Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ulikasq

28 września 2021, 20:08

Ale jest to religia

Avatar
ddawdad

12 listopada 2019, 07:49

3 zawsze jest dobre.

Avatar MalpyRazemSilne

14 listopada 2019, 20:17

Eeee, chyba z historii

Avatar Dcktun

Edytowano - 15 listopada 2019, 18:10

@MalpyRazemSilne: *z majcy

Avatar Normie

15 listopada 2019, 18:15

**z biolki

Avatar DiKarpio

Edytowano - 15 listopada 2019, 18:35

@MalpyRazemSilne: zależy od nauczycieli, profilu i ludzi.
u mnie jak z polaka większość klasy dostanie 2/3 to jest festiwal hare kryszna

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2019, 18:52

@DiKarpio: same

Avatar Tymek590

15 listopada 2019, 19:19

z gegry tylko

Avatar Kamjusz

15 listopada 2019, 18:38

Od kiedy 3 to zła ocena, lol

Avatar NesquikBoi

15 listopada 2019, 18:25

Na drugim zdjęciu gość ma strasznie żółte zęby

Avatar Krzyniu

11 listopada 2019, 23:31

Czekajcie dzieciaaaaaczki aż się okaże że w prawdziwym świecie absolutnie do niczego się to wam nie przyda :v

Avatar Damond

11 listopada 2019, 23:31

@Krzyniu: niestety

Avatar Antonio331

11 listopada 2019, 23:46

@Krzyniu: Serio, a to git, bo nie ogarniam niczego

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2019, 01:07

@Krzyniu: Ale jag to.Przecież wzór wapna palonego i gaszonego mi się przyda jak będę geodetą /s

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2019, 11:31

...Rozumiem,że ↓ strzałkujący więdzą co robi Geodeta i co mu się przyda ?

Avatar Antonio331

12 listopada 2019, 11:32

Zapewne

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2019, 11:36

@Antonio331: Ogólnie to chemie mam tylko 1 rok,a geografie mam rozszerzoną

Avatar MadziowiecMalinowy

11 listopada 2019, 23:34

to większość :(

Avatar Antonio331

11 listopada 2019, 23:47

@MadziowiecMalinowy: SmutnaMuzyczka.xd

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar MalpyRazemSilne
Dodane przez: MalpyRazemSilne

A, okej

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To będzie bolało

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Najbardziej realistyczny spośród modów

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka