Po prostu zrobię tak jak w internecie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Fajnie że odpowiedzieli
To by wystarczyło
Przerwa na herbatkę
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 listopada 2019, 12:32
1. Trzymasz shift aż do zakończenia mowy pogrzebowej.
2. Podchodzisz do grobu na controlu.
3. Wciskasz raz E by położyć kwiatki, wciskasz drugi raz E by zapalić znicz.
(upewnij się, że masz krzesiwo w ekwipunku)
4. Naciskasz F by okazać żałobę.
5. A potem już tylko cutscenki i dialogi z rodziną.
Odpisz
4 grudnia 2019, 17:04
@Dexterek: Czy dialogi mają w sobie jakieś decyzje fabularne? Bo nie chcę sobie zablokować dodatkowej zawartości
Odpisz
28 listopada 2019, 12:23
Da ktoś szablonik?
Odpisz
28 listopada 2019, 13:57
@pjodeer124:
Odpisz
28 listopada 2019, 14:25
@Kriger: supcio
Odpisz
28 listopada 2019, 13:56
Ffffffffffff
FFF
FFF
Ffffffffffff
Ffff
Ffff
Ffff
Fff
Odpisz
28 listopada 2019, 13:45
Odpisz
28 listopada 2019, 12:50
Tak jak w necie dajesz znicz [*]
Odpisz