Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Mało znany szczegół
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Fajnie że odpowiedzieli
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 listopada 2019, 17:10
U mnie jest pani co wydaje dźwięki jak wieśniak z minecrafta i z koleżankami na nią mówimy Villager
Odpisz
22 listopada 2019, 14:14
U mnie jest pani I jest bardzo miła
Odpisz
21 listopada 2019, 17:06
U mnie jest bardzo miły, czasem puszcza muzykę na lekcjach
Odpisz
22 listopada 2019, 08:19
@Shuichi: ja powinienem mieć rozszerzoną informatykę...
Chodzę do 2 kl technikum...
Uczymy się dopiero kodu binarnego
Całą pierwszą klasę nic nie robiliśmy
A żeby były chociaż 2 oceny to je*** wykres w Excelu i jakaś prezentacja
Odpisz
21 listopada 2019, 16:15
przykładem jest pan banaś z mojej szkoły sku*wysyn jest straszny
Odpisz
21 listopada 2019, 16:25
Chcę wiedzieć, dlaczego go tak oceniasz
Odpisz
21 listopada 2019, 20:28
U mnie jest Pani Banaś od rosyjskiego xD
Odpisz
21 listopada 2019, 20:57
on wygląda jak łysy z brazzers w okularach, jest zawsze wku*wiony i mówi tym stoickim tonem głosu
Odpisz
21 listopada 2019, 17:56
Jak mój od angielskiego. Wszyscy go lubią i niby sympatyczny, a jednak się go boję.
Odpisz
21 listopada 2019, 16:24
To totalnie mój nauczyciel od informatyki, OPie, czy ty chodzisz do mojej szkoły?
Odpisz
21 listopada 2019, 16:30
A do jakiej chodzisz?
Odpisz
21 listopada 2019, 16:31
@DinoSummer: Do łódzkiej szkoły, a ty?
Odpisz
21 listopada 2019, 17:30
Do Obornik.
Odpisz
21 listopada 2019, 16:41
On wygląda identycznie jak mój były nauczyciel od muzyki
Odpisz
21 listopada 2019, 16:55
@emsmsmmss1247pl: czy przezwisko ''Plastuś'' coś Ci mówi?
Odpisz
21 listopada 2019, 17:13
@Plastikowy_Krokodyl: troche
Odpisz
21 listopada 2019, 17:03
Zły przedmiot
Odpisz
21 listopada 2019, 16:27
Mnie uczy typ który wstawia na instagram zdjęcia z babcią/mamą i śmieje się z żartów o twojej starej
Odpisz
21 listopada 2019, 16:15
W starej szkole miałem taką nauczycielke od informatyki że jedyne co robiliśmy to paint (krążyła legenda że kogoś biła kablem)
Odpisz
21 listopada 2019, 16:13
U mnie akurat taka zła nie jest, bo nie stawia ocen niższych niż 3.
Ale i tak ma jakieś minusy. jkednym z nich było to że w zeszłym tygodniu nie mieliśmy informatyki, bo jej nie było, a tako ze to była ostatnia lekcja to poszliśmy do domów. A dzisiaj akurat była czymś zajęta i nie mieliśmy lekcji i kazała nam siedzieć "za karę że tydzień temu nas nie było".
Odpisz
15 listopada 2019, 11:37
Co to za scp
Odpisz
15 listopada 2019, 14:04
nauczyciel od informatki
Odpisz
15 listopada 2019, 11:08
U mnie jest Wicedyrektorką więc każdy siedzi cicho
Odpisz
15 listopada 2019, 10:29
A mnie uczy taka 8/10
Odpisz