Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Powodzenia
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
No to posłuchane
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 listopada 2019, 10:59
Ludzik w moim wykonaniu
Mam 19 lat
Odpisz
19 listopada 2019, 22:40
@Mimikkyu: Czemu to coś ma 3 nogi?
Odpisz
19 listopada 2019, 23:00
@PewienKtosiek: to trzecie to nie noga
Odpisz
23 listopada 2019, 18:05
@Mimikkyu:
Odpisz
23 listopada 2019, 18:07
@Mimikkyu: chodzi ci o ten ogon?
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2019, 18:15
@xXkuba22Xx: tak, to ogon, Wy przeseksualizowani degeneraci
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
23 listopada 2019, 18:34
@Mimikkyu: teraz zauważyłem że ten ludzik nie musi mieć ani ogona ani trzeciej nogi
Odpisz
23 listopada 2019, 21:27
@Mimikkyu: dziwny ten tripod
Odpisz
23 listopada 2019, 22:45
@Jakrubo: jeśli nie noga ani ogon to co takiego
Odpisz
6 grudnia 2019, 18:54
@Mimikkyu:
Odpisz
20 sierpnia 2020, 09:29
@Drag_on:
Odpisz
4 stycznia 2020, 21:32
A jak si dostać na główną bo jak wchodzę w sortuj według to nie ma
Odpisz
24 listopada 2019, 00:19
Stowarzyszenie Wędrujących Jeansów https://memy.jeja.pl/236616,duchy-spodni.html
Odpisz
23 listopada 2019, 22:38
Chciałam zobaczyć jak rysuje po tylu nie udanych próbach. Zwiodłam się na sobie.
Odpisz
20 lutego 2020, 05:35
@AnexEmjo: 1. Moje imię
2. Ten rysunek JEST ZAJ*BISTY nie rozumiem czemu ma dislike
Odpisz
20 lutego 2020, 08:21
@AnexEmjo: dziękuje bardzo ^^ i ładne imię masz
Odpisz
25 lutego 2020, 00:43
@AnexEmjo: Nawet ładny rysunek ale źle rysujesz sylwetkę.
Odpisz
25 lutego 2020, 07:13
@Murarzowa: to był mój rysunek sprzed kilku miesięcy. Teraz rysuje na telefonie i chyba dobrze, ale dziękuje za rade
Odpisz
23 listopada 2019, 18:20
Z treści mema można by pomyśleć że dzieci które rysują ludzi, tak wyglądają
Odpisz
18 listopada 2019, 22:57
Ja rysowałem tylko patyczaki. A teraz używam lining posingów i symetrii.
Odpisz
18 listopada 2019, 23:27
@DinoSummer: Ja ciągle rysuję patyczaki, a jak staram się narysować normalnych ludzi to wyglądają jakby byli rozjechani przez 100 samochodów, 200 ciężarówek, 50 Monster Trucków, rozgnieceni prasą hydrauliczną 1000 razy a na koniec torturowani
Odpisz
19 listopada 2019, 06:45
@PewienKtosiek: czyli są płascy jak płaskie czternastki (chodzi oczywiście o klucz)
Odpisz
19 listopada 2019, 22:39
Nawet płasctszy
Odpisz
18 listopada 2019, 23:48
Nie umiem dłoni
Odpisz
19 listopada 2019, 07:02
kiedyś było na głównej
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2019, 18:20
@Julka2006B: 6 w górę mnie zabija
I mam na myśli taką dłoń w całej postaci
Odpisz