Spójrzcie na te 4K na PC!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie znoszę kleszczy
Zapraszamy
Zdeklasowani znowu
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 listopada 2019, 19:46
pójdzie mi na pentium 4 i 9600gt i 1 gb ramu?
Odpisz
13 listopada 2019, 22:31
@OsypankaBulDupiarz: Tak. Ale będzie cieplej niż po wybuchu atomówki
Odpisz
13 listopada 2019, 10:51
ja nie mam problemów z rdr2 nq pc. Działa świetnie w 8k full hd wszystko na ultra 60 fps.
Tylko jest taka jedna śmieszna rzecz, jeśli zrobie save w saint denis i chce wczytać taki save to tego nie zrobię i wtedy wyskakuje error. Chyba, że obniżę JEDNO ustawienie graficzne z ultra na wysokie wtedy normalnie się wczytuje xD
Odpisz
9 listopada 2019, 17:04
Jak co to już większość naprawili, a gra wygląda lepiej niż na konsolach dlatego ma wyższe wymagania
Odpisz
9 listopada 2019, 17:04
@Lumii: Podobno większość graczy nadal nie może uruchomić gry.
Odpisz
9 listopada 2019, 17:05
To że ich kompy są z kartonu to nie wina rockstar
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2019, 17:08
@Lumii: Akurat to w większości wina Rockstara, bo port jest tragiczny.
Odpisz
9 listopada 2019, 17:11
U większości moich znajomych działa. Osoby którym nie działa raczej częściej piszą o grze niż osoby którym działa
Odpisz
9 listopada 2019, 17:16
@Lumii: w sumie teraz jest też fala crashy w gta, a jest to spowodowane ch*jowym launcherem który został wepchnięty na siłę
Odpisz
12 listopada 2019, 19:11
@polak922: większość osób pobrało ten Launcher tylko dla darmowego GTA SA(Niestedy ale ta wersja nie może mieć modów i często ma błędy)
Odpisz
13 listopada 2019, 08:32
@Strielok: No nie, większość pobrała po to wymóg przy graniu gta online przez steam
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2019, 17:13
Czy tylko mnie kij boli grafika póki gra jest grywalna i ok?
Odpisz
12 listopada 2019, 21:09
NiEEEE jesteś biedak bo nie masz 999 fps przy ustawieniach highest co ty na ziemniorze grasz? Tylko 120fps? 120 fps to ma prędkość wylotową moja dupa
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2019, 22:08
@Szczur00: srasz klatkami? I co zawozisz je pewnie na złom i z tego sie utrzymujesz. I miej te 1000fps miej też monitor 0,5 Hz
Odpisz
12 listopada 2019, 22:26
to był żart a fps - feet per second, jednostka używana do określania prędkości wylotowej pocisku
Odpisz
12 listopada 2019, 22:38
@Szczur00: albo frame per second czyli ilość klatek z obrazem pojawiających się na ekranie w trakcie 1 sekundy
Odpisz
13 listopada 2019, 00:16
@Szczur00: Mój też był żartem i wiem o feet per second.
Odpisz
13 listopada 2019, 06:13
ale jego o wiele lepiej zrobionym
Odpisz
13 listopada 2019, 07:04
to spoko
Odpisz
9 listopada 2019, 22:23
No dam se wszystko na very low i limit klatek 30 fps to będę miał jak na konsolach
Odpisz
12 listopada 2019, 19:13
@ponczeq: To taktyczna Trójca z balansem blokady Komentarza
Odpisz
12 listopada 2019, 20:20
@ponczeq:
Odpisz
12 listopada 2019, 21:01
@Strielok: 🔒
Odpisz
9 listopada 2019, 17:06
co jak co ale mi działa
Odpisz
9 listopada 2019, 17:03
Odpisz