Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ch-chesz wyparować...?
Nigdy na to nie wpadną
Rel
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Chciał tylko pomóc
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 listopada 2019, 10:11
Ja jednak wolę nosić w przedniej kieszeni ponieważ zawsze wydawało mi się że z tylnej kieszeni łatwo ukraść telefon. Sprawdziłem to z kolegami na innych i doszliśmy do wniosku że albo nie czuć jak ktoś ci wtedy kradnie telefon albo jesteśmy dobrymi kieszonkowcami. Jednak ja zawsze czułem jak coś wypada/wysuwa się mi z przedniej kieszeni
Odpisz
25 listopada 2019, 15:42
@Jadczukov: Z tylnej czuć, gdy spodnie są ciasne
Odpisz
25 listopada 2019, 15:45
@rumcajschr: Wtedy jesteś częścią napędową od roweru lub kobietą
Odpisz
25 listopada 2019, 18:28
@Jadczukov: Cóż, kiedyś próbowałem koleżance wyciągnąć telefon, ale się zorientowała, ponieważ miała ciasne spodnie
Odpisz
25 listopada 2019, 18:36
@rumcajschr: Uważam że masz rację, ale sarkastycznie pytam skąd o tym wiedza? (pierwsza odpowiedź)
Odpisz
25 listopada 2019, 22:33
@Jadczukov: Na logikę. Telefon bardziej przylega do ciała, więc czuć gdy ktoś go wyciąga. I nie, nie wiem tego z doświadczenia
Odpisz
25 listopada 2019, 16:55
Przynajmniej kradnąc jakiejś obcej dziewczynie telefon można ją pomacać bez przypału
Odpisz
25 listopada 2019, 15:11
Beka z was
Odpisz
25 listopada 2019, 10:53
Wszyscy kieszonkowcy: Lubię to!
Odpisz
25 listopada 2019, 09:31
Ja jestem za to bardzo ciekawy, W CO TE SPODNIE ZOSTAŁY UBRANE?
Odpisz
25 listopada 2019, 09:32
@splashradek: no w kieszenie, telefon...
Odpisz
25 listopada 2019, 09:37
@splashradek: No cóż, u mnie też się spodnie zakłada, a nie ubiera - ale co region, to obyczaj
U mnie na przykład mówi się", że jest się w ciąży na swoje dziecko (takie w "ciąży jest" + "oczekuje na"). A w całej Polsce jest się w ciąży ze swoim dzieckim, choć to sformułowanie mylące bywa
Odpisz
25 listopada 2019, 09:51
@Myszkapl: onie
Odpisz
25 listopada 2019, 09:32
Kiedy usiądziesz i słyszysz trzask:
Boże, daj żeby to był kręgosłup...
Odpisz
25 listopada 2019, 09:07
Tylne kieszenie są do bani. Łatwiej można z nich ukraść portfel i telefon. A jeszcze jak się usiądzie to i niewygodnie i można coś uszkodzić.
Odpisz
20 listopada 2019, 11:49
Kieszenie w damskich spodniach to żart, w dodatku nieśmieszny. Jak chusteczka do nosa tam się mieści, to cud, naprawdę.
Odpisz
20 listopada 2019, 12:09
dlatego wszystkie dziewczyny z naszej szkoły noszą go telefon w kieszeniach na pośladkach
Odpisz
20 listopada 2019, 15:32
@KubiXator: można bez przypału patrzeć się na dupę a jak się zorientuje to "fajny masz telefon"
Odpisz
25 listopada 2019, 08:19
@KubiXator: Gorzej że telefon może wypaść
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2019, 09:00
@BardzoOryginalnaNazwa: Aż mi się przypomniało, że w gimnazjum jakaś laska biegała po korytarzu. No i miała w tylnej kieszeni telefon i nic się obejrzała to jej wypadł (na szczęście przeżył upadek, ale wylądował w kawałkach, a bateria nawet poleciała za drzwi klasy, obok której właśnie telefon jej wypadł.
Odpisz
25 listopada 2019, 08:54
Mój mem: *jest fajny, nie wymaga poprawy*
Admin: *nic nie poprawia, ale i tak nie daje mi punktu*
Ja:
Odpisz
25 listopada 2019, 08:26
Czyli nie trudno o kradzież
Odpisz
20 listopada 2019, 14:49
*Zakładam
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2019, 12:35
Złodziej w autobusie: (to samo)
Odpisz
20 listopada 2019, 11:49
Kieszonkowcy: Its free real estate
Odpisz
20 listopada 2019, 11:49
Jednakże pamiętajcie, że przedmioty umieszczone w tylnych kieszeniach są łatwiejsze do ukradnięcia.
Dlatego też w skrajnych sytuacjach trzymam telefon w majtkach.
Odpisz
20 listopada 2019, 11:27
Przed wynalezieniem smartfonów tworzono je tak aby były coraz mniejsze i poręczniejsze
Ale po wynalezieniu smartfonów odkryto że na telefonie można oglądać porno
Odpisz