Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jakby trochę nie fair
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Trzeba brać osobną torbę
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Z klasą się trzeba urodzić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 11 września 2013, 21:12
Widzę, że ktoś tu grał w Saints Row III lub IV
Odpisz
11 września 2013, 22:28
@Galex: dokładnie o tym samym pomyślałem xD
Odpisz
23 stycznia 2014, 09:13
@hiperek: JA TEŻ :D
Odpisz
18 marca 2014, 18:42
@Galex: ale on nie wsiadl za kierownice :D
Odpisz
12 września 2013, 16:53
Czytalem kiedys urywek ksiazki o treningu czlonków Specnazu.Jednym z zadan jest wejscie bez bronni do ciemnej piwnicy która jest cala umazana we krwi i flakach,do której nie dociera swiatlo,i przezycie spotkania z wyglodzonym dobermanem/rotweillerem.Ponadto w rekach SPecNazu saperka ma 23 rozne zastosowania...
Odpisz
30 września 2013, 19:19
@SidNorth: Ruski komandos przegania czołgi granatem, a potem odkłada granat na miejsce.
Odpisz
15 września 2013, 19:35
Widzę duży błąd żołnierza Specnazu. Konkretnie gdy żołnierz który wskoczył w szybę zbyt długo szuka pistoletu. Gdyby kierowca był uzbrojony zabił Specnazmana. Gdyby żołnierz miałby bron w kaburze szybciej by ją wyjął.
Odpisz
11 września 2013, 22:28
Ciekawe czy to rozbicie szyby było w planie ;)
Odpisz
12 września 2013, 15:23
@aneczka27: nie chciał przeskoczyć auto :/
Odpisz
13 września 2013, 14:51
@Kosmita123: Może chciał wskoczyć po prostu na maskę? Bez rozbijania?
Odpisz
Edytowano - 6 września 2013, 20:34
No, w Tom Clancy End War też są nieźli
Odpisz
12 września 2013, 07:23
@Wojtinio: Trudno się dziwić. Do Specnazu rekrutują już 12 latków.
Odpisz
11 września 2013, 21:34
czyli,próbujecie mi w mówić,że ten 1 skok na szybę był zamieszony...śmieszne.
Odpisz
11 września 2013, 20:45
fajne, nie powiem
Odpisz