Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Peroczek

24 listopada 2019, 23:52

Avatar bulazpasztetem

23 listopada 2019, 23:12

Jakim cudem to gowno dostalo sie na główną

Avatar Noteus

24 listopada 2019, 16:29

@bulazpasztetem: Jakim cudem założyłeś nowe konto, żeby Cię nie rozpoznali

Avatar bulazpasztetem

24 listopada 2019, 18:37

@Noteus: tzn na tamtym koncie mam bana a szkoda bo tu niechce memow wrzucac ale i tak polowa z ludzi niewie kim jestem i jak bardzo kiedys bylem popularny na jeja brawo xd

Avatar Legolas9988

23 listopada 2019, 21:41

Za moich czasów to trzeba było mieć połamane nogi, żeby nie IŚĆ do szkoły

Avatar MemicznyInkwizytor

Edytowano - 24 listopada 2019, 00:24

@Legolas9988: ... tylko się czołgać.

Avatar
Konto usunięte

24 listopada 2019, 09:10

@Legolas9988: EEE cienko. Za moich czasów trzeba było wlaczyć na wojnie żeby nie iść do szkoły

Avatar Makos305

24 listopada 2019, 09:19

eeee, za moich czasów nie btło szkoły

Avatar Legolas9988

24 listopada 2019, 17:54

@MemicznyInkwizytor: No niezbyt, ale jak teraz tak jest to OK

Avatar someone13

24 listopada 2019, 17:45

Ja akurat jestem chory od kilku dni najpierw myślałem ,że to przeziębienie ale od 3 dni wiem ,iż mam grypę i nie daję rady zabardzo coś robić.

Avatar someone13

24 listopada 2019, 17:46

@someone13: i już zaraziłem połowę domu niestety.

Avatar snajpercat

23 listopada 2019, 22:11

Jeśli jesteś piesełem to powinneś być uśpiony

Avatar Aramil1993

23 listopada 2019, 21:55

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2019, 21:47

moja siostra robi jeszcze gorzej. Ciągle prosi mamę żeby ją zabrała ze szkoły bo ją głowa boli. A w domu hula...

Avatar xMacius

23 listopada 2019, 21:43

Wow udało ci się narobić problemu twojej mamie, sobie i nauczycielom tylko dlatego bo jesteś leniwy.
Niby wygrałes ale przegrałes z samym sobą.

Avatar Sergiusz1234

20 listopada 2019, 14:00

A ja jak mam gorączkę 38 to I tak chodzę.

Avatar Denom

20 listopada 2019, 14:03

@Sergiusz1234: +1 ja z biegunką musiałem iść nie jeden raz nie polecam...

Avatar MasterBeniz

20 listopada 2019, 11:13

No to czas na

komentarz obrazkowy

Avatar MasterBeniz

20 listopada 2019, 11:13

@MasterBeniz: A nie jednak nie bo listopad jest

Avatar Bobsom

20 listopada 2019, 10:52

Ja mam na odwrót-ciężko chorynale i tak do szkoły bo zachwile wystawiańsko ocenek itp.

Avatar panbananeq

20 listopada 2019, 10:23

Dziś nie poszedłem do szkoły bo miałbym takto tylko 3 lekcje

Avatar awwsluotko

20 listopada 2019, 10:24

@panbananeq: fajowo

Avatar qwerty41

20 listopada 2019, 10:28

@panbananeq: ja też ale nie zdążyłem na pociàģ

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jakby trochę nie fair

To się nie może nie udać

Tymi się chodzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka