Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar gierohehe

25 czerwca 2021, 08:09

Logo zaprojektowane przez znanego austriackiego malaża

Avatar kub405

1 grudnia 2019, 15:51

Czy to hitler xd?

Avatar Czescwszystkim

1 grudnia 2019, 21:13

@kub405: nie ku*wa Mussolini.

/s

Avatar kub405

2 grudnia 2019, 08:49

@Czescwszystkim: a może jednak Stalin

Avatar
Konto usunięte

1 października 2020, 02:31

Avatar Bezbek345

1 grudnia 2019, 21:48

Pacman

Avatar Ceglak17207

2 grudnia 2019, 19:04

@Bezbek345: też tak myślę

Avatar Abalella

1 grudnia 2019, 20:35

No nie wiem, ja tam widzę dom

Avatar pawlikok

2 grudnia 2019, 01:54

@Abalella: nie jestem jedyny, hura

Avatar
Konto usunięte

1 grudnia 2019, 21:32

to na górze czarne to jego włosy a na dole wąs

Avatar wywietrznik

1 grudnia 2019, 18:28

Myślałem że pacman x D

Avatar Polakowaty

1 grudnia 2019, 18:15

Firma na pewno dzięki temu będzie miała rzeszę zwolenników

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 1 grudnia 2019, 17:53

czemu to jest na głównej, nie widzę tu nic co mogło by być nie tak

Avatar Broski

1 grudnia 2019, 17:10

Mnie to bardziej Pacmana przypomina. Z Hitlerem w ogóle mi się nie skojarzyło.

Avatar Dexterek

1 grudnia 2019, 16:55

Avatar drzewko_kokosowe1

1 grudnia 2019, 16:32

Avatar Kosinus

1 grudnia 2019, 16:28

Na początku myślałem że to jakaś jaskinia potem zauważyłem że to dom

Avatar Sebulak

1 grudnia 2019, 16:06

Nein

Avatar arenak1111

1 grudnia 2019, 16:03

AH

Avatar pawelek9889

1 grudnia 2019, 15:55

Polecam przebranżowić się na obozy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Nusiekk
Dodane przez: Nusiekk
Tagi: #budowa, #firma, #logo

Niegrzeczny Oskarek

Tacy sami, a ściana między nami

Trzeba brać osobną torbę

To będzie bolało

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka