Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Znak czasów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To by wystarczyło
Trzeba brać osobną torbę
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 listopada 2019, 17:41
A następnego dnia widzisz pobitych rodziców
Odpisz
18 listopada 2019, 17:26
Piccolo jest lepsze niż prawdziwy szampan
Odpisz
14 listopada 2019, 20:46
To był dopiero trunek, trzepał mocno i porządnie
Odpisz
14 listopada 2019, 22:19
@zyl15: 5 dni trzeźwiałem
Odpisz
18 listopada 2019, 12:33
@Denom: 2 dni zarzygany leżałem zawsze nieprzytomny
Odpisz
18 listopada 2019, 15:07
@zyl15: chłopie jak ja sie tego napiłem to siedem dni bez muzyki tańczyłem
Odpisz
18 listopada 2019, 15:54
@yanusze: ja juz wole nie próbować bo mnie z butów na marsa wyje**ło
Odpisz
15 listopada 2019, 00:31
Mi odkąd skończyłem 10 lat rodzice dają szampana na sylwestra. Niby nic dziwnego, ale onie mnie namawiali, a wręcz kazali mi pić mimo iż nie chciałemchciałem.
Odpisz
15 listopada 2019, 00:32
Moja klawiatura na tel w formie, duplikuje słowa
Odpisz
18 listopada 2019, 14:09
Wiesz, mogłeś zedytować.
Odpisz
18 listopada 2019, 13:21
PRESTIŻ
Odpisz
18 listopada 2019, 12:32
Po ukończeniu 18 roku życia kupiłem tylko piccolo na sylwestra... Czy jest coś ze mną nie tak?
Odpisz
18 listopada 2019, 12:11
U mnie co roku jest piccolo, nigdy prawdziwy szampan (no chyba że ktoś obcy kupi jak przyjedzie w gości), zawsze pijemy "po kościele" (koło 10-11), a w noc sylwestrową zazwyczaj wszyscy śpią, chyba że kogoś obudzą te pie**olone fajerwerki, to obudzony przeczekuje to napi**dalanie i idzie spać, a 4:30 pobudka (jak co dzień).
Każdy rok jest ujowy, każdy sylwester wygląda tak samo, dla nas to w sumie tylko zmiana kalendarza czyli prawie to samo co się dzieje co miesiąc.
#nobodycares
Odpisz
14 listopada 2019, 22:42
I to jeszcze w kieliszku
Odpisz