Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Powodzenia
Nie są aż takie pyszne
Fajnie że odpowiedzieli
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 września 2013, 15:31
***, może wy się wkońcu nauczcie,że schody ruchome są od tego, żeby po nich wyjechać, a nie łazić. Nie mam ochoty ciągle być potrącana przez kogoś, komu WYBITNIE się spieszy na schodach o szerokości 60 cm! Jak tak wam się chcę łazić to od tego macie tradycyjne schody, a jak się tak bardzo spieszycie to wio do windy, zazwyczaj w miejscach, gdzie są schody ruchome są też dostępne inne środki lokomocji pomiędzy piętrami! Będę stała na ruchomych schodach tam, gdzie mi się podoba i nie mam obowiązku ustępować komuś, bo lubi się przeciskać.
Odpisz
Edytowano - 10 września 2013, 01:47
@Ufcio87: Nie musisz nikomu ustępować tylko najzwyczajniej w świecie stanąć z boku -.- Chyba nie jesteś z Wawy, co? Nie wiesz jak to jest... Wracasz metrem po całym dniu harówy i ten je*any pociąg, autobus czy tramwaj który ma Cię wywieźć do domu zawsze jakimś cudem jest ku*wa w tym czasie jak jedziesz je**nymi schodami, więc za***asz po tych pierd**onych schodach żeby zdążyć i nie czekać na następy, który najczęściej jest za pół godziny albo dłużej i mi tu nie pie**ol, że gdybyś był codziennie w tej sytuacji to być nie za***ał po ruchomych schodach...
Odpisz
9 września 2013, 17:27
I*** Ci w dupę będę stał tam gdzie chce, dopóki mi prawo jeszcze tego nie zabroniło. Nasza kultura pokazuje to że brak kultury jest najlepszy.
Odpisz
9 września 2013, 17:01
Ja jestem ponad prawem.. Siedzę..
Odpisz
9 września 2013, 13:01
Większość osób tak robi. A jak ktoś robi inaczej, to może wystarczy powiedzieć "Przepraszam"?
Odpisz
5 września 2013, 14:30
U mnie w mieście nie ma takich schodów, więc po co?
Odpisz
9 września 2013, 09:44
@Piotr99: Żebyś jak pojedziesz do stolicy nie robił wsi w metrze...
Odpisz
9 września 2013, 14:15
@Beza_Cat: stolica to "wieś"
Odpisz
10 września 2013, 01:41
@Piotr99: Ja pierdziele sami wieśniacy na jeja :P
Odpisz