Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar OsypankaBulDupiarz

13 listopada 2019, 19:46

pójdzie mi na pentium 4 i 9600gt i 1 gb ramu?

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2019, 22:31

@OsypankaBulDupiarz: Tak. Ale będzie cieplej niż po wybuchu atomówki

Avatar Sebzer

13 listopada 2019, 10:51

ja nie mam problemów z rdr2 nq pc. Działa świetnie w 8k full hd wszystko na ultra 60 fps.
Tylko jest taka jedna śmieszna rzecz, jeśli zrobie save w saint denis i chce wczytać taki save to tego nie zrobię i wtedy wyskakuje error. Chyba, że obniżę JEDNO ustawienie graficzne z ultra na wysokie wtedy normalnie się wczytuje xD

Avatar Lumii

9 listopada 2019, 17:04

Jak co to już większość naprawili, a gra wygląda lepiej niż na konsolach dlatego ma wyższe wymagania

Avatar
ddawdad

9 listopada 2019, 17:04

@Lumii: Podobno większość graczy nadal nie może uruchomić gry.

Avatar Lumii

9 listopada 2019, 17:05

To że ich kompy są z kartonu to nie wina rockstar

Avatar
ddawdad

Edytowano - 9 listopada 2019, 17:08

@Lumii: Akurat to w większości wina Rockstara, bo port jest tragiczny.

Avatar Lumii

9 listopada 2019, 17:11

U większości moich znajomych działa. Osoby którym nie działa raczej częściej piszą o grze niż osoby którym działa

Avatar polak922

9 listopada 2019, 17:16

@Lumii: w sumie teraz jest też fala crashy w gta, a jest to spowodowane ch*jowym launcherem który został wepchnięty na siłę

Avatar Strielok

12 listopada 2019, 19:11

@polak922: większość osób pobrało ten Launcher tylko dla darmowego GTA SA(Niestedy ale ta wersja nie może mieć modów i często ma błędy)

Avatar polak922

13 listopada 2019, 08:32

@Strielok: No nie, większość pobrała po to wymóg przy graniu gta online przez steam

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 listopada 2019, 17:13

Czy tylko mnie kij boli grafika póki gra jest grywalna i ok?

Avatar Szczur00

12 listopada 2019, 21:09

NiEEEE jesteś biedak bo nie masz 999 fps przy ustawieniach highest co ty na ziemniorze grasz? Tylko 120fps? 120 fps to ma prędkość wylotową moja dupa

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 12 listopada 2019, 22:08

@Szczur00: srasz klatkami? I co zawozisz je pewnie na złom i z tego sie utrzymujesz. I miej te 1000fps miej też monitor 0,5 Hz

Avatar Szczur00

12 listopada 2019, 22:26

to był żart a fps - feet per second, jednostka używana do określania prędkości wylotowej pocisku

Avatar
schopenhauer7

12 listopada 2019, 22:38

@Szczur00: albo frame per second czyli ilość klatek z obrazem pojawiających się na ekranie w trakcie 1 sekundy

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2019, 00:16

@Szczur00: Mój też był żartem i wiem o feet per second.

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2019, 06:13

ale jego o wiele lepiej zrobionym

Avatar Szczur00

13 listopada 2019, 07:04

to spoko

Avatar ponczeq

9 listopada 2019, 22:23

No dam se wszystko na very low i limit klatek 30 fps to będę miał jak na konsolach

Avatar Strielok

12 listopada 2019, 19:13

@ponczeq: To taktyczna Trójca z balansem blokady Komentarza

Avatar Polish_Soldier

12 listopada 2019, 20:20

Avatar NesquikBoi

12 listopada 2019, 21:01

@Strielok: 🔒

Avatar Tymek590

9 listopada 2019, 17:06

co jak co ale mi działa

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2019, 17:03

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Nie znoszę kleszczy

Zapraszamy

Zdeklasowani znowu

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka