Jak ludzie mogli wtedy żyć?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Typowy NPC
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Cel namierzony
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 listopada 2019, 01:35
Właśnie sobie uświadomiłem że urodziłem się w tym samym roku co powstało jeja.
Odpisz
26 listopada 2019, 07:38
@Jokkero: no niesamowite
Odpisz
27 listopada 2019, 20:33
@Jokkero: ja też
Odpisz
11 stycznia 2022, 21:40
@Jokkero: tak samo
Odpisz
25 listopada 2019, 15:45
Mniej więcej od tego samego roku w którym założyłem konto na jeja mam objawy depresji egzogennej. Przypadek?
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2019, 17:55
@darcus: Tak
Odpisz
26 listopada 2019, 07:39
@darcus: nie
Jeja jest toksyczne i złe
Odpisz
26 listopada 2019, 07:55
@wilsonXcuddyXhouse: Dokładnie
Ty też masz syndrom sztokholmski?
Odpisz
26 listopada 2019, 08:20
@darcus: tak, raczej tak
Odpisz
26 listopada 2019, 09:46
@wilsonXcuddyXhouse: Uuu, bracie, grubo. Współczuję ci.
Odpisz
26 listopada 2019, 12:40
@darcus: jak w coś się zainwestowalo 4 lata to dziwnie tak to rzucić
Odpisz
27 listopada 2019, 01:31
@wilsonXcuddyXhouse: Taa. Z mojej strony już 10 lat.
Odpisz
25 listopada 2019, 23:00
Witam nazywam się Maciuś i w wolnym czasie lubię wchodzić bozydarowi w łów
Odpisz
21 listopada 2019, 07:26
Weźcie sobie wyobraźcie jak za 50 lat jeja będzie głównie dla "boomerow" którzy wyśmiewają nowe pokolenie
Odpisz
21 listopada 2019, 08:16
@Gusel: mało prawdopodobne, właśnie niedawno była fala świeżaków, zapewne nie ostatnia
Odpisz
25 listopada 2019, 17:29
@Gusel: tyle że boomerzy to pokolenie
Odpisz
25 listopada 2019, 14:08
Jeja uczy i bawi zapamiętajcie o tym
Odpisz
21 listopada 2019, 05:52
Ogólnie jeja jest jak Polska
Sami narzekamy dużo na to jak jest ale jak ktoś z zewnątrz narzeka to jedziemy z nim równo. Jestem z tego dumny, z bycia w tej zdegenerowanej, poje**nej i chorej społeczności która przyjęła mnie do siebie
Odpisz
21 listopada 2019, 06:13
Bo Jeja to polska strona, więc nic dziwnego, że narzekają jak Polacy, kiedy jednocześnie nimi są
Odpisz
21 listopada 2019, 06:40
Wiem wiem, chciałem to po prostu porównać że nasza społeczność jest jak taka mała Polska, zje**na ale nasza
Odpisz
21 listopada 2019, 07:22
ja też
Odpisz
21 listopada 2019, 00:26
czyli świat był lepszy w 2003
Odpisz
21 listopada 2019, 00:30
@nightcube: Nope, jeja to najlepsze co mogło się jejakom przydarzyć
Odpisz
21 listopada 2019, 06:37
@nightcube: "W 2003 swiat byl lepszy ale teraz jest jeja to jest gorszy ale mam na nim konto bo memeski hehe" (Błędy ortograficzne celowe)
Odpisz
25 listopada 2019, 14:34
@nightcube: bez jeja nie byłoby jejaków
Odpisz
25 listopada 2019, 15:41
@nightcube: Mówisz o czasach w jakich nie istniałeś?
Odpisz
25 listopada 2019, 16:04
@nightcube: Usuń konto
Odpisz
25 listopada 2019, 16:05
@B1234567890: lol
Odpisz