Trzeba brać osobną torbę
Tacy sami, a ściana między nami
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Totalnie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Kiedy pokazujesz ziomeczkom undergroundowego, szybko rozwijającego się artystę, którego da sie słuchać i jest spoko.
Aoni nie odsłuchując żadnej jego piosenki mówią,
że to gówno bo słuchają tylko Tymka
Komentarze
Odśwież11 listopada 2019, 09:03
A ja lubię soundtracki z Undertale
Odpisz
11 listopada 2019, 10:39
mój kuzyn je uwielbia i jak się słucha czegoś innego to on mówi "posłuchał byś czegoś normalnego a nie" po czym zakłada słuchawki i włącza megalovanie
Odpisz
11 listopada 2019, 11:44
@Jokkero: Wolę Spider Dance
Odpisz
11 listopada 2019, 12:31
Szanuję Twoje zdanie, jednak ja wolę "Your best nightmare", bo to idealnie odwzorowywuje moją sytuację w domu, kiedy moi rodzice wrócą z wywiadówki
Odpisz
11 listopada 2019, 12:39
O, też spoko. A Teemy Village? Zapomnialam, jak się pisze
Odpisz
11 listopada 2019, 13:39
ja lubię "Dummy!" bo jest bardzo skoczne i fajne w słuchaniu
Odpisz
11 listopada 2019, 13:45
@piorx: O! Też spoczko. A jakieś covery i przeróbki piosenek z UT? Ja lubię Megalomaniac
Odpisz
11 listopada 2019, 14:43
a ja hope and dreams i Assgore xD
Odpisz
11 listopada 2019, 18:01
Panie w sumie, cały soundtrack z Undertale jest świetny
Odpisz
11 listopada 2019, 20:39
Mój ulubiony to Finale.
Dummy! też jest super, bo powtarza się trzy razy, jak sam Mad Dummy.
A Dogsong to legenda wśród muzyk.
Odpisz
12 listopada 2019, 08:52
@RK_49: tak.
Odpisz
16 listopada 2019, 20:34
@RK_49: Tak
Odpisz
18 grudnia 2020, 00:24
*BAD TIME SOUDS*
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2019, 11:37
Czemu ktokolwiek słucha jakiegokolwiek nowego rapu
Odpisz
11 listopada 2019, 19:46
@Szczur00: no nie przesadzaj, m.in. Łona nadal trzyma poziom
Odpisz
11 listopada 2019, 20:50
kto?
Odpisz
11 listopada 2019, 22:32
@Szczur00: wpisz sobie 'Łona i Webber' na yt
Odpisz
13 listopada 2019, 15:42
@Szczur00: bo może i ma własne gusta
Odpisz
12 listopada 2019, 13:06
Kto to Tymek ?
\______/
Odpisz
12 listopada 2019, 18:10
@Kiszeniec: taki raper który w oczach ludzi z IQ niższym jak IQ ściany jest najlepszym człowiekiem na świecie
Odpisz
11 listopada 2019, 10:11
Nie wiem co jest nie tak z Tymkiem że przypisuje się mu najbardziej toksycznych fanów.
Odpisz
11 listopada 2019, 11:33
@darcus: też nie rozumiem, pewnie dlatego że teraz Tymek jest puszczany na głośnikach 10-16 latków
Odpisz
11 listopada 2019, 14:33
@sekacz: Zastanawiam się czy jakby nagle zaczęli słuchać Mozarta to by mówili że Mozart jest ch*jowy xD
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2019, 18:33
@darcus: tak, wszystko czego jest dużo i jest popularne zostanie zhejtowane przez jakąś grupę
Odpisz
11 listopada 2019, 22:44
@sekacz: Ludzie zawsze będą gadać.
Odpisz
8 listopada 2019, 07:46
Co to za typ artysty "underground" w piwnicy nagrywa piosenki?
Odpisz
8 listopada 2019, 08:00
@ToFFeXPL: tak, twojej
Odpisz
Edytowano - 8 listopada 2019, 08:22
@ToFFeXPL: Undergroundowi są ci, którzy są stosunkowo nieznani, np. każdy ich kawałek ma po kilkaset wyświetleń. Dzięki temu często są blisko ze swoimi fanami.
Odpisz
8 listopada 2019, 09:46
@flamefrost20: Dzięki
Odpisz
11 listopada 2019, 12:56
@ToFFeXPL: metallica zaczynała w garażu...
Odpisz
11 listopada 2019, 13:43
@StarWarsOfficial: jak tysiące innych zespołów z czego moim zdaniem thrice jest idealnym przykładem jak garażowe zespoły stają się czymś większym
Odpisz
8 listopada 2019, 08:43
Mój kolega wczoraj słuchał Tymka i powiedział że ma fajne piosenki
Ja mu powiedziałem, że on przecież śpiewa tylko o seksie i jego piosenki nie mają żadnych treści
I wiecie co powiedział?
"nO i cO z tEgO"
Świetny argument jak na czternastolatka
Jeszcze dopowiem że ten kolega jest adminem na klasowym serwie MC i na D isco rdz i e tego serwera w kółko puszcza jedną piosenkę o r*chańsku
Odpisz
11 listopada 2019, 09:36
@Big_Chungus: Okej. Zgadzam się z tobą, że słuchanie piosenek o r*chaniu jest żenujące, a w ogóle nie zwracanie uwagi na tekst ogólnie świadczy o niskimi IQ. Ale powiedzmy sobie szczerze, kto z nas słuchając piosenki w innym języku najpierw zwracać uwagę na tekst, potem na melodię? Zakładam, że większość osób najpierw myśli "o kurde, jak fajnie to brzmi", a potem "ciekawę co to znaczy". Ja sama długo słuchałam jednej piosenki po angielsku, dopiero potem zorientowałam się, że jest o seksie xd. I po części się z tobą zgadzam, ale uważam, że większość z nas też nie zwraca uwagi na teks, z tą różnicą, że po angielsku.
Odpisz
11 listopada 2019, 09:41
@Luna6: ale to był polski rap
Drugi kolega puścił inny polski rap który nie był o seksie i nawet dobre, wpadł mi w ucho
Powiedział takie coś (po części mnie to przekonało):
"Wszystko jedno o czym jest piosenka - ważne żeby fajnie się do niej bujało"
Po części się zgadzam ale po części nie
Na koniec wypowiedzi powiem, że polski rap jest głównie o seksie i dlatego jest gówniany, ale czasami trafi się fajna piosenka
Odpisz
11 listopada 2019, 10:36
@Big_Chungus: jeszcze może być o narkotykach, beznadziejnych ludziach którzy zostawili dla pieniędzy albo o wchodzeniu na szczyt i byciu najlepszym czy coś w tym stylu
Odpisz
11 listopada 2019, 10:40
@Jokkero: tak
Ale jeśli jest normalny tekst do da się słuchać
\_______/ kosz na czerwone
Odpisz
11 listopada 2019, 10:54
@Big_Chungus: najlepsze jest to że większość ludzi słuchając polskiego rapu wyzywają ludzi którzy tego nie słuchają
Odpisz
11 listopada 2019, 11:32
@Big_Chungus:
Odpisz
11 listopada 2019, 13:42
@sekacz: dokładnie
Odpisz
11 listopada 2019, 09:29
Chciałbym poznać historię tego szablonu.
Odpisz
11 listopada 2019, 10:00
@MajnkraftAlusiek: polecam zagrać w Team Fortress 2 by zrozumieć
Odpisz
11 listopada 2019, 12:20
@Undercaper: Grałem, i nigdzie nie widziałem antropomorficznego ptaka z dużymi oczami.
Odpisz
11 listopada 2019, 13:18
@MajnkraftAlusiek: bo to są dwa nałożone na siebie itemy
Odpisz
11 listopada 2019, 13:01
Soundtrack z Westerado ( https://www.youtube.com/watch?v=ub9MeRgvEx0&list=PL0fq101x0bu0jmzlqSe5WjuQEhHMBjhwk) albo funkowe wersje muzyki z Gwiezdnych Wojen ( https://youtu.be/ZBkXMcs91wY , https://youtu.be/SCC1-JeOmpI) najlepsze!
Odpisz
11 listopada 2019, 11:25
Polecam wam Creo
Odpisz
11 listopada 2019, 10:40
Tymek to mój ulubiony polski raper ☺
Odpisz
11 listopada 2019, 10:33
Ja słucham Tymka ale jestem otwarty na propozycje innych
Odpisz
11 listopada 2019, 10:08
Czemu aoni przeczytałem anoni?
Odpisz
11 listopada 2019, 09:53
NOCOM TAŃCZOM DEMONY
CAŁUJONC SIEM WAGONI
Odpisz
11 listopada 2019, 09:41
Zabić ich
Odpisz
8 listopada 2019, 13:42
Tymek to najgorsze gōwnõ
Zapraszam do dyskusyji
Odpisz
11 listopada 2019, 08:37
@LEWANDOSKIOrzelPOski: :(
Odpisz
11 listopada 2019, 08:38
@LEWANDOSKIOrzelPOski: yyyyyyyyyyyyy *s n i f f* yyyyyyyyy
Odpisz
11 listopada 2019, 09:17
@GameLover: kamerzysta gorszy
Odpisz
11 listopada 2019, 09:34
@LEWANDOSKIOrzelPOski: Tymek mi pasuje dopóki nie nawija o imprezach. Te klubowe kawałki w ogóle mi nie siadają, ale np. z Pokahontaz czy z Kleszczem nawiną dobrze.
Odpisz