Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Jakby trochę nie fair
Fajnie że odpowiedzieli
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 listopada 2019, 00:25
Słowo kluczowe: "uczniom"
Odpisz
20 listopada 2019, 19:07
ostatnio, jak jeszcze nie byłam w ciąży, miałam naganę za czarna podeszwę na W-F. A najśmieszniejsze było to, że sam miał czarna podeszwę.
Odpisz
20 listopada 2019, 19:14
Szesnastolatka w ciąży?
Odpisz
20 listopada 2019, 19:16
W ciąży?
Odpisz
20 listopada 2019, 19:45
@ZEUS_: Teraz pytanie, czy to literówka, czy na serio.
Odpisz
20 listopada 2019, 19:48
@Tomieslaw: Wszedłem na profil. To nie literówka.
Odpisz
20 listopada 2019, 19:50
@Tomieslaw: aha
Odpisz
20 listopada 2019, 19:51
w ciąży?
Odpisz
20 listopada 2019, 19:53
@c12345: noo
Odpisz
20 listopada 2019, 20:32
@Yoghurt: mam 20 lat
Odpisz
20 listopada 2019, 22:48
a to spoko
Odpisz
20 listopada 2019, 23:30
@Yoghurt: WF jest też na studiach. Ale albo od drugiego semestru albo od drugiego roku. Mogę tu wrócić jak się sesja skończy, żeby potwierdzić. Na razie jestem w pierwszym semestrze pierwszego roku i nie mamy WF, a mamy mieć.
Odpisz
21 listopada 2019, 17:39
@Keraton: pierwszy rok, pierwszy semestr. Jutro mam wf.
Odpisz
21 listopada 2019, 17:53
A potrzebna Ci ta ciąża?
Odpisz
21 listopada 2019, 17:55
jak nazwiesz swego szczyla
Odpisz
21 listopada 2019, 18:01
@Rimea: To może zależy od kierunku/uniwersytetu/ch** wie czego - wiem tyle, że nie mam nigdzie w planie WF'u.
Odpisz
22 listopada 2019, 11:18
@Keraton: kwestia planu, jakieś gówna typu socjologia mam w semestrze drugim, za to mój kolega z innego kierunku ma je wp pierwszym.
Odpisz
22 listopada 2019, 00:16
co to za pani? tak skądś kojarzę...
Odpisz
21 listopada 2019, 07:55
Takie Prawdziwe
Odpisz
20 listopada 2019, 21:31
zagrozić że powiesz dyrektorowi i że straci pracę
Odpisz
20 listopada 2019, 22:31
,,nie pyskuj!" I uwaga do dzienniczka
Odpisz
20 listopada 2019, 21:00
Anka se nowe buty kupiła słuchaj...
No ta na lekcji A co??
Nie martw się za chwilę powiem "wyciągamy karteczki" i będzie spokój
Odpisz
17 listopada 2019, 08:27
kiedyś kątem oka widziałem jak masz nauczyciel grał na laptopie w jakąś grę przeglądarkowa typu forge of empires
Odpisz
17 listopada 2019, 09:59
@stefus: Mój nauczyciel matmy wziął urlop bo CoD MW wychodził i chciał pograć
Odpisz
17 listopada 2019, 10:10
@Ptasznik: a jeszcze inny nauczyciel na informatyce grał z nami w mc na jakimś serwerze
Odpisz
20 listopada 2019, 19:29
@stefus: nasza od anglika zapomniała telewizora wyłączyć i przeglądała fb
Odpisz
20 listopada 2019, 20:15
@stefus: mój grał w LoL'a xD
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2019, 20:38
@stefus: ksiądz raz zapomniał projektora wył ączyć gdy przeglądał swoje zdjęcia (na jednym wyglądał jak Han Solo)
Odpisz
20 listopada 2019, 16:31
Trudno się nie zgodzić, nauczyciele powinni jednak dawać przykład, a takie zachowanie jest nagminne. I w dupę sobie mogą wsadzić argument, że nauczycieli obowiązują inne zasady. Jak by się dyro dowiedział, że jego pracownik zostawia klasę samą sobie i wychodzi pogadać, nieważne w jakiej sprawie, to pewnie skończyłoby się soczystym opieprzem
Odpisz
16 listopada 2019, 22:15
W mojej klasie kazali sobie po bułki do sklepiku chodzić
Odpisz