Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar sans11115

5 grudnia 2021, 22:59

To są Katowice.
Widać szkołę muzyczną w tle a przynajmniej kawałek.
Na ostatnim obrazku po prawej

Avatar sebastiank97

9 września 2013, 14:23

Freeganie są starsi niż "hipsterzy"

Avatar SzeResZ

9 września 2013, 22:24

@sebastiank97: Nie do końca wiadomo kiedy "narodzili" się freeganie a kiedy hipsterzy, ale ty pewnie wiesz wszystko...

Avatar sebastiank97

10 września 2013, 15:12

@SzeResZ: Jeszcze dwa lata temu nikt nie mówił o hipsterach, bo nic takiego nie istniało. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na ten temat to polecam poczytać na wiki

Avatar Galex

9 września 2013, 14:35

Jakim trzeba być pojebem żeby żreć ze śmietnika... nigdy ich cholera nie zrozumiem

Avatar Bulbasaur

9 września 2013, 14:47

@Galex: Nie tylko ty xD

Avatar maksimon

9 września 2013, 17:04

@Bulbasaur: Wyśle to samo jeszcze raz, mogę prawda? To jest akcja która ma na celu uzmysłowić nam Polakom żeby nie wyrzucać produktów które jeszcze można zjeść.

Avatar Sauron

9 września 2013, 21:13

@Galex: chodzi o to, żeby jedzenie się nie marnowało. Ja tez nie wyrzucam jedzenia.

Avatar SzeResZ

9 września 2013, 22:22

@maksimon: To jest akcja, która ma na celu hipsterstwo. Freeganizm jest znany w stanach od paru lat... to forma hipsterstwa.
Teraz pomyśl, że nikt nie marnuje jedzenia, przez co producenci zarabiają w ch... mniej i muszą podnieść ceny swoich produktów... Gospodarcza klapa...

Avatar kasia101112

9 września 2013, 15:46

chyba że ich nie stać na żarcie to ok ale dlatego że to jest modne to nie rozumiem

Avatar maksimon

9 września 2013, 17:03

@kasia101112: To jest akcja która ma na celu uzmysłowić nam Polakom żeby nie wyrzucać produktów które jeszcze można zjeść.

Avatar
heroes10

9 września 2013, 16:00

hipsterzy freganie i reszta to banda debili za jaja na latarnie powiesić
1/1

Avatar maksimon

9 września 2013, 17:02

Cóż za obiektywna punktacja.

Avatar
Konto usunięte

9 września 2013, 17:25

1/1 = 100% czyli w tym wypadku 5/5

Avatar Willchem

9 września 2013, 13:10

Wcale nie taki nowy, mówili o nich już ze 3 lata temu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Ładne rzeczy

Ikony

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka