Ależ jesteście niegrzeczni!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Deal życia
To by wystarczyło
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nigdy na to nie wpadną
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 listopada 2019, 22:20
Ach ty niegrzeczny Velte diablo!
Odpisz
15 listopada 2019, 15:11
a co jeżeli jestem jedynakiem??
Odpisz
15 listopada 2019, 15:56
@VincyI: to masz przeje**ne bo krzyczą cały czas na ciebie
Odpisz
15 listopada 2019, 15:29
Jak na mnie ktoś krzyczy to chce mi się śmiać nie wiem czemu
Odpisz
15 listopada 2019, 15:26
Ja akurat wtedy się boję że zaczną krzyczeć na mnie
Odpisz
15 listopada 2019, 15:24
D:
Odpisz
15 listopada 2019, 14:02
Kiedy krzyczę na rodziców.
Odpisz
11 listopada 2019, 00:31
Odpisz
11 listopada 2019, 00:37
@Krzyniu: Widzę, że masz tak samo jak ja, ale akurat ten soangebob przejmuje się tym bardziej niż ja.
Odpisz
11 listopada 2019, 07:55
@Krzyniu: witaj
Odpisz