Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Trucizna

31 grudnia 2020, 23:36

Rozbawiło mnie to, badzo rel

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

16 listopada 2019, 13:19

Da ktoś wszystkie części? Widziałam tylko 4, o piątej nic nie wiem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (19)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (19)
Avatar
Konto usunięte

1 kwietnia 2020, 14:35

@snajpercat: a jaka jest 5?

Avatar snajpercat

1 kwietnia 2020, 14:45

5 część? Nie mam jej mam nadzieję

Avatar BigSmoke2077

21 listopada 2019, 18:13

Mnie to nie smuci. To mnie po prostu wku*wia

Zamiast memów są smutne piesełki które wzruszająca tylko 4 latki

Avatar Revant42

20 listopada 2019, 21:17

Czy ,,chłopcowym" odpowiednikiem twórczości bilie byłyby doomer playlisty?

Avatar
Konto usunięte

20 listopada 2019, 21:29

@Revant42: raczej nie, doomerzy mają poważniejsze problemy

Avatar Crisium

21 listopada 2019, 01:47

@Revant42: Fani Billie w sporej części to też chłopcy z takimi samymi problemami jak te dziewczynki.

Avatar Grayland

20 listopada 2019, 23:13

Ma stabilną wymianę płynów...

Avatar
bylojuz12

20 listopada 2019, 23:02

Avatar Big_Chungus

20 listopada 2019, 21:22

YEAH I RIDE LIKE STARWAY TO HEAVEN YO

Avatar Ajgorak

16 listopada 2019, 13:40

bycie smutnym nie musi oznaczać depresji

Avatar mkus29

Edytowano - 16 listopada 2019, 12:51

Bo 5 częściowy mem o piesełku który zmarł jest smutny w przeciwieństwie do edgy nastolatek które twierdzą że mają dEprEsJe

Avatar snajpercat

16 listopada 2019, 12:53

@mkus29: ''Bo 5 częściowy mem o piesełku który zmarł jest smutny...''

Avatar mkus29

16 listopada 2019, 12:56

@snajpercat: Smutny pieseł który zmarł jest bardziej realny niż pseudo depresja

Avatar snajpercat

16 listopada 2019, 13:04

@mkus29: jeśli chodzi ci o śmierć smutnego psa a nie pieseła to tak to jest smutne, ale PIESEŁ który umiera/jest dręczony po raz setny nie albo pieseł wklejony pod klasycznego mema ,choć może to po prostu ja się wku*wiam jego irytującym pyskiem i rycze takie byle gówno

Avatar BoxExpert

16 listopada 2019, 12:39

Aha

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Kupahaha

16 listopada 2019, 13:45

@Kupahaha: hehe napisałem od tyłu

Avatar EnderKGunner34

16 listopada 2019, 15:04

@Kupahaha: ale śmieszek

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar snajpercat
Dodane przez: snajpercat

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

No to posłuchane

Jakby trochę nie fair

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Nie po oczach

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka