Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najbardziej realistyczny spośród modów
To się nie może nie udać
Jeszcze jak
Przypałowo
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 listopada 2019, 05:58
Ja z kumplami mówiliśmy że nasza pielęgniarka to heavy z tf2 bo według niej zjedzenie kanapki wszystko leczyło
Odpisz
Edytowano - 17 listopada 2019, 23:40
W niemieckich szkołach ( przynajmniej w Hessen) jest nawet zabronione żeby nauczyciel dał plaster bo można mieć alergię na niego XD ale jak już się pół kilometra do sekretariatu dojdzie to już plaster można dostać. A leków to już wgl nikt nie może podawać. Trzeba zadzwonić po rodziców i muszą odebrać. Vale szczęście że ja z gronem pedagogicznym całym i dyrekcją pije kawę i jem ciastka bo chodzę na zebrania dla nauczycieli więc mam pobłazane I mogę sama do domu
Odpisz
17 listopada 2019, 23:13
Albo nasza pielęgniarka dawała herbatkę
Mmmm heebatunia
Odpisz
17 listopada 2019, 21:26
Albo posmarowanie rany jodem
Albo ziółka na trawienie
Albo słynne " nie nie napisze ci zwolnienia bo masz złamaną noge"
Odpisz
17 listopada 2019, 19:16
Można prosić o szablon?
Odpisz
17 listopada 2019, 17:55
Naszej nigdy nie ma w szkole
Odpisz
17 listopada 2019, 17:02
kRoPlE ŻoŁąŁDkOwE
Odpisz
17 listopada 2019, 16:59
Introducink thze sex tape
Odpisz
17 listopada 2019, 16:00
Nie zna życia ten, to nie dosi w plecaku do szkoły
- stoperanu
- nospy
- przeciwbólówki
Odpisz
17 listopada 2019, 15:30
"Idź do toalety, może ci przejdzie"
Odpisz
17 listopada 2019, 15:23
Amol
Odpisz
17 listopada 2019, 15:15
SOK POMIDOROWY
Odpisz
17 listopada 2019, 15:13
Masz nudności? Dostałeś pistoletem w rękę? Weź zimny okład i zjedz kanapkę
Odpisz
17 listopada 2019, 14:51
Dlatego lepiej samemu nosić mini apteczke (kilka plastrów i tabletki przeciwbólowe czy co ci tam trzeba najczęściej). U nas techbaza to każda dziewczyna wyposażona więc jak kogoś boli łeb to do nas lecą i "dej"
Odpisz
17 listopada 2019, 14:41
W mojej szkole pielęgniarki nie ma praktycznie cały rok, a jak zjawia się to ludzie nawet o tym nie wiedzą, bo nikt nie wie jak ona wygląda
Odpisz