Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Przypałowo
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 kwietnia 2020, 23:53
I nadeszło
Odpisz
28 listopada 2019, 16:25
Przez 5 minut zastanawiałam się o co chodzi, bo przeczytałam "ZOZO"
Odpisz
28 listopada 2019, 13:06
Jak wrzucą Shreksophon będę uradowany.
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2019, 10:37
Boje się, ze zj***** to jak epokę lodowcowa 5
Odpisz
27 listopada 2019, 14:01
@DeMajkel: jej tak aż nie zje**li, ale fakt, poprzednie części były lepsze. Miejmy nadzieje że szostka jak wyjdzie będzie lepsza
Odpisz
27 listopada 2019, 14:50
@Maly_modelarz15: miejmy
Odpisz
27 listopada 2019, 17:24
@piorx: kiedyś miałem zamiar napisać do tworcow czy jeszcze wyjdzie nowa część ale nigdy nie znalazłem jakiś danych kontaktowych
Odpisz
27 listopada 2019, 18:12
@DeMajkel: czekaj czekaj czekaj... Jest coś takiego jak Epoka Lodowcowa 5?
Odpisz
27 listopada 2019, 22:24
@kubX1: tak.
I to jest walone LOVE STORY.
straciłem pieniądze...
Odpisz
27 listopada 2019, 17:04
Na serio?
Odpisz
27 listopada 2019, 10:46
Przykro mi to mówić, ale z tego co wiem miał być reboot seri i dodanie minionków
Odpisz
27 listopada 2019, 10:49
Że kurde co?
Odpisz
27 listopada 2019, 11:01
yhym
Odpisz
27 listopada 2019, 14:51
*visible confusion*
Odpisz
27 listopada 2019, 13:58
2020
Odpisz
27 listopada 2019, 13:03
w sumie nic ekscytującego
shrek jest nudny
Odpisz
27 listopada 2019, 13:26
@potras: właśnie wydałeś wyrok na siebie w postaci zaminusowania
Odpisz
27 listopada 2019, 13:27
@potras: ale się z tobą zgadzam bo to nudne
Odpisz
27 listopada 2019, 14:50
ty też wydałeś ten wyrok w tej chwili
Odpisz
27 listopada 2019, 14:53
trudno, mojej opini nie zmienie
Odpisz
27 listopada 2019, 15:54
@potras:
Odpisz
27 listopada 2019, 16:31
@potras: giń
zginiesz z rąk Sebastiana...
Odpisz
27 listopada 2019, 18:08
@piorx: zielona beczka z osłem mają jakieś przygody lol co w tym ciekawego
Odpisz
27 listopada 2019, 21:48
you will not understand...
Odpisz
27 listopada 2019, 22:56
@oaeiszko_chan: Jeśli to było nawiązanie do mema z Jokerem to "You wouldn't get it..." tak na przyszłość
Ale dostaniesz ode mnie zieloną
Odpisz
28 listopada 2019, 01:12
@oaeiszko_chan: nie mam zamiaru ginąć, tym bardziej dla starej animacji o zielonym ogrze
Odpisz
Edytowano - 28 listopada 2019, 02:30
@AJEMAJ: nie było, ale dzięki za zieloną ^^
Odpisz
28 listopada 2019, 15:11
@oaeiszko_chan: to masz i ode mnie :)
Odpisz
27 listopada 2019, 12:26
Shrek 5 teraz tylko half life 3
Odpisz
27 listopada 2019, 11:52
Mmm ZoZo
Odpisz
27 listopada 2019, 11:40
Odpisz
27 listopada 2019, 10:20
W dubbingu prawdopodobnie będzie Mr Beast, Ninja i Holland
Odpisz
26 listopada 2019, 19:02
Może.
Odpisz
26 listopada 2019, 18:52
SoSo
Odpisz
26 listopada 2019, 16:43
soso
Odpisz
26 listopada 2019, 17:18
Faktycznie ktoś chce wskrzesić Stalina.
Odpisz