Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Jeszcze jak
Trzeba brać osobną torbę
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2022, 17:16
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
27 lutego 2021, 17:19
oK.
Odpisz
25 marca 2021, 11:29
@JaJestemZWami: ok.
Odpisz
2 stycznia 2022, 10:29
Ok
Odpisz
26 lipca 2020, 08:09
Ch**owa sytuacja
Odpisz
9 lipca 2015, 12:20
ch**owe jakieś to miasto
Odpisz
19 marca 2018, 14:38
@TheHunterMikiPL: Takie nagy trochę.
Odpisz
7 sierpnia 2013, 21:02
fajne
Odpisz
1 sierpnia 2011, 17:14
to mój sasiad serio nie kłamie
Odpisz
20 kwietnia 2011, 14:16
K.O xD
Odpisz
26 marca 2011, 16:11
a już wiem każdemu robio tak :D
Odpisz
26 marca 2011, 16:10
nagy*** czemu robicie cenzury
Odpisz
28 lutego 2011, 09:27
obok tego znaku Nagy***as jest ten znak z przechodniem tylko że ten przechodzień ma jakąś torbę
Odpisz
26 lipca 2009, 19:40
Nagy*** - wieś na Węgrzech w komitacie Zala na południowym zachodzie kraju.
Wieś Nagy*** pojawia się w opowiadaniu "Pola trzcin" Andrzeja Pilipiuka, pochodzącym z serii o Kubie Wędrowyczu
źródło: Wikipedia hah xD 1000/5
Odpisz
1 czerwca 2008, 20:46
Idiotyczne
Odpisz
8 kwietnia 2008, 17:55
A co to do jasnej anielki za dziad przy tym znaku?
Odpisz
6 marca 2008, 22:19
bóchacha!
Odpisz
8 lutego 2008, 03:33
<lol>:D
Odpisz