@darcus: Nie, jesteś po prostu miłym człowiekiem, który nie powinien kwestionować swojej męskości z powodu posiadania pozytywnej cechy, przez stereotypy przypisywanej 🅱️🆎🅾️Ⓜ️
@Gryficowa: No dobra, twoja siostrzenica może jest nie fajna, ale jest masa dzieciakow które są miłe i mądre i kochane że ojej ojej.
Po za tym za charakter dziecka w dużej mierze odpowiada środowisko w którym jest wychowywane, więc nie ma "złych" dzieci
Komentarze
Odśwież25 kwietnia 2021, 21:05
Beczka zrobić coś takiego na wdż xD
Odpisz
26 listopada 2019, 10:09
Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że jestem dziewczyną
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2019, 10:35
@darcus: Nie, jesteś po prostu miłym człowiekiem, który nie powinien kwestionować swojej męskości z powodu posiadania pozytywnej cechy, przez stereotypy przypisywanej 🅱️🆎🅾️Ⓜ️
Odpisz
26 listopada 2019, 10:37
@darcus: Dlaczego?
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2019, 01:29
Wiesz, może i tak, ale swoją męskość i tak kwestionuję. Jakoś nie czuję się facetem. A najgorsze jest to, że dziewczyną też nie.
Odpisz
27 listopada 2019, 07:58
@darcus: Wiek?
Odpisz
27 listopada 2019, 08:18
@d0wek: Średniowiecze
Odpisz
27 listopada 2019, 09:30
@darcus: To pi**ą raczej nie jesteś. W średniowieczu same twarde góry były.
Odpisz
26 listopada 2019, 11:14
Zawsze, kiedy czytam o czymś co "robią tylko faceci", to wychodzi mi, że jestem facetem
Odpisz
26 listopada 2019, 11:39
@JaBezTrybu: Też, i to właśnie dowód, żeby nie oceniać po płci
Odpisz
26 listopada 2019, 15:56
Dlatego twierdzę, że każda dziewka ma badziąga
Odpisz
26 listopada 2019, 23:16
@rumcajschr: co
Odpisz
26 listopada 2019, 23:20
@CookieKitty: No mojej przyjaciółce dziś stanou
Odpisz
26 listopada 2019, 23:15
Gentelmani*
Odpisz
21 listopada 2019, 16:09
Nie lubię dzieci
Odpisz
26 listopada 2019, 10:47
@Gryficowa: ja też nie lubię, ale wystarczy unikać, a nie od razu krzyżować.
Odpisz
26 listopada 2019, 11:13
@Gryficowa: nobody cares
Odpisz
26 listopada 2019, 15:07
Wisi mi to
Odpisz
26 listopada 2019, 15:51
@Gryficowa: Wszystkim też wisi
Odpisz
26 listopada 2019, 16:05
Skoro tobie też to po co piszesz, że nikogo nie obchodzi?
Bo skoro odpowiadasz na mój fascynujący komentarz to coś znaczy, że jednak cię obchodzi
Odpisz
26 listopada 2019, 16:40
@Gryficowa: A racja, rozgryzłaś mnie. Po prostu lubię dzieci i mi trochę niefajnie jak ktoś nie lubi
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2019, 16:56
Ja nie lubię, bo się drą i biją
Kiedyś lubiłam je, aż pewnego dnia nie pojawiła się ma siostrzenica, która zaczęła mi się znęcać nad ktkiem i psiakiem
Odpisz
26 listopada 2019, 17:02
@Gryficowa: No dobra, twoja siostrzenica może jest nie fajna, ale jest masa dzieciakow które są miłe i mądre i kochane że ojej ojej.
Po za tym za charakter dziecka w dużej mierze odpowiada środowisko w którym jest wychowywane, więc nie ma "złych" dzieci
Odpisz
26 listopada 2019, 15:11
Ma ktoś link do filmu?
Odpisz
26 listopada 2019, 11:09
Lekcje WDŻ zawsze były fajne.
Odpisz
21 listopada 2019, 12:37
Jest jakieś opiekowanie się dziećmi na WDŻWR?
Odpisz
21 listopada 2019, 12:39
Na WDŻ w podstawówce dobierasz się z jakąś samicą w parę i opiekujecie się dzieckiem (lalką)
Odpisz
21 listopada 2019, 12:40
*WDŻ
Odpisz
21 listopada 2019, 13:18
@dziadufolud: wdżwr to też poprawna forma, po prostu wdż jest bardziej skrócone
Odpisz
21 listopada 2019, 15:23
A to nie wiem, jestem w licbazie i o niczym takim nie słyszałem
Odpisz
21 listopada 2019, 15:26
Ja też jestem w liceum i to miałem, chyba nie każda podstawówka na WDŻ robiła ten "eksperyment"
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2019, 11:04
Ani w podstawówce, ani w gimnazjum tego nie miałam, a w liceum nie chodzę na WDŻ
Odpisz
21 listopada 2019, 13:21
Tak to prawda i to w h*j
Odpisz
21 listopada 2019, 12:48
Rel
Odpisz