Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jejathebest

1 czerwca 2021, 10:49

Pierwowzór Josh Fight

Avatar Erenea

2 grudnia 2019, 22:31

Była pasta o grupce ludzi zebranych w ten sam sposób, którzy zorganizowali sobie imprezę i popili i bawili się i "gdybyście tylko widzieli miny policjantów, którzy nas przyszli uciszyć i spisać"

Avatar Dawek65

2 grudnia 2019, 23:06

@Erenea: Jakiś link czy coś mogę prosić? :)

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2019, 13:32

@Erenea: wyślij

Avatar Erenea

3 grudnia 2019, 16:53

Jak babcię kocham, szukam już drugi dzień i nie mogę znaleźć tego durnego screena
hańba na mnie i mojej rodzinie :(

Avatar
Konto usunięte

27 listopada 2019, 21:39

Nie ma drugiego takiego jak ja na fb. Nie wiem jak ale jestem jedynym Polakiem

Avatar
Konto usunięte

27 listopada 2019, 22:55

to że kogoś nie ma na Facebooku to nie znaczy że nie istnieje

Avatar
Konto usunięte

27 listopada 2019, 23:15

No to piszę, że na fb. A przynajmniej Polakiem.

Avatar krypton22

Edytowano - 2 grudnia 2019, 19:19

ja mam nazwisko które ma tylko 13 osób na świecie -moja rodzina

Avatar NesquikBoi

2 grudnia 2019, 19:53

@krypton22: ja mam twoje nazwisko

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2019, 16:37

@krypton22: Akurat moje nazwisko jest bardzo powszechne.

Avatar Nikodem8378

3 grudnia 2019, 07:57

Ta wanda ma taki sam profil ona wstawiła ten wątek i sobie skomentowała

Avatar Mati200416

3 grudnia 2019, 07:04

Ale to jej chłopak to zrobił, a nie Martyna

Avatar Grzechoooo

2 grudnia 2019, 23:51

No, dwuosobowa grupa...

Avatar Legolas9988

2 grudnia 2019, 19:26

Co pomyśli wtedy Jan Kowalski...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 27 listopada 2019, 21:53

I pomyśleć że na świecie jest tylko dwójka lub trójka osób która się nazywa tak samo jak ja.

Avatar
Brodacz

27 listopada 2019, 20:07

To tak jak w takiej parodii filmowej, wszyscy Arabowie się tak samo nazywali Hassan jakiś tam

Avatar qwerty41

27 listopada 2019, 20:16

albo potomstwo el chapo

Avatar
ddawdad

27 listopada 2019, 20:04

Ej, Martyna!

Avatar CupOfWater

Edytowano - 27 listopada 2019, 20:05

Która Martyna?

Avatar
ddawdad

27 listopada 2019, 20:05

@CupOfWater: No Chojnacka no a ku#wa która?

Avatar PieselArcheolog

27 listopada 2019, 20:10

no ale są dwie

Avatar qwerty41

27 listopada 2019, 20:07

Oryginalnie i prawdziwie

Avatar KufelMleka

27 listopada 2019, 20:06

Ja w swoim życiu w kompletnie różnych miejscowościach i całkowicie z sobą niespokrewnione spotkałem trzy dziewczyny, które wyglądały jak odlane z jednej formy.

Avatar WampirZZielonki

27 listopada 2019, 20:04

Napisałem raz do gościa z takim samym imieniem co ja, że jestem nim i wysłałem ten gif ze spider manem.

Avatar d0wek

27 listopada 2019, 19:58

No chojnacka no a ku*wa ktora

Avatar didujakaskemm

27 listopada 2019, 19:58

jest jedna osoba co ma takie samo imię i nazwisko jak ja i to mój kuzyn drugiego rzędu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Najbardziej realistyczny spośród modów

Totalnie

Pilne

Były nóżki, nie ma nóżek

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka