Przekazywanie radosnej nowiny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
A, okej
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Za co ta premia
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 października 2011, 15:02
Wiem czemu zabili ich bo nie mają jedzenia to poco mają się męczyć
Odpisz
6 grudnia 2011, 19:58
@MegaTron: masz bardzo pojętny umysł i IQ mniejsze od owada.
Odpisz
8 grudnia 2011, 09:16
@Landrynka29: a skad wiesz jakie ma IQ?
Odpisz
8 grudnia 2011, 15:35
@MegaTron: to tylko sporadyczne porównanie. Reasumując: chciałam cię poniżyć.
Odpisz
8 grudnia 2011, 18:29
@Landrynka29: ...
Odpisz
15 grudnia 2012, 17:10
@MegaTron: małe dziecko miało "kaszelek" i ich zaraził , wtedy oni umarli -.-
Odpisz
7 września 2012, 14:14
Tam jest napis "Chcemy przekzać..."
Odpisz
2 kwietnia 2012, 07:44
obrażają PANA JEZUSA
Odpisz
4 sierpnia 2011, 10:17
super wszyscy nieżyją
Odpisz
19 czerwca 2011, 18:28
dla niekumatych:
Ludzie z innych stron mogą nie być tak odporni na choroby jak my ( np. kiedyś w Ameryce tych Inków których nie zarżnęli
Hiszpanie wykończyły choroby z Europy ) tu jest to pokazane
Odpisz
11 maja 2011, 19:47
To kto będzie teraz bronił krzyża na kapliczce?
Odpisz
11 maja 2011, 13:09
3/5
Odpisz
10 maja 2011, 20:47
Niech wparują do naszego rządu :)
Odpisz
10 maja 2011, 19:53
żal! głupie ;/ -10/10
żżżżżżalaaallll!
Odpisz
10 maja 2011, 15:40
@FD_God: Tego to on nie załapał stary...
Odpisz
10 maja 2011, 14:46
@dashun: bo młody miał "kaszelek" :D
Odpisz
10 maja 2011, 14:37
Hmm, ciekawe ile ludzi zrozumiało ten obrazek. Dla mnie super 5/5
Odpisz
10 maja 2011, 13:43
Za te debilne wyszczerze misjonarzy 5
Odpisz
10 maja 2011, 06:10
Tak samo było z Ameryką. Biali ludzie wszystko zniszczyli ;/ obrazek może nie śmieszy ale jest true w 100%
Odpisz