Jestem przeciwny grom w wersji elektronicznej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Wielka przygoda
Rel
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Niezniszczalne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 czerwca 2019, 22:12
Ale teraz twoje mieszkanie może być jeszcze mniejsze, bo nie potrzebujesz miejsca na półkę.
Odpisz
9 września 2018, 15:58
Z dugiej strony, jeśli mamy wersje pudełkową i płyta nam się porysuje, to jesteśmy w dupie :|
Odpisz
21 stycznia 2014, 19:39
Najepsze było kiedyś... Pudełko, mapa, instrukcja, coś jeszcze. To były czasy.
Odpisz
9 września 2013, 18:02
zawsze można pirata zgrać na płyte :)
Odpisz
9 września 2013, 15:50
A ja nie mam jak ich kupić :(
Odpisz
8 września 2013, 22:14
Ja też tak mam ;)
Odpisz
8 września 2013, 21:10
Kto dał mniej niż 5? Pytam się, kto?
Odpisz