Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ładne rzeczy
Deal życia
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 3 grudnia 2019, 19:36
keanu zostal wrzucony do tego filmu zeby hajs sie zgadzal po co sie nim tak jaracie
Odpisz
3 grudnia 2019, 14:27
Jeśli film jest całkowicie animowany, to psuje. Ale jak jest np. taki jak na obrazku, to nie psuje.
Odpisz
28 listopada 2019, 07:15
Twój młodszy brat ma rację.
Odpisz
2 grudnia 2019, 14:14
Przyznanie racji dziecku to idiotyzm. Ja jako inteligentny człowiek uważam, że dzieci, których IQ jest niskie, nie powinny mieć prawa głosu
Odpisz
2 grudnia 2019, 14:18
@Kirrra: Również tak uważam aczkolwiek opinia dziecka w tym przypadku pokrywa się z moją.
Odpisz
2 grudnia 2019, 14:19
Tylko zdanie dzieci o niskim IQ nie powinno być brane pod uwagę.
Odpisz
2 grudnia 2019, 14:46
"dzieci są głupie i mają siedzieć cicho, chyba że się z nimi zgadzam"
Brawo
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2019, 14:50
@Dardanelle: Ja, jako inteligentna osoba wiem, co jest prawdziwe, a co nie jest.
Odpisz
2 grudnia 2019, 15:03
@Kirrra:
ogólnie osoby z niskim iq nie powiny mieć prawa głosu
Odpisz
2 grudnia 2019, 15:03
@Kirrra: Ja, również jako w miarę inteligętna osoba uważam, że powinieneś przestać pie**olić głupoty.
Odpisz
2 grudnia 2019, 15:06
@Kirrra: Ah tak. Rzeczywiście jesteś bardzo inteligentną osobą. Przepraszam za moją ignorancje.
Odpisz
2 grudnia 2019, 15:20
@alien_guy: Tak więc je posiadam
Odpisz
2 grudnia 2019, 15:21
@Memowainkwizycja: Skoro podważasz prawdziwość mojej opinii widać, że nie jesteś inteligentny
Odpisz
2 grudnia 2019, 15:22
Wybaczam. Ty akurat jesteś dobrym i inteligentnym człowiekiem.
Odpisz
2 grudnia 2019, 15:48
@Kirrra: ja jako inteligentniejsza osoba od ciebie uważam że nie masz racji
Odpisz
2 grudnia 2019, 15:50
@Kirrra: jaka inteligenta osoba, podkreśla co chwila, że jest inteligenta? mam nadzieję, że to troll
Odpisz
2 grudnia 2019, 16:02
Wątpisz w mą inteligencję?
Odpisz
2 grudnia 2019, 16:02
@GeneralDespacito: Nie jesteś inteligentny, więc nie masz racji.
Odpisz
2 grudnia 2019, 16:16
@Kirrra: jako osoba inteligentna stwierdzam iż nie jesteś inteligentny bo tak
Odpisz
2 grudnia 2019, 16:18
@GeneralDespacito: Jako wyższa forma życia stwierdzam iż Kirrra jest inteligentną osobą.
Odpisz
2 grudnia 2019, 16:28
@GeneralDespacito: Osoby inteligentne nie nazywają się despacito. A poza tym nie podważają mojej opinii.
Odpisz
2 grudnia 2019, 16:30
@Kirrra: wyrażanie opinii odmiennej, niż twoja nie jest objawem braku inteligencji...
Nick też nie ma nic do rzeczy...
a co do tego o dzieciach:
zależy, bo jeśli dziecko powie coś mądrego, a ty nie przyznasz mu racji to kto wychodzi na idiotę? to zależy od wypowiedzi i tematu, na które to dziecko się wypowiada, ale nie możesz też zamknąć dziecku buzi, bo chce wykazać się wiedzą.
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2019, 16:33
Dziecko nie mówi nic madrrgo, bo to dziecko. A nick wiele mówi o inteligencji człowieka. Bo łatwiej zaufać osobie o normalnym nicku niż generał despacito.
Odpisz
2 grudnia 2019, 16:39
@Kirrra: "Dzieci nie mówią nic mądrego"
za to ty właśnie wykazałeś się swoim IQ
oczywiście, nie możesz oczekiwać, że dziecko, które dopiero poznaje świat, uczy się i nie ma jeszcze dużo wiedzy powie coś zaskakująco inteligentnego, ale każde dziecko mówi czasem coś mądrego i coś głupiego. Bywa i tak, że mówi głupoty częściej od mądrości, ale bywa też na odwrót. Dzieci też są ludźmi i tak jak dorośli czasem palną gapę, tak i one czasem powiedzą coś zaskakującego. Nie możesz tego wykluczać.
A co do nicku. Z jednej strony masz rację, ale akurat "GeneralDespacito" nie jest złym nickiem, może po prostu lubi tą piosenkę, przecież nie ocenia się człowieka po guście muzycznym. A może wcale nie chodziło o piosenkę. Ja nigdy nie oceniam po nicku, ale to już twój wybór, czy patrzysz na nic nie znaczący ciąg literek, czy też nie
Odpisz
2 grudnia 2019, 16:44
Chłopie. Wiesz jak wyraża się twój brak IQ? Nie umiesz rozpoznać trolla...
Odpisz
2 grudnia 2019, 16:49
@Kirrra: ja jestem po prostu czujna, bo nie brak w internecie takich cudaków co wypisują głupoty, bo są przekonani, że mają rację, a wcale nie trollują.
No cóż... wybacz, skoro tak. Mój błąd
Odpisz
2 grudnia 2019, 17:15
@Kirrra: osoby inteligentne nie trolluja w internecie
Odpisz
2 grudnia 2019, 17:16
@Kirrra: masz rację że dziecko nie mówi nic mądrego i jesteś na to przykladem
Odpisz
2 grudnia 2019, 17:36
:)
Odpisz
2 grudnia 2019, 17:51
@Kirrra: :)
Odpisz
2 grudnia 2019, 14:04
Boska istota powinna swą grafiką wykraczać poza wymiar świata przedstawionego. Jak dla mnie pasuje.
Odpisz
2 grudnia 2019, 14:10
@niggiddu: ty jej po prostu nie widzisz
Odpisz