Osoby wchodzące co 4 stopień są uważane za bóstwa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Powodzenia
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 listopada 2019, 21:50
Ja przeskakuje ostatnie 6 stopni a ty ile ?
Odpisz
28 listopada 2019, 22:44
przeskakuje całe pietro i nic a nic nie bolalo ale taka czerwona plame mam na kolanie chyba wtedy jak komara zabilem
Odpisz
29 listopada 2019, 05:32
@Noteus: pff, ja skacze z 7 piętra i nic a nic mi nie jest
Odpisz
29 listopada 2019, 07:53
skacze z dachu najwyższego budynku na świecie i mnie nawet palec nie boli
Odpisz
29 listopada 2019, 13:05
@aibox666: ja co weekend skacze z iss
Odpisz
6 grudnia 2019, 22:19
@aibox666: a ja raz spadłem z łóżka na podłoge i przeżyłem
Odpisz
29 listopada 2019, 07:58
U mnie w klasie jeden gość schodzi ze schodów omijając dwa a czasem trzy stopnie, i on tak przez dwa piętra chodzi
Odpisz
29 listopada 2019, 11:02
@Shadow_years: to ja
Odpisz
29 listopada 2019, 06:57
Wchodzenie co jeden stopień jest męczące
Odpisz
28 listopada 2019, 22:32
Robię tak
Odpisz
28 listopada 2019, 20:59
O
Odpisz
28 listopada 2019, 20:32
Ja schodziłam w szkole po schodach co trzy stopnie.
Czyli pokazałam moją niższość
Odpisz
28 listopada 2019, 20:27
Na widok tego moja dłoń automatycznie dzwoni po karetkę… Schody są jednocześnie praktyczne i niebezpiecznie zaprojektowane
Odpisz
28 listopada 2019, 20:16
Odpisz
25 listopada 2019, 07:54
Ja chodze po 4
Odpisz
25 listopada 2019, 01:07
brawo opie
te logo na dole nic nie zasłania
nic
Odpisz
25 listopada 2019, 01:14
@lulul: Lepiej pogratuluj adminowi jeja, który musi niewiadomo po co naje**ć na obrazku watermarków, żeby czasem nie ukradli (ch** z tym że nawet nie są jego i w większości kradzione z innych stron)
Odpisz
25 listopada 2019, 01:17
@lulul: Welp, jako OP zwaliłem z tym watermarkiem, przyznaję się do błędu, jednak tak szczerze, to podczas wysyłania tego mema to nawet nie zauważyłem opcji z tym znakiem wodnym w rogu
Odpisz
25 listopada 2019, 00:52
ja wchodze po 3 a i tak mnie w szkole bija
cos tu ku*wa jest nie tak
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2019, 00:54
@handlash: biją cię z zazdrości że jesteś dominującym osobnikiem w szkole
Odpisz
25 listopada 2019, 00:55
@handlash: Zauważyłeś dominujący ruch rękoma osoby na obrazku? Wchodzenie po 3 stopniach działa często, lecz nie zawsze, natomiast jak dodasz do tego stanowczy ruch rękoma, masz gwarantowany szacunek u innych
Odpisz
25 listopada 2019, 00:55
@xXkuba22Xx: walczą o przywództwo
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2019, 00:52
Niestety nie działa
A, i dobranoc jajniki
Odpisz