Zwierzę inteligentniejsze niż większość ludzi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Powodzenia
Przypałowo
Znak czasów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 9 września 2013, 18:08
To nie ma nic wspólnego z inteligencją. Gdybyście od początku waszego życia byli zamknięci w laboratorium i jedynym waszym zajęciem było klikanie cyferek w kolejności to też w końcu doszlibyście do takiej szybkości
Odpisz
9 września 2013, 18:45
Widać że to wiesz z własnego doświadczenia
Odpisz
9 września 2013, 19:42
tak się składa, że małpy mają dobrą tzw. pamięć krótkotrwałą, i nie sposób wygrać z takim małpiszonem w np. memory (o ile załapie o co kaman)
Odpisz
9 września 2013, 19:49
@Seahawk: Co wcale nie zmienia faktu że gdybyś od dziecka siedział w laboratorium też byś się tak nauczył
Odpisz
10 września 2013, 16:13
W sumie masz racje. Pro gracze OSU pewnie też długo grają, a zasuwają myszką tak szybko ,że początkujący może nie ogarnąć co się dzieje.
Odpisz
10 września 2013, 19:03
@kamilopl1: właśnie
Odpisz
Edytowano - 9 września 2013, 23:36
Oglądałem ten program, było tam jeszcze parę innychc iekawych rzeczy o inteligentnych (czy tam zręcznych) zwierzętach, np. pies jeżdżący na deskorolce.
Odpisz
9 września 2013, 23:16
zręczność a inteligencja to 2 różne rzeczy a kolejność to jakiś naukowiec który się nim opiekuje nauczył po za tym ssaki to najmądrzejsza rodzina :)
Odpisz
9 września 2013, 21:39
mądrzejszy niż nauczyciel od matmy :)
Odpisz
9 września 2013, 18:40
To nasza wina, że potrafimy mówić? (inteligentni zrozumieją, o czym mówię)
Odpisz
7 września 2013, 16:28
Szympans lepiej zapamiętuje kolejności itp.
Odpisz
6 września 2013, 15:47
Podejrzewam, że najpierw nagrali jak małpa dotykała ekran, a później takie coś zmontowali .-.
Odpisz
6 września 2013, 19:58
Widać gdzie, nie gdzie cięcia
Odpisz
9 września 2013, 18:03
Albo od tyłu puszczają ;P
Odpisz
9 września 2013, 19:04
Dzieci wierzące we wszystko w internetach nas zminusowały... :P
Odpisz
9 września 2013, 19:31
Ja jestem dzieckiem i w to nie wierzę :P
Odpisz
9 września 2013, 19:35
Ale ja nie powiedziałem, że wszystkie dzieci w to wierzą, tylko że dzieci w to wierzące. Czytaj dokładnie i zrozumiale :)
Odpisz
9 września 2013, 19:36
Wiem, ale się trochę "pochwaliłem", bo takich jest mało :P "Czytaj dokładnie i zrozumiale :)"
Odpisz
9 września 2013, 19:37
W sumie też niedokładnie przeczytałem ;P
Odpisz
9 września 2013, 19:51
to było w tv i pokazane wszystko kamerą hd więęęęęęc to jest prawda
Odpisz
9 września 2013, 19:57
No cóż, ja i tak jestem co do tego sceptyczny :P
Odpisz
9 września 2013, 20:06
Ale pomyśl tak. Po co w TV mieliby "okłamywać" ludzi że małpa potrafi zapamiętać te wszystkie cyferki w sekunde? Jaki mieliby w tym pożytek? Bez sensu
Odpisz
9 września 2013, 20:13
A po co ciągnąć 3 lata sprawę ze smoleńskiem? Też bez sensu przecie :P Nie no droczę się :)
Odpisz
9 września 2013, 20:17
Troszkę zmieniłeś temat. W tej sprawie jest wiele niewiadomych i w ogóle
Odpisz
9 września 2013, 20:20
No mówię, ze się droczę :P Ale jednak racja, po co by mieli to w TV puszczać? Może dlatego, ze jest mądrzejsza od polaków >:D
Odpisz