Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
No to posłuchane
Jakby trochę nie fair
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nie po oczach
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2020, 23:36
Rozbawiło mnie to, badzo rel
Odpisz
16 listopada 2019, 13:19
Da ktoś wszystkie części? Widziałam tylko 4, o piątej nic nie wiem
Odpisz
16 listopada 2019, 13:55
@BardzoOryginalnaNazwa: 5 nie ma
Odpisz
16 listopada 2019, 14:18
@snajpercat: O. Ale dzięki za wyjaśnienie
Odpisz
16 listopada 2019, 19:19
@snajpercat: A mógł by ktoś dać te 4 części?
Odpisz
16 listopada 2019, 20:36
@Helmut_Przeciwlotniczy: masz wiedz ze nie chciało mi się tego robić i rzygam patrząc na to po raz dziesiąty
Odpisz
16 listopada 2019, 20:38
@Helmut_Przeciwlotniczy:
Odpisz
16 listopada 2019, 20:41
@snajpercat:
Odpisz
16 listopada 2019, 20:42
@snajpercat:
Odpisz
16 listopada 2019, 20:45
@Helmut_Przeciwlotniczy: masz wstawię za ciebię
Odpisz
16 listopada 2019, 23:42
@snajpercat: dziękuję
Odpisz
20 listopada 2019, 21:36
@snajpercat: s... Smutne
Odpisz
20 listopada 2019, 22:43
@c12345:
Odpisz
21 listopada 2019, 06:47
@snajpercat: no u
Odpisz
21 listopada 2019, 07:28
no u no u
Odpisz
21 listopada 2019, 09:25
@snajpercat: ja widziałem tylko dwie środkowe części.
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2019, 09:35
@piorx: bo tylko te są a ludzie dają pełne pod tymi środkowymi i dostają 40 strzałek pod każdym, tak łatwo zdobywa się strzałki w sumie zrobię własnego mema będzie w ch*j smutny gwarantuję
Odpisz
21 listopada 2019, 17:34
@snajpercat: nieeee!!!
Odpisz
21 listopada 2019, 18:28
@piorx: tak
Odpisz
1 kwietnia 2020, 13:11
@snajpercat: to 4 czesci
Odpisz
1 kwietnia 2020, 14:16
co za róznica? To to samo piesel to to samo w koło i w koło to samo
Odpisz
1 kwietnia 2020, 14:35
@snajpercat: a jaka jest 5?
Odpisz
1 kwietnia 2020, 14:45
5 część? Nie mam jej mam nadzieję
Odpisz
21 listopada 2019, 18:13
Mnie to nie smuci. To mnie po prostu wku*wia
Zamiast memów są smutne piesełki które wzruszająca tylko 4 latki
Odpisz
20 listopada 2019, 21:17
Czy ,,chłopcowym" odpowiednikiem twórczości bilie byłyby doomer playlisty?
Odpisz
20 listopada 2019, 21:29
@Revant42: raczej nie, doomerzy mają poważniejsze problemy
Odpisz
21 listopada 2019, 01:47
@Revant42: Fani Billie w sporej części to też chłopcy z takimi samymi problemami jak te dziewczynki.
Odpisz
20 listopada 2019, 23:13
Ma stabilną wymianę płynów...
Odpisz
20 listopada 2019, 23:02
Odpisz
20 listopada 2019, 21:22
YEAH I RIDE LIKE STARWAY TO HEAVEN YO
Odpisz
16 listopada 2019, 13:40
bycie smutnym nie musi oznaczać depresji
Odpisz
Edytowano - 16 listopada 2019, 12:51
Bo 5 częściowy mem o piesełku który zmarł jest smutny w przeciwieństwie do edgy nastolatek które twierdzą że mają dEprEsJe
Odpisz
16 listopada 2019, 12:53
@mkus29: ''Bo 5 częściowy mem o piesełku który zmarł jest smutny...''
Odpisz
16 listopada 2019, 12:56
@snajpercat: Smutny pieseł który zmarł jest bardziej realny niż pseudo depresja
Odpisz
16 listopada 2019, 13:04
@mkus29: jeśli chodzi ci o śmierć smutnego psa a nie pieseła to tak to jest smutne, ale PIESEŁ który umiera/jest dręczony po raz setny nie albo pieseł wklejony pod klasycznego mema ,choć może to po prostu ja się wku*wiam jego irytującym pyskiem i rycze takie byle gówno
Odpisz
16 listopada 2019, 12:39
Aha
Odpisz
16 listopada 2019, 12:46
@BoxExpert: aha
Odpisz
16 listopada 2019, 12:51
@BoxExpert: aha
Odpisz
16 listopada 2019, 12:53
@EnderKGunner34: aha
Odpisz
16 listopada 2019, 13:17
@allduckslikewater: aha
Odpisz
16 listopada 2019, 13:45
@BoxExpert: aha
Odpisz
16 listopada 2019, 13:45
@Kupahaha: hehe napisałem od tyłu
Odpisz
16 listopada 2019, 15:04
@Kupahaha: ale śmieszek
Odpisz