Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ALKATRAZ

20 listopada 2019, 18:46

Stare odcinki piły były najlepsze

Avatar EnderKGunner34

20 listopada 2019, 19:59

@ALKATRAZ: Chcę obejrzeć piłę, warto? I czy muszę oglądać od początku?

Avatar Wenglan

20 listopada 2019, 20:27

@EnderKGunner34: Warto obejrzeć tylko pierwszą, no jak bardzo chcesz to jeszcze drugą, ale ponad to nie wychodź

Avatar EnderKGunner34

Edytowano - 20 listopada 2019, 20:28

@Wenglan: ok, ale czemu?

Avatar Wenglan

20 listopada 2019, 20:29

@EnderKGunner34: Bo tylko pierwsza jest dobra, druga średnia a reszta to syf?

Avatar EnderKGunner34

20 listopada 2019, 20:40

@Wenglan: No to zrozumiałem, ale dlaczego to syf?

Avatar Soberker

20 listopada 2019, 20:45

@EnderKGunner34: Wenglan cię cygani. Ostatnio obejrzałem wszystkie Piły i wszystkie są świetne. Właściwie to nowsze części są nawet lepsze od tych starych. No i oglądaj po kolei bo fabuła jest mocno powiązana i oglądanie randomowych części nie ma żadnego sensu.

Avatar EnderKGunner34

20 listopada 2019, 20:54

@Soberker: Dobra, dzięki

Avatar Wenglan

20 listopada 2019, 21:32

@Soberker: czekaj co
Napewno jesteśmy w tym samym uniwersum?

Avatar Soberker

20 listopada 2019, 23:17

@Wenglan: No nie wiem jaką Piłę ty obejrzałeś, ale wszystkie filmy, które ja widziałem były ze sobą zajebiście połączone, miały pokręconą, ale mądrą fabułę i ciekawe plot twisty.

Avatar Wenglan

20 listopada 2019, 23:30

@Soberker: Czyli jednak w innym

Avatar EnderKGunner34

21 listopada 2019, 08:57

@Soberker: Obejrzę po kolei i powiem wam, kto, moim zdaniem ma rację

Avatar PanLimon

5 stycznia 2020, 13:51

@EnderKGunner34: I jak, jeśli można spytać?

Avatar Wenglan

5 stycznia 2020, 15:35

@PanLimon: Ja znowu obejrzałem i swojego stanowiska nie zmieniam

Avatar EnderKGunner34

5 stycznia 2020, 19:54

@Wenglan: A ja dalej nie obejrzałem xD

Avatar Patrgos

17 maja 2020, 17:22

@EnderKGunner34: A teraz, co o nich sądzisz?

Avatar EnderKGunner34

17 maja 2020, 21:17

@Patrgos: Wszystkie zajebiste

Avatar
Konto usunięte

20 listopada 2019, 22:23

Avatar januszzzz

Edytowano - 20 listopada 2019, 20:44

Byo dawno temu ale byo

Avatar pospolityruch

20 listopada 2019, 19:43

I gdzie niby jakiekolwiek cierpienie?

Avatar Emson07

20 listopada 2019, 18:46

Było

Avatar Normie

20 listopada 2019, 18:32

Zdarzyło się, że ten mem pojawił się już na Jeja.pl

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2019, 10:34

Było.

Avatar Ameron

20 listopada 2019, 18:14

potwierdzam

Avatar PewienKtosiek

14 listopada 2019, 22:53

Smutna piła

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2019, 00:05

@PewienKtosiek: jigsaw

Avatar Znokuuu

15 listopada 2019, 00:29

@PewienKtosiek: Jigsad

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Ktpttl2007
Dodane przez: Ktpttl2007

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Ładne rzeczy

To się nie może nie udać

Chciał tylko pomóc

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka