Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Lekko nie będzie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie po oczach
Były nóżki, nie ma nóżek
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 28 listopada 2019, 20:40
Strepsils
Cholinex
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2019, 19:36
Długopis
Odpisz
17 listopada 2019, 18:52
Goździkowa przypomina na ból dupy........
Odpisz
17 listopada 2019, 10:10
Seracut
Przyjmie mnie jakaś firma produkująca leki?
Odpisz
Edytowano - 16 listopada 2019, 21:17
- Jak nazwiemy ten nowy lek?
-Ten przeciwbólowy?
-Tak.
- To może coś z żegnaniem bólu?
- Coś w stylu "ból papa"?
- Że ból, i pożegnanie?
- No.
- No nie, musimy być światowi! Ludzie znający hiszpański, czy inny meksykański powiedzą że to "tata bólu" czy coś.
- Racja...
-... Co tu się wyrabia?
- O witaj kierowniku! Właśnie wymyślamy nazwę dla nowego leku
-Tego przeciwbólowego?
- Owszem
- I co macie?
- Na razie "ból papa".
- "Tata bólu"
- mówiłem?
- odwróćcie słowo "papa" i będzie git
- Apap?
- No, i pięknie! Mamy to zatwierdzamy!
Odpisz
16 listopada 2019, 20:19
Ale jak się tego na studiach uczyłem, to zauważyłem, że to mocno podchodzi pod mnemotechnikę: "dikumarol" to dla mnie dwie żaby (di od dwa, kum - odgłosy kumkania), a propranolol - stary rycerz z LOL na czole (pro - jak pro gamer, pra - jak pradziadek, a więc ktoś stary, nolol - NO LOL)
Odpisz
16 listopada 2019, 20:07
Wiele jest z łaciny. Często rozumiem znaczenie
Odpisz
16 listopada 2019, 19:57
Są nazywane po nazwach substancji
Odpisz
16 listopada 2019, 19:36
apap
Odpisz
16 listopada 2019, 19:18
A jesli dodasz do nazwy leku na końcu : max albo forte to znaczy ze lek jest silniejszy i ludzie chętniej kupują bo "lepiej zadziała"
Odpisz
16 listopada 2019, 19:11
Plz o szablon
Odpisz
16 listopada 2019, 19:09
raczej używa generatora nazw po łacinie, żeby mądrzej brzmiało
jeszcze tylko dodać jakieś "forte" albo "max" i załatwione
Odpisz
12 listopada 2019, 16:36
Nazwy leków są od nazw substancji durnie
Odpisz
12 listopada 2019, 16:36
@HusariaTV: mam wrażenie że dostaniesz dużo czerwonych za durnie
Odpisz
12 listopada 2019, 16:56
@HusariaTV:
Otrivin
Odpisz
12 listopada 2019, 17:09
@KubiXator: bo każdy przecież jest idealny co nie?
Odpisz
16 listopada 2019, 19:12
@HusariaTV: Na pewno każdy ma prawo się z Tobą nie zgodzić
Odpisz
16 listopada 2019, 21:04
@kacpi51: ma
Odpisz
12 listopada 2019, 16:36
Nadal lepsze to niż teksty polskiego rapu
Odpisz
12 listopada 2019, 16:40
@Krzyniu: nie znasz sie to sie nie wypowiadaj
Odpisz
12 listopada 2019, 16:42
@ToMaszWMorde:
Odpisz
12 listopada 2019, 16:43
@Krzyniu: typowa odpowieć
Odpisz
12 listopada 2019, 16:43
@ToMaszWMorde:
Odpisz
12 listopada 2019, 16:46
@Krzyniu:
Odpisz
12 listopada 2019, 16:41
Lek na nagły atak śmiechu
Odpisz