Właściwie prace nad Salmą zaczęły się o 2 lata wcześniej niż Coco
Było robione przez mniejsze studio przez co dość im to trwało i gdy już mieli wydawać
okazało się ze w tym samym czasie Disney wydaje Coco . Wiedzieli ze jeśli to teraz to wydadzą to będą mieć prawie 0 dochód
Wiec postanowili to wydać późnej
@Lolien1: Księga życia poza motywem świata zmarłych i kraju w którym się znajduje to nie ma nic ani z Coco ani Salmą wspólnego. I tak motyw świata zmarłych był raczej tylko w połowie filmu i służył za część tego, o co chodziło bohaterom.
Ja wolę Coco, ale Księga Życia też była cudowna.
@napletnik: Podobna sytuacja była z "Madagascar" i "Dżungla". Wszyscy zarzucali dżungli, że to kopia madagaskaru, a zaczęli ten film wcześniej kręcić, tylko później wyszedł.
@Ten_tamten: Z resztą z Salmą była taka sytuacja, że musieli porzucić projekt, bo był za niski budżet, a kiedy już miał mieć premirę, to była premiera Coco.
Chociaż i tak pewnie jest gówniana, bo jakby się zastanowić prawie każda animacja jaką puszczają w kinie jest robiona przed niskobudżetowe, prawie nieznane studio, która w przeciwieństwie do np.Disneya czy Laika (studio odpowiedzialne za "Koralinę") nie do końca zna się na rzeczy. Może i animacja graficznie wypadłaby ładnie. Szkoda, że fabuła nudno i błacho
Salma była pierwsza, lecz nie mieli zbyt dużo budżetu by to ostatecznie wydać, gdy mieli już wydawać wyszło Coco więc poczekali jeszcze trochę bo ludzie by nie przyszli i tym bardziej mówili że to podróbka
Komentarze
Odśwież21 listopada 2019, 14:02
Można prosić o szablon?
Odpisz
8 maja 2025, 20:00
@OstatniSith2005:
Odpisz
21 listopada 2019, 19:53
Właściwie prace nad Salmą zaczęły się o 2 lata wcześniej niż Coco
Było robione przez mniejsze studio przez co dość im to trwało i gdy już mieli wydawać
okazało się ze w tym samym czasie Disney wydaje Coco . Wiedzieli ze jeśli to teraz to wydadzą to będą mieć prawie 0 dochód
Wiec postanowili to wydać późnej
Odpisz
21 listopada 2019, 16:40
UN POCO LOCOOOO
Odpisz
21 listopada 2019, 16:50
@Stulej4: roblox
Odpisz
21 listopada 2019, 17:46
@Stulej4: UN POCITITO LOCOOOO
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2019, 16:34
Kiedy wszyscy kłócą sie o Coco i Salmę, a Księga Życia była pierwsza i z 10 razy lepsza
Odpisz
21 listopada 2019, 17:10
@Lolien1: Księga życia poza motywem świata zmarłych i kraju w którym się znajduje to nie ma nic ani z Coco ani Salmą wspólnego. I tak motyw świata zmarłych był raczej tylko w połowie filmu i służył za część tego, o co chodziło bohaterom.
Ja wolę Coco, ale Księga Życia też była cudowna.
Odpisz
21 listopada 2019, 16:33
Wszyscy piszą, że Salma byla pierwsza, ale to nie ma znaczenia biorąc pod uwage, że Salma to gówniana animacja!
Odpisz
17 listopada 2019, 20:53
Ale czy w Salmie będzie Un Poco Loco?
Odpisz
21 listopada 2019, 14:55
@MeliPL: skąd MleKo BiERze sIę?
An aMor
aN AmoR
Ze SkLePu mÓwIsZ mI.
An aMoR
aN AmOr
Odpisz
21 listopada 2019, 15:07
@Jejowczka_Spod_Kamyczka: fuj polska wersja
Odpisz
21 listopada 2019, 15:09
ŁOt kOlOr iS Te sKaj?
An aMor
aN AmOr
jU tOld Mi is tE Red.
aN aMor
An AmoR
Odpisz
21 listopada 2019, 15:48
@Jejowczka_Spod_Kamyczka: takkkk
Odpisz
17 listopada 2019, 20:56
Tylko że ten drugi film zaczął powstawać dużo wcześniej niż "Coco", a sama fabuła jest zupełnie inna. Nie zmienia to faktu, że film jest gówniany
Odpisz
17 listopada 2019, 21:03
@napletnik: Podobna sytuacja była z "Madagascar" i "Dżungla". Wszyscy zarzucali dżungli, że to kopia madagaskaru, a zaczęli ten film wcześniej kręcić, tylko później wyszedł.
Odpisz
17 listopada 2019, 21:04
@napletnik:
Dokładnie
Po recenzji u Brody z Kosmosu to ja nwm co ćpali reżyserzy i reszta
Odpisz
21 listopada 2019, 14:09
@Martix_Love: Tytuł też średnio trafiony, bo Salma jako jedyna z trójki głównych bohaterów nie była w krainie dusz.
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2019, 14:32
@Ten_tamten: Z resztą z Salmą była taka sytuacja, że musieli porzucić projekt, bo był za niski budżet, a kiedy już miał mieć premirę, to była premiera Coco.
Chociaż i tak pewnie jest gówniana, bo jakby się zastanowić prawie każda animacja jaką puszczają w kinie jest robiona przed niskobudżetowe, prawie nieznane studio, która w przeciwieństwie do np.Disneya czy Laika (studio odpowiedzialne za "Koralinę") nie do końca zna się na rzeczy. Może i animacja graficznie wypadłaby ładnie. Szkoda, że fabuła nudno i błacho
Odpisz
17 listopada 2019, 22:38
Coco to moim zdaniem po prostu wspaniała bajka
Odpisz
17 listopada 2019, 22:26
Coco
To nawet nie jest on
Odpisz
17 listopada 2019, 21:49
Smutne
Odpisz
17 listopada 2019, 20:55
Salma była pierwsza, lecz nie mieli zbyt dużo budżetu by to ostatecznie wydać, gdy mieli już wydawać wyszło Coco więc poczekali jeszcze trochę bo ludzie by nie przyszli i tym bardziej mówili że to podróbka
Odpisz
17 listopada 2019, 20:54
Ya zuo Ya strah
Odpisz