Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jokkero

26 listopada 2019, 01:35

Właśnie sobie uświadomiłem że urodziłem się w tym samym roku co powstało jeja.

Avatar wilsonXcuddyXhouse

26 listopada 2019, 07:38

@Jokkero: no niesamowite

Avatar Joanna789

27 listopada 2019, 20:33

@Jokkero: ja też

Avatar Oliwier256

11 stycznia 2022, 21:40

@Jokkero: tak samo

Avatar darcus

25 listopada 2019, 15:45

Mniej więcej od tego samego roku w którym założyłem konto na jeja mam objawy depresji egzogennej. Przypadek?

Avatar Azkis

Edytowano - 25 listopada 2019, 17:55

@darcus: Tak

Avatar wilsonXcuddyXhouse

26 listopada 2019, 07:39

@darcus: nie
Jeja jest toksyczne i złe

Avatar darcus

26 listopada 2019, 07:55

@wilsonXcuddyXhouse: Dokładnie
Ty też masz syndrom sztokholmski?

Avatar wilsonXcuddyXhouse

26 listopada 2019, 08:20

@darcus: tak, raczej tak

Avatar darcus

26 listopada 2019, 09:46

@wilsonXcuddyXhouse: Uuu, bracie, grubo. Współczuję ci.

Avatar wilsonXcuddyXhouse

26 listopada 2019, 12:40

@darcus: jak w coś się zainwestowalo 4 lata to dziwnie tak to rzucić

Avatar darcus

27 listopada 2019, 01:31

@wilsonXcuddyXhouse: Taa. Z mojej strony już 10 lat.

Avatar Iphonix

25 listopada 2019, 23:00

Witam nazywam się Maciuś i w wolnym czasie lubię wchodzić bozydarowi w łów

Avatar Gusel

21 listopada 2019, 07:26

Weźcie sobie wyobraźcie jak za 50 lat jeja będzie głównie dla "boomerow" którzy wyśmiewają nowe pokolenie

Avatar emilian02

21 listopada 2019, 08:16

@Gusel: mało prawdopodobne, właśnie niedawno była fala świeżaków, zapewne nie ostatnia

Avatar Anteq1231

25 listopada 2019, 17:29

@Gusel: tyle że boomerzy to pokolenie

Avatar Mr_Butter

25 listopada 2019, 14:08

Jeja uczy i bawi zapamiętajcie o tym

Avatar
Senedrom

21 listopada 2019, 05:52

Ogólnie jeja jest jak Polska
Sami narzekamy dużo na to jak jest ale jak ktoś z zewnątrz narzeka to jedziemy z nim równo. Jestem z tego dumny, z bycia w tej zdegenerowanej, poje**nej i chorej społeczności która przyjęła mnie do siebie

Avatar
Konto usunięte

21 listopada 2019, 06:13

Bo Jeja to polska strona, więc nic dziwnego, że narzekają jak Polacy, kiedy jednocześnie nimi są

Avatar
Senedrom

21 listopada 2019, 06:40

Wiem wiem, chciałem to po prostu porównać że nasza społeczność jest jak taka mała Polska, zje**na ale nasza

Avatar c12345

21 listopada 2019, 07:22

ja też

Avatar nightcube

21 listopada 2019, 00:26

czyli świat był lepszy w 2003

Avatar Towarzysz777

21 listopada 2019, 00:30

@nightcube: Nope, jeja to najlepsze co mogło się jejakom przydarzyć

Avatar
JejakZeWsi2

21 listopada 2019, 06:37

@nightcube: "W 2003 swiat byl lepszy ale teraz jest jeja to jest gorszy ale mam na nim konto bo memeski hehe" (Błędy ortograficzne celowe)

Avatar kurczak1122

25 listopada 2019, 14:34

@nightcube: bez jeja nie byłoby jejaków

Avatar nalorek1972

25 listopada 2019, 15:41

@nightcube: Mówisz o czasach w jakich nie istniałeś?

Avatar B1234567890

25 listopada 2019, 16:04

@nightcube: Usuń konto

Avatar nightcube

25 listopada 2019, 16:05

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Typowy NPC

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Cel namierzony

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka