Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy to pożyją
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Fajnie że odpowiedzieli
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 listopada 2019, 14:22
W grudniu musimy wybrać najlepszy mem dekady.
Odpisz
22 listopada 2019, 14:48
@MajnkraftAlusiek: według mnie pepe zasługuje na to miano
Odpisz
22 listopada 2019, 15:30
@MajnkraftAlusiek: ten mem zasługuje na to miano
Odpisz
22 listopada 2019, 16:02
@MajnkraftAlusiek: Mój pies paradox
Odpisz
22 listopada 2019, 16:05
@MajnkraftAlusiek: Obecna dekada to lata 2011- 2020.
A kto tu przyszedł...
Odpisz
22 listopada 2019, 16:21
mem dekady to shrek
Odpisz
22 listopada 2019, 16:44
Odpisz
22 listopada 2019, 18:27
Pan maruda
Odpisz
23 listopada 2019, 04:41
@pokemon223: Pepe jest ch*jowy.
Odpisz
23 listopada 2019, 11:36
@darcus: nie?
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2019, 12:03
@darcus: ty śmieciu!za Karę będę spamował emotkami!
Odpisz
6 grudnia 2019, 20:49
@MajnkraftAlusiek:
Drake zasługuje na to miano. Według mnie.
Odpisz
23 listopada 2019, 04:39
Widzę że zaczęło się psuć już w 2015
Odpisz
23 listopada 2019, 12:15
@darcus: 🔒
Odpisz
23 listopada 2019, 16:35
Nie zamierzałem tego usuwać i tak, misiu ^^
Odpisz
22 listopada 2019, 20:06
Dzięki temu obrazkowi widzę że memy się ztoczyły
Odpisz
22 listopada 2019, 19:26
A gdzie januszek?
Odpisz
22 listopada 2019, 19:17
Ale zauważcie. W każdym roku był Shrek
Odpisz
22 listopada 2019, 17:29
A gdzie meme Man?
Odpisz
22 listopada 2019, 16:56
Gdzie stonks i Janusz nosacz
Odpisz
22 listopada 2019, 16:31
Uganda knuckles (do you know da wey)
Odpisz
22 listopada 2019, 16:07
Tego kolesia pod Obamą w ogóle nie kojarzę.
Odpisz
22 listopada 2019, 16:28
Are you guys getting paid??
Odpisz
22 listopada 2019, 16:14
To nawet nie ćwierć (i mówię o tych po 2015)
Odpisz
22 listopada 2019, 14:34
A gdzie Ricardo?
Odpisz
22 listopada 2019, 16:06
@DzikiJan: Dokładnie. Ricardo Milos powinien być tam gdzieś.
Odpisz
22 listopada 2019, 16:02
Zaczęliśmy i skończymy na shreku
Odpisz
16 listopada 2019, 11:16
Jaka ja jestem stara
Odpisz
22 listopada 2019, 15:31
@Lumii:
Odpisz
22 listopada 2019, 14:40
:)
Odpisz
16 listopada 2019, 15:06
Gdzie parufy?
Odpisz
22 listopada 2019, 14:35
@SynMarnotrawny: nie śmieszne
Odpisz