Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nie zadzieraj z bobrami
Phi!
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 listopada 2019, 23:29
Odpisz
9 listopada 2019, 08:41
U mnie pani od chemii i fizyki wpisuje średnią ocen ze sprawdzianu i poprawy
Odpisz
12 listopada 2019, 18:33
@PoTeST: to są ku*wami
Odpisz
12 listopada 2019, 18:59
@conect12345: znaczy, z obu przedmiotów mamy jedną
Odpisz
12 listopada 2019, 22:31
@PoTeST: to jest podwójną ku*wą
Odpisz
12 listopada 2019, 22:58
@conect12345: do kwadratu
Odpisz
9 listopada 2019, 06:25
Miałam ostatnio podobnie, pani od chemii powiedziała, że wymaże dwójkę z kartkówki, gdy ją poprawię. Poprawiłam na piątkę a tamta dwójka nadal jest w dzienniku ._.
Odpisz
9 listopada 2019, 09:26
miałem tak z historią, poprawiłem 1 na 4 mając nadzieję że nie będzie 1, a tu d00pa
Odpisz
12 listopada 2019, 18:43
@Damond: A sprawdziliscie czy jest liczona do sredniej? U mnie jak nauczyciele to robili to ta poprzednia ocena mimo ze jeszcze byla, to nie byla liczona do sredniej
Odpisz
12 listopada 2019, 18:45
@krzyychu: nie była liczona, ale nie chciałem by wiedzieli że w ogóle maiłem 1
Odpisz
12 listopada 2019, 19:29
ja dostałem 2 z dodatkowego zadania domowego na 5 także ten
Odpisz
12 listopada 2019, 21:24
dobrze że chociaż mogłeś poprawiać z nami się ostatnio umówiła na poprawę o 7.15 wszyscy przyszli tylko nie ona a kiedy ją o 8 pytaliśmy czemu jej nie było powiedziała że od dziś nikt nic nie poprawia. Chociaż od zawsze była ku*wą wtedy mnie szczególnie zdenerwowała
Odpisz
12 listopada 2019, 21:30
@polandszczalka: F
Odpisz
12 listopada 2019, 20:03
U nas zawsze była średnia z obu ocen :c
Odpisz
12 listopada 2019, 19:01
Procedura 1-4
Odpisz
9 listopada 2019, 08:04
Kolega miał wczoraj z biologią tak, że nie udało mu się poprawić 1 i wpisała mu kolejną
Odpisz
9 listopada 2019, 08:22
@krzyhu7973: F
Odpisz