memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
9 listopada 2019, 20:33
Ej ja jak Jeszce nie wiedzialem o tym NNN zwaliłem w nocy 31 i następnego dnia widziałem te memy itd o tym NNN i się dowiedziałem O tym wszystkim i wsumie nie wiem czemu to piszę. Zna ktoś jakąś grę na steamie? Fajnie gdyby była Jeszce darmowa.
Odpisz
13 listopada 2019, 20:06
@jajo_kury: Ja tak samo miałem
13 listopada 2019, 21:17
lol czemu mam 4 wdół?
13 listopada 2019, 21:32
@jajo_kury: Idk ale dam w gore :>
14 listopada 2019, 07:20
@jajo_kury:
14 listopada 2019, 13:04
zauważyłem teraz w miom komentarzu że często powtarzam się. Może dlatego mam te 9 wdółgłosów.
14 listopada 2019, 21:39
@jajo_kury: chodziło mi bardziej że miałeś 9 w dół głosów i 9 w górę.
14 listopada 2019, 22:23
to zrozumiałem ale wtedy Jeszce naszła mnie taka myśl
13 listopada 2019, 21:53
A jak włączysz pornhuba na 10 kartach to liczy się do sadzenia drzewek?
14 listopada 2019, 00:07
@Adi34: .
9 listopada 2019, 17:23
Całe moje życie to NNN, także muszę utrzymać rekord
13 listopada 2019, 22:45
@CupOfWater: same
Edytowano - 13 listopada 2019, 22:28
Nie do tego służy ten szablon. Lubię, jak ktoś umie używać szablonów memów.
9 listopada 2019, 17:35
Najlepszym sposobem na utrudnienie sobie NNN jest włączanie Pornhuba i nie walenie.
13 listopada 2019, 22:15
@KalkoPl: ja tak dzisiaj zrobiłem z nudów
13 listopada 2019, 21:28
Ja dalej w grze
9 listopada 2019, 17:34
ale PH nie sadzi drzew i przegrałem wczoraj
13 listopada 2019, 20:07
@Tymek590: dalej nie sadzi
9 listopada 2019, 18:25
Jakimś cudem jeszcze się trzymam i dalej jestem w grze
Odpadłem siódmego dnia .______.
9 listopada 2019, 17:27
@massesd: F ale i tak dzień później niż ja
Edytowano - 9 listopada 2019, 17:39
@UZMAjejownik: ja odpadłem w pierwszej godzinie, bo zapomiałem o NNN
9 listopada 2019, 17:43
@knight_of_the_night: F dla pana
9 listopada 2019, 17:41
9 listopada 2019, 17:22
Pierwszego dnia odpadłem
Pozdro dla tych co się jeszcze trzymają damy radę
9 listopada 2019, 17:21
Ciągle jestem w grze
I dobrze. ja fabularnie przeglądam wysoką japońską kulturę, i cieszę się, że ktoś inny robi coś podobnego w wyższym celu
9 listopada 2019, 17:20
Ja jeszcze wygrywam NNN
Dołącz screena
Kiedy oglądasz PornHub tylko po to, by sadzić drzewa. Jednocześnie do niego nie waląc
Komentarze
Odśwież9 listopada 2019, 20:33
Ej ja jak Jeszce nie wiedzialem o tym NNN zwaliłem w nocy 31 i następnego dnia widziałem te memy itd o tym NNN i się dowiedziałem O tym wszystkim i wsumie nie wiem czemu to piszę. Zna ktoś jakąś grę na steamie? Fajnie gdyby była Jeszce darmowa.
Odpisz
13 listopada 2019, 20:06
@jajo_kury: Ja tak samo miałem
Odpisz
13 listopada 2019, 21:17
lol czemu mam 4 wdół?
Odpisz
13 listopada 2019, 21:32
@jajo_kury: Idk ale dam w gore :>
Odpisz
14 listopada 2019, 07:20
@jajo_kury:
Odpisz
14 listopada 2019, 13:04
zauważyłem teraz w miom komentarzu że często powtarzam się. Może dlatego mam te 9 wdółgłosów.
Odpisz
14 listopada 2019, 21:39
@jajo_kury: chodziło mi bardziej że miałeś 9 w dół głosów i 9 w górę.
Odpisz
14 listopada 2019, 22:23
to zrozumiałem ale wtedy Jeszce naszła mnie taka myśl
Odpisz
13 listopada 2019, 21:53
A jak włączysz pornhuba na 10 kartach to liczy się do sadzenia drzewek?
Odpisz
14 listopada 2019, 00:07
@Adi34: .
Odpisz
9 listopada 2019, 17:23
Całe moje życie to NNN, także muszę utrzymać rekord
Odpisz
13 listopada 2019, 22:45
@CupOfWater: same
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2019, 22:28
Nie do tego służy ten szablon.
Lubię, jak ktoś umie używać szablonów memów.
Odpisz
9 listopada 2019, 17:35
Najlepszym sposobem na utrudnienie sobie NNN jest włączanie Pornhuba i nie walenie.
Odpisz
13 listopada 2019, 22:15
@KalkoPl: ja tak dzisiaj zrobiłem z nudów
Odpisz
13 listopada 2019, 21:28
Ja dalej w grze
Odpisz
9 listopada 2019, 17:34
ale PH nie sadzi drzew
i przegrałem wczoraj
Odpisz
13 listopada 2019, 20:07
@Tymek590: dalej nie sadzi
Odpisz
9 listopada 2019, 18:25
Jakimś cudem jeszcze się trzymam i dalej jestem w grze
Odpisz
9 listopada 2019, 17:23
Odpadłem siódmego dnia .______.
Odpisz
9 listopada 2019, 17:27
@massesd: F ale i tak dzień później niż ja
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2019, 17:39
@UZMAjejownik: ja odpadłem w pierwszej godzinie, bo zapomiałem o NNN
Odpisz
9 listopada 2019, 17:43
@knight_of_the_night: F dla pana
Odpisz
9 listopada 2019, 17:41
Odpisz
9 listopada 2019, 17:22
Pierwszego dnia odpadłem
Odpisz
9 listopada 2019, 17:22
Pozdro dla tych co się jeszcze trzymają damy radę
Odpisz
9 listopada 2019, 17:21
Ciągle jestem w grze
Odpisz
9 listopada 2019, 17:21
I dobrze.
ja fabularnie przeglądam wysoką japońską kulturę, i cieszę się, że ktoś inny robi coś podobnego w wyższym celu
Odpisz
9 listopada 2019, 17:20
Ja jeszcze wygrywam NNN
Odpisz