Szachy - wersja 3-osobowa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Cel namierzony
Niegrzeczny Oskarek
Brawo za czujność!
Zdeklasowani znowu
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 maja 2025, 07:27
Miałem szansę na nich zagrać, trochę chore ale da sie grać
Odpisz
9 maja 2021, 13:34
Szachy heksagonalne, podobno wcale nie są takie skąplikowane, trzeba tylko każdy ruch dobrze przemyśleć.
Odpisz
24 listopada 2020, 16:34
Ciekawe jak się w to gra
Odpisz
15 listopada 2016, 21:37
Gdy piomel zrobi 2 pola do przodu to środek jest jego...
Odpisz
30 sierpnia 2015, 13:39
a 4
Odpisz
6 maja 2016, 17:15
to taki + z 4 szachownic
Odpisz
6 stycznia 2015, 10:38
fajnie
Odpisz
14 marca 2014, 13:27
hard
Odpisz
8 września 2013, 20:20
Eee tam... chińskie warcaby lepsze....
Odpisz
7 września 2013, 15:12
w big bang theory byly takie
Odpisz
7 września 2013, 16:21
@jozef99: Nie, Sheldon opracował inny kształt. Ale rozumiem o co ci chodzi. Serial świetny :D
Odpisz
8 września 2013, 15:00
@Pstrong_Maciej: swietny to za malo powiedziane
Odpisz
8 września 2013, 12:15
uau
Odpisz
7 września 2013, 15:04
CHCĘ TAKIE !!!!!
Odpisz
7 września 2013, 15:54
@druid6: To sobie kup - w czym problem?
Odpisz
7 września 2013, 16:24
@saskacz: Dobry pomysł pójdę do najbliższego sklepu z grami planszowymi i dostanę szachy 3 osobowe ot tak ... POMYŚL
Odpisz
7 września 2013, 18:15
@hubert1204t: Zajrzyj na e-buy, albo allegro, geniuszu.
Odpisz
7 września 2013, 18:25
@hubert1204t: Internet nie gryzie ;_;
Odpisz
8 września 2013, 00:00
@saskacz: Można kupić w krakowskich Sukiennicach ;)
Odpisz
8 września 2013, 10:21
@Beza_Cat: Fajnie tylko mi sie nie chce jechać 1000km po zwykłe szachy ;_;
Odpisz
8 września 2013, 10:52
@saskacz: Poczekaj do wakacji =)
Odpisz
8 września 2013, 11:27
@Beza_Cat: Albo do ferii zimowych :D
Odpisz
8 września 2013, 11:28
@saskacz: Jeszcze lepiej ;)
Odpisz
8 września 2013, 11:29
@Beza_Cat: Prawda? będzie zimno, bedzie śnieg :DDD
Odpisz
8 września 2013, 08:28
znowu awantura kto zaczyna
Odpisz
7 września 2013, 22:35
ja w 2 osobowe słabo gram :) ale to fajna gra :)
Odpisz
7 września 2013, 21:06
Grywałbym.
Odpisz
7 września 2013, 18:32
Piękna kolekcja ptaków.
Odpisz