Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ufcio87

9 września 2013, 15:31

***, może wy się wkońcu nauczcie,że schody ruchome są od tego, żeby po nich wyjechać, a nie łazić. Nie mam ochoty ciągle być potrącana przez kogoś, komu WYBITNIE się spieszy na schodach o szerokości 60 cm! Jak tak wam się chcę łazić to od tego macie tradycyjne schody, a jak się tak bardzo spieszycie to wio do windy, zazwyczaj w miejscach, gdzie są schody ruchome są też dostępne inne środki lokomocji pomiędzy piętrami! Będę stała na ruchomych schodach tam, gdzie mi się podoba i nie mam obowiązku ustępować komuś, bo lubi się przeciskać.

Avatar Beza_Cat

Edytowano - 10 września 2013, 01:47

@Ufcio87: Nie musisz nikomu ustępować tylko najzwyczajniej w świecie stanąć z boku -.- Chyba nie jesteś z Wawy, co? Nie wiesz jak to jest... Wracasz metrem po całym dniu harówy i ten je*any pociąg, autobus czy tramwaj który ma Cię wywieźć do domu zawsze jakimś cudem jest ku*wa w tym czasie jak jedziesz je**nymi schodami, więc za***asz po tych pierd**onych schodach żeby zdążyć i nie czekać na następy, który najczęściej jest za pół godziny albo dłużej i mi tu nie pie**ol, że gdybyś był codziennie w tej sytuacji to być nie za***ał po ruchomych schodach...

Avatar Mnich1

9 września 2013, 17:27

I*** Ci w dupę będę stał tam gdzie chce, dopóki mi prawo jeszcze tego nie zabroniło. Nasza kultura pokazuje to że brak kultury jest najlepszy.

Avatar Oliweczkaa

9 września 2013, 17:01

Ja jestem ponad prawem.. Siedzę..

Avatar jakubnowak98

9 września 2013, 13:01

Większość osób tak robi. A jak ktoś robi inaczej, to może wystarczy powiedzieć "Przepraszam"?

Avatar Piotr99

5 września 2013, 14:30

U mnie w mieście nie ma takich schodów, więc po co?

Avatar Beza_Cat

9 września 2013, 09:44

@Piotr99: Żebyś jak pojedziesz do stolicy nie robił wsi w metrze...

Avatar bumbusiek

9 września 2013, 14:15

@Beza_Cat: stolica to "wieś"

Avatar Beza_Cat

10 września 2013, 01:41

@Piotr99: Ja pierdziele sami wieśniacy na jeja :P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Beboch
Dodane przez: Beboch

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Powodzenia

Nie są aż takie pyszne

Fajnie że odpowiedzieli

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka