Jak naprawdę wyglądają lesbijki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zdeklasowani znowu
Rel
Phi!
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 września 2013, 19:00
Jakie to Anime!?Dlaczego Bóg nie stworzył jako Anime?!
Odpisz
6 września 2013, 21:04
@szymon52510: raczej PO C**J STWORZYŁ ANIME! z tym sie zgadzam
Odpisz
6 września 2013, 21:39
@szymon52510: Może ktoś nas poratuje nazwą tego anime :c
Odpisz
7 września 2013, 13:01
@cyprian1219: Swoją drogą to człowiek stworzył anime, a nie bóg.
Anime natomiast jest tworzone na podstawie mangi. Pewnie nawet nie wiesz czym jest manga >.<
Odpisz
6 stycznia 2022, 10:43
@Dranazere: nazwa to citrus, nie ma za co
Odpisz
5 listopada 2014, 21:04
Cóż to za anime na górze? Wiem, że już padło takie pytanie, ale nie ma odpowiedzi! *^*
Odpisz
6 stycznia 2022, 10:42
@Waylyn: citrus, nie ma za co
Odpisz
4 grudnia 2018, 16:53
Anime na górze to "Citrus", wędrowcy.
Odpisz
5 lipca 2014, 15:20
ta po prawo na drugim zdjęciu to nawet dziewczyna nie jest.
Odpisz
5 listopada 2014, 21:04
@Hello_pati: Jest. ;-;
Odpisz
2 października 2015, 20:43
@Waylyn: Booooże! Tam jest mężczyzna który siedzi XD
Odpisz
6 sierpnia 2018, 15:50
@Hello_pati: coś mi się wydaje że chyba jednak tak.
Odpisz
22 sierpnia 2017, 12:55
Ummm... Nie? ;-;
Odpisz
6 września 2013, 17:40
Ja tam lubie anime :D nawet hentai bądź lesbijski rodzaj ( jakaś byłą do tego nazwa ale nie pamiętam :C ) :P
Odpisz
6 września 2013, 19:07
@MaciekPL123: Yuri, a o gejach Yaoi.
Odpisz
7 września 2013, 08:44
@Shauni: Mogłaś tylko to pierwsze xd
Odpisz
7 września 2013, 11:05
@MaciekPL123: Wolny kraj, mogę i to drugie xD
Odpisz
19 lipca 2017, 13:14
@Shauni: onieeeeeeeeeeee yaoistka?
Odpisz
7 września 2013, 09:27
Dobra , anime są takie popularne więdz powinienem to teoretycznie zacząć oglądać . Podajcie mi jakieś nazwy anime , gdzie można obejrzeć , o co w tym wszystykim chodzi .
Odpisz
7 września 2013, 13:18
@TheNelsonPL: Podejrzewam, że już kiedyś oglądałeś, tylko o tym nie wiesz. ;)
Bo takie m.in. Pokemony to anime. :P
Odpisz
7 września 2013, 15:47
@elementiro: Pokemony są anim, ale nie są najlepszym przykładem. Przynajmniej nie nowe wersje. Te nowe Pokemony to totalne dno. Kiedyś w telewizji leciały anime tj. Dragon Ball, Naruto i inne. Jeśli chodzi o tytuły, zależy to od gustu, bo trzeba jakiś gatunek wybrać.
Odpisz
7 września 2013, 17:53
@Dranazere: A nie ma takich że związanych z seksem , przemocą , itd ?: D
Odpisz
7 września 2013, 20:33
@Dranazere: Nie najlepszym? No cóż, na pewno nie przykładem typowego anime. Aczkolwiek anime jest dobrym przykładem. Spełnia wszelkie wymogi serialu animowanego, by nazwać go anime, prawda? :P
A najnowszych sezonów nie oglądałem. W zasadzie to gdzieś na III generacji się zatrzymałem. Aczkolwiek zgadzam się, leciało więcej anime: Beybladers, Dragon Ball, Yu-Gi-Oh, Digimony. W zasadzie to tyle chyba, jeśli chodzi o to, co leciało w latach ok. 2000-2005 na kanałach, które wtedy miałem. Teraz znaleźć anime to nie problem. Wszędzie prawie jest internet.
Odpisz
8 września 2013, 13:23
@elementiro: Faktyczni, jeszcze Beyblades i Yu-Gi-Oh. Digimony też były, tego się już nie pamięta po prostu. Ja raczej oglądałem Naruto i Duel Masters, które też jest anime. Są z seksem i przemocą, hentai, ecchi, gore itp.
Odpisz
6 września 2013, 21:36
Eh .... tak bardzo chciało by się poznać te dziewczyny z Anime :D
Odpisz
6 września 2013, 19:08
Fake, to na górze to mają być lesbijki w anime? To czemu jeszcze mają na sobie ubrania :D
Odpisz
6 września 2013, 19:43
@Shauni: w anime, nie hentai
Odpisz
Edytowano - 6 września 2013, 19:46
@sectus: Tylko że niestety praktycznie każde anime z lesbijkami to hentai '^'
Odpisz
6 września 2013, 19:47
@Shauni: a może tak...
Odpisz
6 września 2013, 20:12
@Shauni: yuri lub ecchi :3
Odpisz
6 września 2013, 21:03
@Shauni: Hah skoro o hentai jest pisane to ubrania powinny byc poprozrywane a z tylu powinna byc wielka osmiornica ;>
Odpisz
6 września 2013, 21:02
kur*a lepszych tematów nie było! ja mam w dupie innych geje czy lesby kogo to obchodzi to ich życie dajcie im spokój!!!
Odpisz
6 września 2013, 20:22
Geje w anime też ładniejsi...
Odpisz
6 września 2013, 18:44
różne typy filmów.. ale każde kłamią...
Odpisz
6 września 2013, 17:47
Szach mat, zboczeńcy nienawidzący homoseksualizmu ale uwielbiający lesbijki. Jak już nienawidzicie, to konkretnie.
Odpisz
6 września 2013, 17:45
Nwm jak Wam ale mi to tam bardziej podobają sie laski z anime - ide do tamtego świata :DDDD
Odpisz
6 września 2013, 17:07
her he pierwszy
Odpisz
6 września 2013, 17:08
@erziest: Do jedzenia tatara z sokołowa.
Odpisz
6 września 2013, 17:13
@FD_God: idź ty nie chce świecić po nocach
Odpisz
6 września 2013, 19:44
@erziest: świetliki-zagadka rozwiązana
Odpisz
6 września 2013, 19:50
@erziest: Wygwizduj stąd jak masz pisać że jesteś pierwszy. H*J nas to obchodzi.
Odpisz
6 września 2013, 21:36
@erziest: Do robienia laski
Odpisz