Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kaggro

Edytowano - 30 lipca 2015, 21:29

Fake. Nokia nigdy się nie zniszczy.. nigdy.

Avatar KapitanKokosel

30 listopada 2016, 20:27

@Kaggro: Polecam wejść na FB Michała Dulskiego.

Avatar jakubnowak98

7 września 2013, 07:48

Ciekawe jak umarł, skoro taki telefon powinien przeżyć upadek z wieżowca.

Avatar Lacoste

Edytowano - 7 września 2013, 07:57

@jakubnowak98: bateria wybuchła (to jest możliwe bo w baterii są takie 2 płyny jak elektrolit ale troche nie stabilny i gdy pęknie ścianka między nimi płyny się mieszają robi sie reakcja chemiczna i bateria wybucha i niszczy telefon ale tylko jego tył był też 1 przypedek kiedy zabiło to człowieka )

Avatar jakubnowak98

7 września 2013, 08:15

@Lacoste: Ja słyszałem tylko o wybuchających chińskich zamiennikach. A jeśli chodzi o niestabilne płyny to sam robiłem baterię i nic nie wybuchło, choć w telefonach mogą być inne baterie, nie znam się na tym.

Avatar LIPERS

7 września 2013, 11:57

@jakubnowak98: głownie taki wybuch jest spowodowany dopływem powietrza ta Bateria od telefonu zawiera inne ciśnienie od środkowe specjalne środki które są łatwo palne z spotkaniem powietrza i jego ciśnienia

Avatar jakubnowak98

7 września 2013, 12:17

@LIPERS: Mógłbyś napisać to normalnie, bo mało zrozumiałem z tego co napisałeś.

Avatar LIPERS

8 września 2013, 11:09

@jakubnowak98: Bateria zawiera płyny które z kontaktem powietrza , wywołują efekt spalania się siarki i nieznanego mi środka chemicznego .
Teraz rozumiesz ?

Avatar jakubnowak98

8 września 2013, 23:46

@LIPERS: A wcześniej coś o ciśnieniu pisałeś. Chyba coś kręcisz.

Avatar mrklorens

7 września 2013, 07:46

biedny telefon [*]

Avatar Beza_Cat

8 września 2013, 00:47

@mrklorens: [*] ♪♫♪♫ - Znicz z dzwonkiem polifonicznym :P

Avatar Pikachu

7 września 2013, 10:26

Odszedł z honorami.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tacy to pożyją

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Angielskie śmieszki

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To musiało być męczące

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka