memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
22 listopada 2019, 06:56
Pamiętam jak Byliśmy z klasą w jaskinii na wycieczce i znasisi latarki aby posłuchać czegoś a dziewczyny tak sie wydarły że aż podskoczyłam
Odpisz
16 grudnia 2020, 10:06
@Toitoi666: raz byłem z klasą w kopalni złota i zgasili światło dla efektu i jak dziewczyny wrzasneły to potem nas uszy bolały
16 grudnia 2020, 13:15
@gromixowski: ale moc soniczna
16 grudnia 2020, 13:18
@Toitoi666: dziewczyn było 20 chłopaków (w tym ja) 4
22 listopada 2019, 21:53
te ich ryjce sa o wiele straszniejsze niz zgaszenie swiatla o.O
22 listopada 2019, 16:57
Ja się nie boje ciemności ani pająków ani węży, boje się ekstremalnych zjeżdżalni wodnych i kolejek górskich
21 listopada 2019, 23:55
Dobra, przyznawać się. Który włamał się na konto Bożydara i nie poprawia memów?
21 listopada 2019, 23:10
Bardziej mi sie podoba wersja z scp 096
21 listopada 2019, 21:56
Siedze w szkole w pokoju gdzie jest ciemno I nic nie widac
21 listopada 2019, 22:09
@Sucyxd: o tej godzinie?
21 listopada 2019, 22:43
@BloodyEyes: dlatego jest ciemno i nic nie widać
21 listopada 2019, 21:58
Admin? Wszystko w porządku?
21 listopada 2019, 22:08
nie zmienił nazwy
21 listopada 2019, 22:01
co się staneo się
18 listopada 2019, 19:48
Pasowało by też coś w stylu ,,pszczoła wlatuje do klasy na 0.1 sekundy"
18 listopada 2019, 19:50
@wetekin: mucha wlatuje do klasy na 0.1 sekundy
21 listopada 2019, 21:13
@wetekin: Ku*wa dziewczyny u mnie, jak wlatuje osa/pszczoła to "nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee one też ma prawo żyć", a chłopaki po prostu je zabijają.
21 listopada 2019, 21:26
@EnderKGunner34: U nas jest zupełnie na odwrót xD
21 listopada 2019, 21:30
@wetekin: Dziewczyny klepią pszczoły, a chłopaki to tchórze?
21 listopada 2019, 21:42
@EnderKGunner34: Nie do końca. Chłopcy mówią,że pszczoła bądź inny owad który wleci do sali nic im nie zrobi a dziewczyny panikują,boją się i każą nam mordować niewinne zwierzątka.
21 listopada 2019, 21:48
@wetekin: a ok
21 listopada 2019, 21:39
c o
21 listopada 2019, 21:37
Admin pijany lub niespełna rozumu
21 listopada 2019, 21:23
Admin dobrze się czujesz?
21 listopada 2019, 21:22
Admin zje**łeś
Edytowano - 21 listopada 2019, 21:11
Co tu admin odje**ł przy wstawianiu?
18 listopada 2019, 20:36
kurna najgorzej
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież22 listopada 2019, 06:56
Pamiętam jak Byliśmy z klasą w jaskinii na wycieczce i znasisi latarki aby posłuchać czegoś a dziewczyny tak sie wydarły że aż podskoczyłam
Odpisz
16 grudnia 2020, 10:06
@Toitoi666: raz byłem z klasą w kopalni złota i zgasili światło dla efektu i jak dziewczyny wrzasneły to potem nas uszy bolały
Odpisz
16 grudnia 2020, 13:15
@gromixowski: ale moc soniczna
Odpisz
16 grudnia 2020, 13:18
@Toitoi666: dziewczyn było 20
chłopaków (w tym ja) 4
Odpisz
22 listopada 2019, 21:53
te ich ryjce sa o wiele straszniejsze niz zgaszenie swiatla o.O
Odpisz
22 listopada 2019, 16:57
Ja się nie boje ciemności ani pająków ani węży, boje się ekstremalnych zjeżdżalni wodnych i kolejek górskich
Odpisz
21 listopada 2019, 23:55
Dobra, przyznawać się. Który włamał się na konto Bożydara i nie poprawia memów?
Odpisz
21 listopada 2019, 23:10
Bardziej mi sie podoba wersja z scp 096
Odpisz
21 listopada 2019, 21:56
Siedze w szkole w pokoju gdzie jest ciemno I nic nie widac
Odpisz
21 listopada 2019, 22:09
@Sucyxd: o tej godzinie?
Odpisz
21 listopada 2019, 22:43
@BloodyEyes: dlatego jest ciemno i nic nie widać
Odpisz
21 listopada 2019, 21:58
Admin? Wszystko w porządku?
Odpisz
21 listopada 2019, 22:08
nie zmienił nazwy
Odpisz
21 listopada 2019, 22:01
co się staneo się
Odpisz
18 listopada 2019, 19:48
Pasowało by też coś w stylu ,,pszczoła wlatuje do klasy na 0.1 sekundy"
Odpisz
18 listopada 2019, 19:50
@wetekin: mucha wlatuje do klasy na 0.1 sekundy
Odpisz
21 listopada 2019, 21:13
@wetekin: Ku*wa dziewczyny u mnie, jak wlatuje osa/pszczoła to "nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee one też ma prawo żyć", a chłopaki po prostu je zabijają.
Odpisz
21 listopada 2019, 21:26
@EnderKGunner34: U nas jest zupełnie na odwrót xD
Odpisz
21 listopada 2019, 21:30
@wetekin: Dziewczyny klepią pszczoły, a chłopaki to tchórze?
Odpisz
21 listopada 2019, 21:42
@EnderKGunner34: Nie do końca. Chłopcy mówią,że pszczoła bądź inny owad który wleci do sali nic im nie zrobi a dziewczyny panikują,boją się i każą nam mordować niewinne zwierzątka.
Odpisz
21 listopada 2019, 21:48
@wetekin: a ok
Odpisz
21 listopada 2019, 21:39
c o
Odpisz
21 listopada 2019, 21:37
Admin pijany lub niespełna rozumu
Odpisz
21 listopada 2019, 21:23
Admin dobrze się czujesz?
Odpisz
21 listopada 2019, 21:22
Admin zje**łeś
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2019, 21:11
Co tu admin odje**ł przy wstawianiu?
Odpisz
18 listopada 2019, 20:36
kurna najgorzej
Odpisz