Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mimikkyu

19 listopada 2019, 10:59

Ludzik w moim wykonaniu
Mam 19 lat

Avatar PewienKtosiek

19 listopada 2019, 22:40

@Mimikkyu: Czemu to coś ma 3 nogi?

Avatar Mimikkyu

19 listopada 2019, 23:00

@PewienKtosiek: to trzecie to nie noga

Avatar Gateusz

23 listopada 2019, 18:05

Avatar xXkuba22Xx

23 listopada 2019, 18:07

@Mimikkyu: chodzi ci o ten ogon?

Avatar Mimikkyu

Edytowano - 23 listopada 2019, 18:15

@xXkuba22Xx: tak, to ogon, Wy przeseksualizowani degeneraci
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Jakrubo

23 listopada 2019, 18:34

@Mimikkyu: teraz zauważyłem że ten ludzik nie musi mieć ani ogona ani trzeciej nogi

Avatar Maly_modelarz15

23 listopada 2019, 21:27

@Mimikkyu: dziwny ten tripod

Avatar Mimikkyu

23 listopada 2019, 22:45

@Jakrubo: jeśli nie noga ani ogon to co takiego

Avatar Drag_on

6 grudnia 2019, 18:54

Avatar mistrzninjapl

20 sierpnia 2020, 09:29

Avatar
Konto usunięte

4 stycznia 2020, 21:32

A jak si dostać na główną bo jak wchodzę w sortuj według to nie ma

Avatar Wojcech

24 listopada 2019, 00:19

Stowarzyszenie Wędrujących Jeansów https://memy.jeja.pl/236616,duchy-spodni.html

Avatar AnexEmjo

23 listopada 2019, 22:38

Chciałam zobaczyć jak rysuje po tylu nie udanych próbach. Zwiodłam się na sobie.

Avatar zahirplyt

20 lutego 2020, 05:35

@AnexEmjo: 1. Moje imię
2. Ten rysunek JEST ZAJ*BISTY nie rozumiem czemu ma dislike

Avatar AnexEmjo

20 lutego 2020, 08:21

@AnexEmjo: dziękuje bardzo ^^ i ładne imię masz

Avatar Murarzowa

25 lutego 2020, 00:43

@AnexEmjo: Nawet ładny rysunek ale źle rysujesz sylwetkę.

Avatar AnexEmjo

25 lutego 2020, 07:13

@Murarzowa: to był mój rysunek sprzed kilku miesięcy. Teraz rysuje na telefonie i chyba dobrze, ale dziękuje za rade

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2019, 18:20

Z treści mema można by pomyśleć że dzieci które rysują ludzi, tak wyglądają

Avatar DinoSummer

18 listopada 2019, 22:57

Ja rysowałem tylko patyczaki. A teraz używam lining posingów i symetrii.

Avatar PewienKtosiek

18 listopada 2019, 23:27

@DinoSummer: Ja ciągle rysuję patyczaki, a jak staram się narysować normalnych ludzi to wyglądają jakby byli rozjechani przez 100 samochodów, 200 ciężarówek, 50 Monster Trucków, rozgnieceni prasą hydrauliczną 1000 razy a na koniec torturowani

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2019, 06:45

@PewienKtosiek: czyli są płascy jak płaskie czternastki (chodzi oczywiście o klucz)

Avatar PewienKtosiek

19 listopada 2019, 22:39

Nawet płasctszy

Avatar
Konto usunięte

18 listopada 2019, 23:48

Nie umiem dłoni

Avatar Julka2006B

19 listopada 2019, 07:02

kiedyś było na głównej

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 19 listopada 2019, 18:20

@Julka2006B: 6 w górę mnie zabija
I mam na myśli taką dłoń w całej postaci

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar krzyhu7973
Dodane przez: krzyhu7973

Jakby trochę nie fair

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nigdy na to nie wpadną

Phi!

Najbardziej realistyczny spośród modów

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka