To może budzić niepokój...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ikony
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 października 2015, 15:15
Kira?!
Odpisz
26 marca 2016, 09:34
@julka1280: BlindMaiden
Odpisz
26 marca 2016, 12:45
@RaXen: Czy to dziwne, że nie pamiętam tego komentarza, po może pół roku od jego napisania? Chyba nie. On już jest stary :VV
Odpisz
26 marca 2016, 14:55
@julka1280: xd
Odpisz
21 czerwca 2015, 00:32
Dorysowane.
Odpisz
19 lutego 2015, 23:53
Tak bardzo szatan i zło! Złożyli pieseła w,ofierze!
Odpisz
7 września 2013, 01:11
Ale typek miał wyczucie z tym zdjęciem, chyba ze to fake.
Odpisz
10 września 2013, 15:03
@GoldenShooT: Fake, ogień raczej nie układa się w ten sposób.
Odpisz
10 września 2013, 15:49
@Piotr99: Zawsze może się tak zdarzyć ziom. ;-; Może to jest dziwne, ale może się tak stać. ;-;
Odpisz
10 września 2013, 16:00
@amekninja555: Nie chodzi mi o sama twarz, raczej o sam układ płomieni w tej twarzy.
Odpisz
10 września 2013, 16:25
@GoldenShooT: Widać, że photoshop, usta wyglądają bardzo podejrzanie, przecież ogień nie może na chwilę zniknąć i pojawić się parę centymetrów wyżej.
Odpisz
Edytowano - 10 września 2013, 17:57
@jakubnowak98: a może to nie wyżej tylko dalej?
a po środku widać także połowe jakiejś twarzy. jak się przypatrzysz
ale i tak oko wygląda podejrzanie
Odpisz
10 września 2013, 18:00
@Piotr99: Też się zdarza! :D
Odpisz
12 września 2013, 19:08
@Rander: Ale i tak te usta to prosta linia.
Odpisz
12 września 2013, 17:26
Dlatego lubię ogień :3 Tworzy fajne kształty
Odpisz
10 września 2013, 22:48
O.O wygląda prawie jak moja twarz XD
Odpisz
10 września 2013, 22:25
No k*rwa , co to za koncert ?! To nie Woodstock ! :D
Odpisz
10 września 2013, 19:51
DMC ?
Odpisz
6 września 2013, 21:51
Akurat kiedy słuchałem piosenki, i to zobaczyłem, w piosence był demoniczny śmiech! o_o (Piosenka to "Savant - Kali 47", minuta 4:24)
Odpisz
6 września 2013, 22:42
@flamefrost20: A ja początek Radioactive Imagine Dragonsów - przeznaczenie jak nic XD
Odpisz
7 września 2013, 11:09
Aj wełkin ap aj fil it in maj bons xD
Odpisz
7 września 2013, 11:13
tu mejk ma systems gon, łelkom tu de nu ejdż, tu de nu ejdż, łelkom tu ejdż, tu de nu ejdż...
Odpisz
7 września 2013, 11:19
łoooooo, łooooo, ajm, REJDJO AKTIFF, REJDJO AKTIFF
Odpisz
7 września 2013, 16:16
@flamefrost20: Ja słuchałem We drink you blood powerwolfa.
Odpisz
7 września 2013, 21:29
Słuchasz tego? *Pjona*
Odpisz
10 września 2013, 15:29
@Mateokl: a ja slipknota... the heretic anthem... o.o
Odpisz
10 września 2013, 15:46
I teraz od nowa śpiewamy! AM ŁEJKIN ORFFF TU AKSZYN DOOŁS A ŁAK MA BŁA SŁED MA ROOST AM BRIDING YN BE KAPEKOŁ. (ty dokańczaj :D)
Odpisz
10 września 2013, 15:46
A ja Made In Heaven Queen'u! XD
Odpisz
10 września 2013, 15:46
@Mateokl: Ja też przybiję pjonę :D Też słucham tego.
Odpisz
10 września 2013, 15:59
AJM BRINGIN IN, DE HEMIKOŁS (hhhhhhhhha, ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh) AJM BREJKING IN, END SZEJPIN AP, EDŻEKTING AŁT, OF DE PRYSON BAAAAAS
Odpisz
Edytowano - 10 września 2013, 16:28
To ja dupnę, że słuchałem Nostalgia - The Hero
Odpisz
10 września 2013, 16:31
DYS IS IT, DI EPAKALYPS, ŁOOOOOOO! :D
Odpisz
10 września 2013, 18:43
@DanateDMC: brofist
Odpisz
10 września 2013, 19:00
brofist.
Odpisz
10 września 2013, 15:26
Niezła obsługa Photoshopa. A nawet jeśli byłby to fakt to co z tego ? Autorzy zdjęć pewnie dalej sobie żyją więc równie dobrze tam mógł zobaczyć ***a i by nic się nie stało.
Odpisz
10 września 2013, 15:10
Wrzucili do tego ognia death note....
Odpisz
6 września 2013, 22:54
I tak nie chciało mi się spać... ;__;
Odpisz