Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jakby trochę nie fair
To się nie może nie udać
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 listopada 2019, 23:52
Odpisz
23 listopada 2019, 23:12
Jakim cudem to gowno dostalo sie na główną
Odpisz
24 listopada 2019, 16:29
@bulazpasztetem: Jakim cudem założyłeś nowe konto, żeby Cię nie rozpoznali
Odpisz
24 listopada 2019, 18:37
@Noteus: tzn na tamtym koncie mam bana a szkoda bo tu niechce memow wrzucac ale i tak polowa z ludzi niewie kim jestem i jak bardzo kiedys bylem popularny na jeja brawo xd
Odpisz
23 listopada 2019, 21:41
Za moich czasów to trzeba było mieć połamane nogi, żeby nie IŚĆ do szkoły
Odpisz
Edytowano - 24 listopada 2019, 00:24
@Legolas9988: ... tylko się czołgać.
Odpisz
24 listopada 2019, 09:10
@Legolas9988: EEE cienko. Za moich czasów trzeba było wlaczyć na wojnie żeby nie iść do szkoły
Odpisz
24 listopada 2019, 09:19
eeee, za moich czasów nie btło szkoły
Odpisz
24 listopada 2019, 17:54
@MemicznyInkwizytor: No niezbyt, ale jak teraz tak jest to OK
Odpisz
24 listopada 2019, 17:45
Ja akurat jestem chory od kilku dni najpierw myślałem ,że to przeziębienie ale od 3 dni wiem ,iż mam grypę i nie daję rady zabardzo coś robić.
Odpisz
24 listopada 2019, 17:46
@someone13: i już zaraziłem połowę domu niestety.
Odpisz
23 listopada 2019, 22:11
Jeśli jesteś piesełem to powinneś być uśpiony
Odpisz
23 listopada 2019, 21:55
Odpisz
23 listopada 2019, 21:47
moja siostra robi jeszcze gorzej. Ciągle prosi mamę żeby ją zabrała ze szkoły bo ją głowa boli. A w domu hula...
Odpisz
23 listopada 2019, 21:43
Wow udało ci się narobić problemu twojej mamie, sobie i nauczycielom tylko dlatego bo jesteś leniwy.
Niby wygrałes ale przegrałes z samym sobą.
Odpisz
20 listopada 2019, 14:00
A ja jak mam gorączkę 38 to I tak chodzę.
Odpisz
20 listopada 2019, 14:03
@Sergiusz1234: +1 ja z biegunką musiałem iść nie jeden raz nie polecam...
Odpisz
20 listopada 2019, 11:13
No to czas na
Odpisz
20 listopada 2019, 11:13
@MasterBeniz: A nie jednak nie bo listopad jest
Odpisz
20 listopada 2019, 10:52
Ja mam na odwrót-ciężko chorynale i tak do szkoły bo zachwile wystawiańsko ocenek itp.
Odpisz
20 listopada 2019, 10:23
Dziś nie poszedłem do szkoły bo miałbym takto tylko 3 lekcje
Odpisz
20 listopada 2019, 10:24
@panbananeq: fajowo
Odpisz
20 listopada 2019, 10:28
@panbananeq: ja też ale nie zdążyłem na pociàģ
Odpisz