Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MegaTron

16 października 2011, 15:02

Wiem czemu zabili ich bo nie mają jedzenia to poco mają się męczyć

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2011, 19:58

@MegaTron: masz bardzo pojętny umysł i IQ mniejsze od owada.

Avatar MegaTron

8 grudnia 2011, 09:16

@Landrynka29: a skad wiesz jakie ma IQ?

Avatar
Konto usunięte

8 grudnia 2011, 15:35

@MegaTron: to tylko sporadyczne porównanie. Reasumując: chciałam cię poniżyć.

Avatar MegaTron

8 grudnia 2011, 18:29

Avatar
Konto usunięte

15 grudnia 2012, 17:10

@MegaTron: małe dziecko miało "kaszelek" i ich zaraził , wtedy oni umarli -.-

Avatar amekninja555

7 września 2012, 14:14

Tam jest napis "Chcemy przekzać..."

Avatar dawidamanowicz04

2 kwietnia 2012, 07:44

obrażają PANA JEZUSA

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2011, 10:17

super wszyscy nieżyją

Avatar
Konto usunięte

19 czerwca 2011, 18:28

dla niekumatych:
Ludzie z innych stron mogą nie być tak odporni na choroby jak my ( np. kiedyś w Ameryce tych Inków których nie zarżnęli
Hiszpanie wykończyły choroby z Europy ) tu jest to pokazane

Avatar Ziomexik

11 maja 2011, 19:47

To kto będzie teraz bronił krzyża na kapliczce?

Avatar
Konto usunięte

11 maja 2011, 13:09

3/5

Avatar chupacabra001

10 maja 2011, 20:47

Niech wparują do naszego rządu :)

Avatar Go_Sa

10 maja 2011, 19:53

żal! głupie ;/ -10/10
żżżżżżalaaallll!

Avatar DymekPlayer

10 maja 2011, 15:40

@FD_God: Tego to on nie załapał stary...

Avatar FD_God

10 maja 2011, 14:46

@dashun: bo młody miał "kaszelek" :D

Avatar dashun

10 maja 2011, 14:37

Hmm, ciekawe ile ludzi zrozumiało ten obrazek. Dla mnie super 5/5

Avatar Pottermanka

10 maja 2011, 13:43

Za te debilne wyszczerze misjonarzy 5

Avatar
Konto usunięte

10 maja 2011, 06:10

Tak samo było z Ameryką. Biali ludzie wszystko zniszczyli ;/ obrazek może nie śmieszy ale jest true w 100%

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jeszcze jak

A, okej

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Za co ta premia

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka