Brać czy nie brać? O to jest pytanie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Pilne
Nie idź!
Młodzi gniewni
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 listopada 2019, 11:31
Musicie mieć _ujnie w domu, skoro ojciec pije. U mnie piwo i wódka stoją miesiącami, wino czy coś w sumie też (jak jacyś lepsi goście przyjadą to się postawi na stół). Każdy wie gdzie co stoi i ile, nikt nie pije...
Odpisz
12 listopada 2019, 11:40
u mnie nawet spirytus nie ustoi więcej niż miesiąc :V
Odpisz
12 listopada 2019, 13:42
@Wladimir_Putin: uuu, no to przykro mi, trzymaj się tam
Odpisz
12 listopada 2019, 14:36
tak. Ojciec pije piwo i od razu alkoholik robiący rozróby. To nie tak działa. Da się pić alkohol i nie być starym pijanym.
Odpisz
12 listopada 2019, 16:09
@xXkuba22Xx: No da się, ale w sumie picie alkoholu nie ma sensu.. rozumiem żeby maksymalnie raz na miesiąc, ale nie kilka razy w tygodniu, blisko do uzależnienia
Odpisz
12 listopada 2019, 16:36
stary chla z 3-4 piwa dziennie. Dlatego razem z bratem wylewamy jak nie patrzy . Jeszcze się nie połapał
Odpisz
12 listopada 2019, 17:38
U mnie to zawsze było i jest tak, że niczego nie było ale tylko wino, PIE**OLONE WINO KU*WA JEGO MAC, rodzice byli jak szlachcice jacyś. Ch*j z wódką, wino. I z rodziców przeszło na mnie to degustowanie wina.
Odpisz
12 listopada 2019, 19:27
@Wladimir_Putin: ja pier....
A jak Twoja mama się trzyma?
Odpisz
12 listopada 2019, 19:29
@Legolas9988: Tobie też nie zazdroszczę.
Miałam ciotkę i wujka alkoholików, też wino, wóda, a nawet denaturat leciał.
Czytam to wszystko i aż się cieszę, że u mnie nikt nie pije, a jak już to serio od święta i to tylko trochę.
Odpisz
12 listopada 2019, 19:37
u mnie ojciec po pracy sobie czasem strzeli browara albo łiskacza, ale w życiu go nie widziałem pijanego. wódki u mnie w rodzinie nikt nie pije. czasem do filmu jakies wino rodzice wypiją i wszystko jest w jak najlepszym porządku. normalna rodzina bez żadnych problemów. Da się? Da. Alkohol trzeba umieć pić z umiarem. Nawet jak ktoś pije codziennie, ale umiarkowane ilości, to jeszcze o niczm nie świadczy. oczywiście kwestie zdrowotne to co innego.
Odpisz
12 listopada 2019, 19:44
Ale to nie tak, że alkoholicy byli. Normalnie było, że 1 lampka wina w sobotę.
Odpisz
12 listopada 2019, 21:16
chyba nie jest źle. Ojciec po prostu nie ogarnia życia , rozmawiać się z nim normalnie nie da ale niektórzy gorzej sie zachowują :v
Odpisz
12 listopada 2019, 17:46
Trudny wybór
Odpisz
12 listopada 2019, 11:37
Odpisz
8 listopada 2019, 21:43
Bierzesz mu piwko i pijecie je po połowie
Odpisz
8 listopada 2019, 20:47
Weź starej też
Odpisz
8 listopada 2019, 20:43
Good ending
Or
Bad ending
Odpisz
8 listopada 2019, 20:44
Choose your destiny
Odpisz
8 listopada 2019, 20:47
@CupOfWater: Opie**ol od matki or wpie**ol od starego. Choose wisely
Odpisz
8 listopada 2019, 20:47
W sumie to u góry to raczej neutral ending, bo w dolnym zakończeniu stary osiągnie swoją pełną moc i przemieni się w istotę idealną dzięki napojowi bogów (czyli bad ending), a w górnym będziesz skazany na jego gniew (i pas)
Odpisz
8 listopada 2019, 20:46
Wziąć i oszukać mamę, wtedy każdy będzie się cieszył.
Odpisz