Udałby się na zajęcia z kaligrafii i korepetycje
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Drewniany kominek
Ładne rzeczy
Brawo za czujność!
Typowy NPC
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 kwietnia 2024, 23:46
Dostałem od kolegi notatki z polskiego, omawialiśmy lalkę
Odpisz
9 listopada 2019, 17:01
Pochwalcie się charakterem pisma pod tym komentarzem
Odpisz
9 listopada 2019, 17:04
Odpisz
9 listopada 2019, 17:07
Nie wiem czy jest się czym chwalić.
Odpisz
9 listopada 2019, 17:08
Nie ma mnie w domu, więc daje zdjęcie zadania domowego z geografii które wysłałem na grupę klasową, bo dużo osób nie miało.
Odpisz
9 listopada 2019, 17:18
ładniejsze mam pismo po rosyjsku
Odpisz
9 listopada 2019, 17:20
Nie potrafię nic odczytać. Z czego to?
Odpisz
9 listopada 2019, 17:40
@PanZbyszek: Polski.
Odpisz
9 listopada 2019, 17:44
Odpisz
9 listopada 2019, 17:55
Piszesz jak renesansowa szlachta
Odpisz
9 listopada 2019, 17:59
Ło ku*wa
Odpisz
9 listopada 2019, 18:09
@PanZbyszek: ładnie wygląda ale po kilku zdaniach dostaje się oczopląsu
Odpisz
13 listopada 2019, 18:06
Odpisz
13 listopada 2019, 18:07
Odpisz
13 listopada 2019, 18:10
Odpisz
13 listopada 2019, 18:22
Odpisz
13 listopada 2019, 18:33
To ja się też pochwale
Odpisz
13 listopada 2019, 18:36
Odpisz
13 listopada 2019, 18:40
mam brzydkie pismo, ale da się rozczytać i widziałam też osoby, których pismo wygląda jak hierogrify lub dziwny język, więc źle nie jest.
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2019, 18:48
Czasem sama nie jestem w stanie się rozczytać
Odpisz
13 listopada 2019, 18:51
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2019, 18:53
@Ravin: "Sebrytka (Najmnjensza rasa kur na świecie. Cechą charakterystyczną kogutów jest brak piór)". Jak dla mnie nie najgorszy charakter pisma, ale co to za przedmiot?
Odpisz
13 listopada 2019, 18:57
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2019, 19:00
@PanZbyszek: To przedmioty zawodowe a na nich i tak wyjątkowo ładnie piszę, gorzej z resztą. Przedmiot to Hów, rozród i inseminacja zwierząt
Odpisz
13 listopada 2019, 19:54
@Ravin: to ja też dam swoje :)
Odpisz
13 listopada 2019, 21:16
Odpisz
13 listopada 2019, 21:37
możesz być ze mnie dumny
Odpisz
13 listopada 2019, 21:42
A to moje
Odpisz
13 listopada 2019, 21:52
Jakie koślawe, ja się pytam. Wszystko fajnie, ładnie widać!
Odpisz
14 listopada 2019, 00:47
pisze podobnie, tylko ja daje te laseczki przy g i j takie dłuższe bo lubie
Odpisz
14 listopada 2019, 06:42
@KubaK1975: identycznie jak mój kolega
Odpisz
21 listopada 2019, 20:30
U mnie nikt nie umie tego rozczytac
Odpisz
13 listopada 2019, 19:12
ja za swastyke w zeszycie miałem dostać -150 punktów z zachowania (najwięcej ile się da) a dostałem -10 i 3 godzinny referat o rasizmie i tolerancji u boku mojej wychowawczyni,dyrektora i rodziców
Odpisz