Ja chcę napisać maila, a nie powtarzać do matury!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Płać pan
To się nie może nie udać
Powodzenia
Przerwa na herbatkę
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 listopada 2019, 22:21
Wolę pierwsze.
Odpisz
19 listopada 2019, 17:07
Dlatego wszystko wpisuje w google po angielsku. W większości przypadków nawet nie trzeba wchodzić w storne
Odpisz
19 listopada 2019, 17:11
@aniam_131: no tylko że to nie zadziała przy pomocy z polską gramatyką i ortografią
Odpisz
22 listopada 2019, 17:35
Dlatego gdy piszę coś grubszego używam ortograf pl, polecam.
Odpisz
22 listopada 2019, 16:24
Bo to nie jest tak, że stawiasz przed konkretnym słowem, tylko oddzielasz całe wyrażenia - w uproszczeniu
Odpisz
19 listopada 2019, 17:59
Polska gramatyka jest na tyle "fajna", że niekiedy nie wystarczy krótka odpowiedź bo jest do tego masa wyjątków i pod-zasad
Takie życie i tyle
Odpisz