Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Yoda_MLG

16 listopada 2019, 20:11

Nie rozumiem polityki pro rodzinnej bo w przyszłości będzie mniej miejsc pracy więc więcej obywateli = większe bezrobocie mimo wszystko. Rozumiem, że emerytury i gospodarka teraz potrzebuje tego ale pomyślmy w przód

Avatar xXkuba22Xx

16 listopada 2019, 20:42

@Yoda_MLG: to tak nie działa. im więcej obywateli tym większe zapotrzebowanie na pracę...

Avatar Yoda_MLG

16 listopada 2019, 20:51

@xXkuba22Xx: no ok ale jest też takie zjawisko jak automatyzacja więc takie pospolite prace dla szaraków będą znikać

Avatar xXkuba22Xx

16 listopada 2019, 21:01

@Yoda_MLG: okres nagłego zmniejszenia się ilości miejsc pracy z powodu automatyzacji, i rozwoju technologicznego już był. teraz to jest w miarę stabilne, aczkolwiek to prawda, że wciaż wiele zawodów znika z tego powodu. Jednak nie zmienia to faktu, że liczba obywateli w dobrze zarządzanym państwie nie będzie mieć związku z bezrobociem. Każdy obywatel ma swoje potrzeby, a więc ze wzrostem liczby obywateli rośnie zapotrzebowanie na jedzenie, budynki, meble itd. a więc też rośnie zapotrzebowanie na prace i liczba miejsc pracy (teoretycznie wprost proporcjonalnie). Oczywiście jest dużo różnych czynników, które mogą wpływać na bezrobocie. jednym z nich jest automatyzacja, ale jak będzie mniej obywateli to to nie ma wpływu na automatyzacje, ani zanik miejsc pracy nią spowodowany. Warto też zwrócić uwagę na takie zjawiska jak komputeryzacja i informatyzacja, które z kolei wiążą się ze wzrostem zapotrzebowania na pracę i zwiększeniem ilości miejsc pracy (chociaż często w zastępstwie za inne, stare zawody)

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2019, 16:28

Avatar PolishDestroyer

12 listopada 2019, 16:07

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kawento
Dodane przez: Kawento

Były nóżki, nie ma nóżek

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nie znoszę kleszczy

Nieuczciwa ocena

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka