memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
24 stycznia 2016, 16:10
myślałem już że jakaś straszna morda będzie "-"
Odpisz
8 września 2013, 17:47
Kochana mamusia ^^
9 września 2013, 16:48
@Beza_Cat: XD
9 września 2013, 18:21
@Beza_Cat: Coś sobie myśle że zjem na deser ciasto z BEZY xDDD
8 września 2013, 16:57
a ten Gruz to z Sądołowa czy z Ziemi?
9 września 2013, 16:05
Gruzu z sądołowa nie tknę, napakowanie chemią. Gruz z ziemi lepszy :)
9 września 2013, 16:32
Ktoś kto cię zminusował lubi Gruz z Sądołowa ;__; ja lubię tylko ich kabanosy ;-;
9 września 2013, 17:17
@KlauDusSia666: wiesz skoro tatara robią bez mięsa to kabanosy też pewnie nie zawierają mięsa...więdz spółczuje ci że lubisz ich kabanosy
9 września 2013, 17:22
Spoko tylko raz je jadłam ;-; od tego srać mi się zachciało ;-; już nigdy tego nie zjem ;-;
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież24 stycznia 2016, 16:10
myślałem już że jakaś straszna morda będzie "-"
Odpisz
8 września 2013, 17:47
Kochana mamusia ^^
Odpisz
9 września 2013, 16:48
@Beza_Cat: XD
Odpisz
9 września 2013, 18:21
@Beza_Cat: Coś sobie myśle że zjem na deser ciasto z BEZY xDDD
Odpisz
8 września 2013, 16:57
a ten Gruz to z Sądołowa czy z Ziemi?
Odpisz
9 września 2013, 16:05
Gruzu z sądołowa nie tknę, napakowanie chemią. Gruz z ziemi lepszy :)
Odpisz
9 września 2013, 16:32
Ktoś kto cię zminusował lubi Gruz z Sądołowa ;__; ja lubię tylko ich kabanosy ;-;
Odpisz
9 września 2013, 17:17
@KlauDusSia666: wiesz skoro tatara robią bez mięsa to kabanosy też pewnie nie zawierają mięsa...więdz spółczuje ci że lubisz ich kabanosy
Odpisz
9 września 2013, 17:22
Spoko tylko raz je jadłam ;-; od tego srać mi się zachciało ;-; już nigdy tego nie zjem ;-;
Odpisz