Bywało między nami różnie...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy to pożyją
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Angielskie śmieszki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To musiało być męczące
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 30 lipca 2015, 21:29
Fake. Nokia nigdy się nie zniszczy.. nigdy.
Odpisz
30 listopada 2016, 20:27
@Kaggro: Polecam wejść na FB Michała Dulskiego.
Odpisz
7 września 2013, 07:48
Ciekawe jak umarł, skoro taki telefon powinien przeżyć upadek z wieżowca.
Odpisz
Edytowano - 7 września 2013, 07:57
@jakubnowak98: bateria wybuchła (to jest możliwe bo w baterii są takie 2 płyny jak elektrolit ale troche nie stabilny i gdy pęknie ścianka między nimi płyny się mieszają robi sie reakcja chemiczna i bateria wybucha i niszczy telefon ale tylko jego tył był też 1 przypedek kiedy zabiło to człowieka )
Odpisz
7 września 2013, 08:15
@Lacoste: Ja słyszałem tylko o wybuchających chińskich zamiennikach. A jeśli chodzi o niestabilne płyny to sam robiłem baterię i nic nie wybuchło, choć w telefonach mogą być inne baterie, nie znam się na tym.
Odpisz
7 września 2013, 11:57
@jakubnowak98: głownie taki wybuch jest spowodowany dopływem powietrza ta Bateria od telefonu zawiera inne ciśnienie od środkowe specjalne środki które są łatwo palne z spotkaniem powietrza i jego ciśnienia
Odpisz
7 września 2013, 12:17
@LIPERS: Mógłbyś napisać to normalnie, bo mało zrozumiałem z tego co napisałeś.
Odpisz
8 września 2013, 11:09
@jakubnowak98: Bateria zawiera płyny które z kontaktem powietrza , wywołują efekt spalania się siarki i nieznanego mi środka chemicznego .
Teraz rozumiesz ?
Odpisz
8 września 2013, 23:46
@LIPERS: A wcześniej coś o ciśnieniu pisałeś. Chyba coś kręcisz.
Odpisz
7 września 2013, 07:46
biedny telefon [*]
Odpisz
8 września 2013, 00:47
@mrklorens: [*] ♪♫♪♫ - Znicz z dzwonkiem polifonicznym :P
Odpisz
7 września 2013, 10:26
Odszedł z honorami.
Odpisz