49

11 listopada 2019, 20:41

MEGALOVANIA też można zaliczać jako gatunek muzyki. Ku*wa, każda parodia tego jest. Nawet ku*wa Gęś z Untitled Goose Game ma swoją MEGALOVANIĘ.

Avatar veroniciak

11 listopada 2019, 18:42

Ja tam lubię muzykę kamerzysty

Avatar EnderKGunner34

10 listopada 2019, 18:48

Gram na instrumencie, tworzę muzykę i za ch*ja nie wiem co to rave. Gdybym miał zgadywać, to Rave jest podobny do techno.

Avatar Biedral

10 listopada 2019, 19:02

@EnderKGunner34: mocna muzyka klubowa/na duże imprezy

Avatar EnderKGunner34

10 listopada 2019, 19:05

@Biedral: No to ja to nazywam disco, u nas w rodzinie przynajmniej tak się mówi.

Avatar Biedral

10 listopada 2019, 19:59

@EnderKGunner34: disco jest z tekstem a rave to główne beat

Avatar twojkaloryfer

11 listopada 2019, 07:52

@EnderKGunner34: rave to taka bardziej lupanka niż disco, jest taki filmik rave party 1997, oglądasz i wiesz mniej więcej o co chodzi

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 6 listopada 2019, 14:15

Disco polo nie jest zle: tope one

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Rozyv

11 listopada 2019, 19:03

@CEzikMaj: rap nie zawsze jest prosty. Posłuchaj sobie na przykład łony ;)

Avatar CEzikMaj

11 listopada 2019, 22:36

@Rozyv: Nie chodzi mi o rap

Avatar bulazpasztetem

10 listopada 2019, 23:52

Kamerzysta to gowno

Avatar Venomoth

Edytowano - 10 listopada 2019, 19:52

i tak jesli sluchacie czegokolwiek innego niz openingi z jojo to pipy jestescie
tak samo jesli pomijacie openingi to pipy jestescie rowniez tez

Avatar Skleroza

15 listopada 2019, 22:38

@Venomoth: I teraz zachowujesz się jak stereotypowa fanka k-popu albo fan kamerzysty. Brawo, możesz nakleić złota gwiazdkę

Avatar Venomoth

15 listopada 2019, 22:56

@Skleroza: moze jestem fanka kpopu i kamerzysty?

Avatar Skleroza

16 listopada 2019, 21:15

@Venomoth: Właśnie chodzi mi o stereotyp. Wyzywasz innych i zachowujesz się rakowo, ale po co ci to wyjaśniać

Avatar Venomoth

16 listopada 2019, 21:45

@Skleroza: no dla smiechu

Avatar stefus

6 listopada 2019, 14:42

przez 1 osobę*

Avatar Ajgorak

6 listopada 2019, 15:13

@stefus: przez 2 jeszcze typu co stworzył ankietę

Avatar Bright32

6 listopada 2019, 15:55

@Ajgorak: A co jak to ankieta otwarta i ten jeden typ sam dodał taką odpowiedź?

Avatar Rozyv

6 listopada 2019, 16:00

@Bright32: to jest ankieta otwarta

Avatar Oloest

6 listopada 2019, 15:23

Nie no ale na logikę to dzięki takim osobom jak kamerzysta wiemy jakie piosenki są dobre i złe

Avatar SCP_079

6 listopada 2019, 14:37

Współczuję rodzicom osoby która oddała głos na kamerzystę

Avatar zyl15

6 listopada 2019, 14:31

No i dobrze przynajmniej nie zaśmieca innych gatunków

Avatar Pendrag

6 listopada 2019, 14:11

To nie powinno się nawet muzyka nazywać

Avatar MeliPL

6 listopada 2019, 14:12

@Pendrag: Zacznijmy od tego, że to nie powinno w ogóle istnieć

Avatar Rozyv

6 listopada 2019, 14:12

Ogółem wiele memów "kradnę" z jeja ale:
1) to chyba dobrze świadczy o stronie jeja.peel
2) nie mam zbyt dużej ilości czasu i to dlatego
3) memy autorskie (takie jak ten) też się czasami pojawiają

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Rozyv
Dodane przez: Rozyv

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To musiało być męczące

Jakby trochę nie fair

Niezniszczalne

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka