Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To będzie bolało
To by wystarczyło
Nieuczciwa ocena
Dobrze czasem się oderwać
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lipca 2022, 07:26
Taki Boomerski trochę
Odpisz
20 listopada 2019, 16:23
Mam to w ćwiczeniach z polskiego.
I się z panią kłóciłem że mem musi być na podstawie szablonu.
I robiłem zad. domowe co to mem.
I dostałem 5.
Odpisz
17 listopada 2019, 20:02
O niee u mnie to ostatnio było
Odpisz
17 listopada 2019, 20:13
@Kinga_Kenobi: u mnie rok temu
Odpisz
17 listopada 2019, 20:33
@Kinga_Kenobi: Która klasa?
Odpisz
17 listopada 2019, 20:40
@d0wek: 7
Odpisz
Edytowano - 17 listopada 2019, 20:44
@d0wek: 7
Odpisz
17 listopada 2019, 20:46
@Kinga_Kenobi: 7
Odpisz
17 listopada 2019, 20:55
@Damond: u mnie dwa lata temu
Odpisz
17 listopada 2019, 21:54
@Kinga_Kenobi: haha siódmiaki i óśmiaki które nigdy nie będą w gimnazjum
Dobre
Pomarańczowe
Odpisz
Edytowano - 17 listopada 2019, 22:20
a teraz cię zaskoczę. Jestem w gimnazjum. A dokładniej to w budynku w którym było gimnazjum
Odpisz
18 listopada 2019, 07:48
@Kinga_Kenobi: i tak będziecie tymi śmiesznym siódmiakami i óśmiakami które będą chodzić do liceum 4 lata a technikum 5 lat xd w was siódmiaki
ha ha
Odpisz
18 listopada 2019, 09:33
xddd nigdy nie doznamy podkradanie matki hajsu by zdobyć szlugi, nie będziemy przekupywać żula by kupił nam piwo, nie będziemy mieli orgii w szatni
Tyle nas ominie
Odpisz
18 listopada 2019, 10:37
@Damond: na wuasnie wym siódmiaki i óśmiaki tak robicie xdddd
Odpisz
18 listopada 2019, 13:49
ja byłem w 7 i 8 i miałem orgię w szatni XD
Odpisz
18 listopada 2019, 14:02
ja cenie sobie swoje zdrowie xdddd
Odpisz
18 listopada 2019, 14:18
JAK ŚMIESZ MIEĆ NA AVKU ELEVENA W POTĘŻNYM T-POSIE
Odpisz
18 listopada 2019, 14:37
ktoś musi
Odpisz
18 listopada 2019, 15:37
mogę się poświęcić
Odpisz
18 listopada 2019, 01:03
Send help
Odpisz
Edytowano - 15 listopada 2019, 17:07
Przypomiman że w tej samej serii podręczników jest mem "Co tu się odjaniepawla?"
Odpisz
17 listopada 2019, 20:36
Czemu mój rocznik nie miał takich podręczników ku*we
Odpisz
17 listopada 2019, 20:36
Odpisz
15 listopada 2019, 17:02
Jeśli kogoś to obchodzi to w zadaniu trzeba było opisać sens obrazka
Odpisz
15 listopada 2019, 16:48
A jak dla mnie to nawet niezłe
Odpisz
15 listopada 2019, 16:47
Jeszcze to 🅱urwa podpisali mem
Odpisz
15 listopada 2019, 16:36
zawsze to lepsze niż setny mem o starym pijanym i żelkach witaminowych
Odpisz
15 listopada 2019, 16:18
Ja zawsze lubiłem to poczucie humoru. Trochę boomer ze mnie
Odpisz
15 listopada 2019, 16:16
O mój stary podręcznik chyba od polaka
Odpisz